هاوایی بیس بال پوند از 15 بازدید در انفجار اورگان

ورزشی

هاوایی تیم بیس بال شب بود اورگان کابوس در روز جمعه 13-5 تار و مار در لس موراکامی ورزشگاه. ادامه مطلب

هاوایی تیم بیس بال شب بود اورگان کابوس در روز جمعه 13-5 تار و مار در لس موراکامی ورزشگاه.

جمعیت 1,284 شاهد رنگین کمان رزمندگان متراکم کردن 15 بازدید قرعه کشی پیاده روی شش, دریافت beaned دو بار و امکان استفاده از سه خطا در بزرگترین خروجی از فصل.

این ‘کمان برنده اول دو تا از این چهار بازی از سری بازی های.

هاوایی pieced با هم خود سازنده ترین و طولانی ترین — نیمه-باز یافته در شش اجرای دوم.

این ‘کمان نیز موفق به بازگشت این دو اجرا می شود کسر خواهد شد هنگامی که اسکاتی اسکات آشکار گرند اسلم بود کاهش داد و به دو اجرا در یک چهار-اجرای ششم زمین باز یافته.

که بیش از اندازه کافی برای حمایت right-hander هارون Davenport که بهبود یافته برای 4-0 در چهارم شروع فصل. Davenport, اجازه پنج بازدید, و تسلیم دو اجرا می شود در حالی که قابل توجه و نه در هفت نوبت.

“من احساس می کنم خوب” داونپورت گفت. “من تبادل همانطور که من در امید و انتظار به زمین این سال است. من قصد دارم برای حفظ تپش منطقه و حمله به hitters.”

آن را دشوار است برای تفرج داونپورت را همتای اورگان رابرت Ahlstrom که وارد شده با یک 2.89 به دست آورده-اجرای متوسط است.

Ahlstrom انداخت 50 رزین و جذب شش اجرا می شود — همه به دست آورده — در آه را باز یافته دوم که 28 دقیقه به طول انجامید. زمان Ahlstrom خارج شد در وسط کمان’ چهار-اجرای چهارم او با اعتبار دادن تا 10 را به دست آورده اجرا می شود نه بازدید و سه راه می رود. او همچنین ارزیابی یک توپ پنالتی سه بار برای بیش از 20 ثانیه محدود برای پرتاب بشه.

این ‘کمان’ 1-2 hitters — حق fielder اسکات و shortstop Kole Kaler — ارائه یک واکسن-واکسن حمله. اسکات رفت 3-برای-5 گل دو اجرا می شود و سوار در سه. Kaler تا به حال دو بازدید و افزود: سه RBIs.

آه تعیین شده hitter وظیفه آدم فوگل او بهترین تفرج در این فصل پس از گم همه اما 10 بازی در سال 2019 در حالی که دوره نقاهت بعد از یک آسیب دیدگی شانه. فوگل که وارد پنبه حلاجی شده .163 حال بازدید سه در سه در خفاش از جمله دو. او برای اولین بار اضافی-پایه آمار فصل کمک کرد راه اندازی ‘کمان’ پنجم-زمین باز یافته اجرا به گسترش خود منجر به 7-2.

“همیشه احساس خوبی به راه اندازی یک زن و شوهر بازدید” فوگل گفت.

آه مربی مایک Trapasso گفت: “این واقعا خوب بازی تهاجمی برای ما احتمالا ما بهترین بازی تهاجمی از سال است.”

این ‘کمان سپس افزود: چهار اجرا می شود در یک ششم زمین باز یافته است که شامل برخی از جنجال. پس از ” کمان لود پایگاه با هیچ استراحتی در برابر Ahlstrom راست دست Keaton تعقیب احضار شد به زمین به سمت چپ حرکت اسکات.

در روز پنج شنبه تعقیب نیست بازنشسته و هر یک از چهار آه batters او مواجه شده است. روز جمعه اسکات سوار تعقیب 2-2 زمین به بالای دیوار در سمت راست. داوران در ابتدا حکومت این یک گرند اسلم. اما پس از چند بحث تصمیم بر آن شد که — اوه! — توپ ممکن است پاک روی دیوار. خانه اجرا شد را به زمین حکومت دو را قادر می سازد تایلر بهترین و مت وانگ به نمره در حالی که مت کامپوس تا به حال برای رفتن به سوم و اسکات به دوم.

اما ” کمان پشت کردم این دو اجرا می شود. آهنگ کوله Kaler دو برابر به راست-مرکز را به خانه کامپوس و پس از داستین Demeter راه می رفت به بازنگری پایگاه دالاس دوارت به خود جلب کرد یک RBI راه رفتن به خانه اسکات.

“مهم نیست که چه من فکر می کنم” اسکات گفت: از هومر برگشت. “من فکر می کنم officiating نظر متفاوت نسبت به من انجام دهد. اما در پایان روز اگر که یک دو و سپس Kole Kaler دریافت نمی کند RBIs بعدی در خفاش. من هنوز هم به پایان رسید به ثمر رساند. من پا بر روی صفحه دو بار و تنها یک بار شمارش.”

این ‘کمان را باز کرد به ثمر رساند زمانی که کامپوس بود شده plunked با پایگاه های لود شده در دومین زمین باز یافته. اسکات به دنبال با یک RBI تک و Kaler به دنبال با دو اجرا درایو به راست مرکز.

این ‘کمان بهبود یافته به 10-5. اردک که وارد این مجموعه در هفت بازی winning streak کاهش یافت و به 7-6.

این تیم در دیدار امروز در سومین بازی از این سری است. اولین گام برای برنامه ریزی 6:35 بعد از ظهر, Brandon راس خود را از سوم شروع برای ‘کمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>