هاوایی می خواهید کسب و کار $100M در شهرستان کمک های مالی برای پرداخت اجاره

هاوایی کسب و کار ائتلاف به دنبال 100 میلیون دلار در فدرال coronavirus کمک از شهرستان به نفع ملک تجاری صاحبخانه و مستاجر.

این گروه تبادل برنامه به رهبران شهر به عنوان یک راه برای کمک به جلوگیری از تخلیه شهر املاک مالیات بر درآمد با ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای محلی است که نمی تواند از پرداخت اجاره خود را به صاحبخانه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

اعطای چنین پول تحت این طرح خواهد بود گذشت به صاحبخانه و کمک به آنها برای پرداخت مالیات بر املاک.

سازمان های درگیر در این تلاش شامل اتاق بازرگانی هاوایی, هاوایی, انجمن رستوران, خرده فروشی, تجار, هاوایی, هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن موسسات مالی و صاحبان مرکز خرید.

“این بی سابقه بار و ما واقعا نیاز به اقدامات بی سابقه,” کتی اردوگاه تجاری املاک و مستغلات وام مدیر بخش مرکزی اقیانوس آرام بانکی گفت: شورای شهرستان در کمیته در اوایل این ماه.

“ما در حالت زنده ماندن” اضافه شده تاد Apo معاون ارشد رئیس جمهور از جامعه توسعه برای بخش ایجاد کرد صاحب هوارد هیوز Corp. در جولای 15 جلسه شورای کمیته کمک های اقتصادی و تجدید حیات.

طرفداران این برنامه اعطا شده است کار بر روی این ایده برای بیش از دو ماه و به تازگی منتشر شده یک نظرسنجی از هاوایی کسب و کار است که quantifies مشکل برای کسب و کار مستاجران به پرداخت اجاره.

بررسی 1,234 کسب و کار ایالت تولید شد با کمک وزارت امور خارجه, کسب و کار, توسعه اقتصادی و گردشگری است.

آن را نشان داد که از آوریل تا ژوئن 10 درصد از کسب و کار در این نظرسنجی پرداخت بدون اجاره در حالی که 25% پرداخت با مشتقات جزئی اجاره به صاحبخانه.

در مجموع عدم پرداخت اجاره توسط این گروه از 432 کسب و کار به مبلغ حدود 59 میلیون بررسی گفت.

رایان تاناکا رئیس جمهور مالی محلی شرکت مشاوره جزیره کسب و کار Management LLC, که کمک به تولید این بررسی مشخص بزهکاری به عنوان یک “تعداد سرسام آور” با توجه به این که بررسی یک نمونه از 4 ٪ از همه هاوایی کسب و کار.

“بسیاری از کسب و کار خواهد شد نیاز به کمک کاهش هزینه های برای زنده ماندن,” او گفت: شورای کمیته.

این نظرسنجی گفت: 91 درصد از کسب و کار گزارش فدرال دریافت کمک از طریق چک حفاظت از برنامه های دیگر و یا ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت برنامه. در همان زمان 38 درصد گزارش شده دریافت یک شهر کوچک-کسب و کار کمک و 22 درصد دریافت وام بانکی تعویق.

هنوز تاناکا گفت: اجاره تخلفات نشان می دهد که این کمک ها تا کنون شده است به اندازه کافی.

با توجه به بررسی و 45 درصد از کسب و کار انتظار می رود به دست اجاره پرداخت از طریق پایان سال با حدود نیمی از این گروه انتظار به پرداخت چهار تا شش ماه اجاره.

بررسی تولید شد قبل از هاوایی سنبله در COVID-19 موارد و تاناکا گفت: آینده کسب و کار اجاره تخلفات به شمار می رود بدتر از این بررسی نشان می دهد به دلیل افزایش موارد جدید و محدودیت دولت در کسب و کار عامل.

“اوضاع قطعا بدتر,” او گفت:.

حدود 38 درصد از کسب و کار در این بررسی گزارش دریافت یک استراحت در اجاره از صاحبخانه که شامل 9% دریافت اجاره بها کاهش و 28 درصد اجاره معوق در آینده برای بازپرداخت.

این نظرسنجی گفت: صاحبخانه تحت فشار برای جمع آوری اجاره از مستاجران به پرداخت مالیات بر املاک و اجاره امداد لازم است برای بسیاری از کسب و کار برای جلوگیری از بسته شدن دائمی.

این گزارش همچنین گفت که تعدادی از کسب و کار در هاوایی کاهش 1600 در طول رکود اقتصادی سال 2008 و در زمان رکود اقتصادی می تواند منجر به از دست دادن بیش از 5 ، 000 کسب و کار محلی و از بین بردن مشاغل و کاهش مالیات بر درآمد.

“بدون بودجه اضافی وجود خواهد داشت آسیب شدید به اقتصاد ما” در این گزارش است.

در زیر ارائه شده برنامه کمک صاحبخانه می تواند درخواست برای کمک های مالی از این شهرستان به نمایندگی از چند مستاجران نشان دادن اجاره بها ، چنین مستاجران را به کسب و کار محلی تا ملی خرده فروشان نمی توانند شرکت کنند.

صاحبخانه نیز توان مورد نیاز برای کاهش اجاره برای شرکت مستاجران و این مستاجران دریافت کمک مالی درآمد حاصل به طور مستقیم از این شهر که تصویب آنها به همراه صاحبخانه از طریق اجاره.

این اندازه از چنین کمک های مالی خواهد بود محدود به یک صاحبخانه مالیات سالانه املاک الزامی است.

شهردار کرک کالدول نمی تواند رسید سه شنبه برای اظهار نظر در این پیشنهاد است.

شهرستان دریافت شده $387 میلیون طریق 2.2 تریلیون دلار فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و اقتصادی بسته امنیتی تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس ،

این مراقبت در عمل حدود 130 میلیون دلار است پرداخت برای شهرستان اول پاسخگوی هزینه های, و 50 میلیون دلار است که استفاده می شود به ارائه کمک هزینه تا $10,000 برای اوآهو کسب و کار با بیش از 30 کارمندان و یا 1 میلیون دلار درآمد سالانه و تجاری آدرس. یکی دیگر از $25 میلیون به 50 میلیون دلار بود که با هدف ارائه نیازمندترین افراد اوآهو ساکنان تا 1500 دلار در ماه برای پرداخت خانوار و هزینه های مراقبت از کودک تا شش ماه.

تعادل جبران شده است اما به طور بالقوه در دسترس برای اجاره امداد پیشنهاد با توجه به Tanaka.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de