هاوایی کمبود بودجه در حال حاضر پیش بینی می شود $2.3 میلیارد

وجود دارد بسیاری از حدس و گمان درگیر اما یک پانل از کارشناسان به این نتیجه رسیدند پنج شنبه که دولت مجموعه های مالیاتی را کاهش 7 ٪ در این سال مالی و یکی دیگر از 12 درصد در سال آینده, ترک رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige دولت با عظیم 2.3 میلیارد دلار بودجه سوراخ برای پچ کردن.

اعضای شورای دولتی بر درآمد است که وظیفه پیش بینی چقدر دولت را جمع آوری مالیات در هر سال گفت: shutdown از هاوایی اقتصاد در طول COVID-19 همه گیر است و هیچ سابقه ای در دولت اقتصادی تاریخ است.

که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است به دقت پروژه چقدر عمیق رکود اقتصادی خواهد بود و یا چه مدت آن ممکن است آخرین بستگی دارد که در بخش عوامل مانند زمانی که یک COVID-19 واکسن ممکن است توسعه یافته و زمانی که گردشگری هاوایی دوباره باز خواهد شد.

“رکود اقتصادی کتمان حقیقت است و مشکل این است که ما در حال حاضر در کسب و کار از پیش بینی آنچه که ویروسی علم در حال رفتن به انجام و پس از آن ما نیز باید برای پیش بینی آنچه که سیاستمداران انجام می دهند و بنابراین آن را بسیار دیوانه” گفت: جک Suyderhoud استاد بازنشسته از کسب و کار و اقتصاد در دانشگاه هاوایی Shidler دانشکده کسب و کار. “رک و پوست کنده در این نوع از محیط زیست ما در حال حدس زدن.”

اما شورای مالیاتی مجموعه طرح پایه و اساس است و از بودجه دولت خواهد شد و درایو هزینه و بودجه-برش گیری توسط Ige دولت در ماه های آینده. طرح جدید معنی دولت را جمع آوری 2.3 میلیارد دلار کمتر مالیات در بعد از 13 ماه از این شورا پیش بینی شده در آخرین جلسه در ماه مارس است.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر کل کل خزانه داری بودجه برای سال آینده است 8.4 میلیارد دلار رسید اما Ige در حال حاضر به تحمیل هزینه های محدودیت.

کلید قانونگذاران روز پنجشنبه گفت که دولت قرار است برای پوشش دادن همه اما در مورد 400 میلیون دلار از کمبود بودجه بلکه پیشنهاد Ige باید قرض گرفتن پول از دولت فدرال برای کمک به دولت پرداخت صورتحساب در سال پیش رو.

مجلس رای دادند و در هفته گذشته به ذخیره کردن حدود 1.3 میلیارد دلار در دولت “روز بارانی” بودجه صندوق ذخیره و “ما فکر می کنیم که حداقل در حال حاضر ما باید قادر به جلوگیری از برخی از قابل توجه و یا کاهش عظیم” گفت: خانه امور مالی رئیس سیلویا لوقا.

قانونگذاران نیز مجاز Ige به قرض گرفتن تا $2.1 میلیارد دلار از دولت فدرال شهرداری نقدینگی تسهیلات برای کمک به پوشش هزینه های در حال اجرا دولت نیز امیدوار کنگره تصویب خواهد شد جدید کروناویروس امداد اندازه گیری است که کمک خواهد کرد که ایالت ها و شهرداری ها برای پوشش هزینه های عملیاتی خود را در طول بیماری همه گیر.

“هر دولت در تلاش است با این موضوع” لوقا گفت. او پیش بینی کرد که رکود اقتصادی خواهد بود نسبتا مختصر و دولت که مجموعه های مالیاتی گزاف گویی خواهد شد و افزایش 16 درصد به 17 درصد در سال است که شروع می شود در 1 ژوئیه 2021.

“از آنجا که رفع واقعا یک وام کوتاه مدت و دولت فدرال نقدینگی صندوق اجازه می دهد تا سه سال بازپرداخت چرا که دولت فدرال می داند که این در کوتاه مدت رکود اقتصادی همراه با افزایش شدید” در فعالیت های اقتصادی در اواخر سال 2021 و 2022, او گفت:.

شورای درآمدهای اصل توافق و پیش بینی دولت از مالیات مجموعه را دوباره بجای اول برگشتن 12 درصد است که در سال. Suyderhoud گفت: خود را مدل اقتصادی پیش بینی شده 13 درصد رشد در مجموعه های مالیاتی در سال است که شروع می شود در 1 ژوئیه 2021.

وقتی پرسید که آیا او این است که با فرض وجود خواهد داشت یک واکسن سپس او پاسخ داد: “من فرض کنید که ما را نمیفهمد چیزی مالی (سال) ’22 و من مطمئن هستم که اگر این یک واکسن, من مطمئن هستم که اگر این گله ایمنی, من نمی دانم.”

Ige گفت: رهبران از وضعیت عمومی کارگران اتحادیه های کارگری در ماه گذشته که او برنامه ریزی شده برای اعمال 20 درصد کاهش دستمزد و یا furloughs برای کمک به پوشش کسری بودجه دولت.

این طرح بلافاصله مخالف منجر نمایندگان مجلس از جمله مجلس اسکات سیکی سنا و رئیس جمهور ران Kouchi و قانونگذاران بازگشت به پایتخت در هفته گذشته به تصویب یک بسته از بودجه اصلاحات در بخشی به نشان می دهد که کارگر کاهش پرداخت لازم نیست.

به 1.3 میلیارد دلار است که نمایندگان مجلس با اختصاص به روز بارانی بودجه صندوق ذخیره شامل حدود 636 میلیون در فدرال مراقبت در عمل پول برای تسکین بیماری همه گیر. که حرکت بود که با انتقاد برخی از نمایندگان مجلس و دیگران بر این باورند که پول باید به سرعت متعهد برای اجاره, یارانه ها, مواد غذایی کمک و حمایت های دیگر برای افرادی که پرتاب شده است ،

لوقا در دفاع از این تصمیم روز شنبه گفت که پول مورد نیاز خواهد بود بعد از آن. اضافی 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری ارائه شده توسط دولت فدرال منقضی خواهد شد و “هر دو Donovan (Dela Cruz) و من بسیار نگران این چند ماه پیش رو” او گفت:.

مجلس قصد دارد برای بازگشت به دولت و کنگره در 15 ژوئن و در آن زمان به آدرس بهترین راه برای صرف مراقبت در قانون بودجه و همچنین به عنوان چگونه به بودجه اضافی کاهش قانونگذاران گفت.

“ما فقط در حال رفتن به مجبور به کار سخت برای پر کردن puka” گفت: Dela Cruz, سنا راه و روش رئیس کمیته از کسر بودجه. “وجود دارد باید برخی از استراتژیک کاهش وجود دارد باید به دنبال در (پول) برخی از بودجه خاص است. دولت نیز به دنبال در برخی از قرض گرفتن توانایی که ما به آنها داد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>