هاوایی بیس بال کامل رفت و برگشت از هاوایی در هیلو

  • JAMM AQUINO / JAQUINO@STARADVERTISER.COM Hawaii shortstop Kole Kaler gets UH Hilo catcher Jacob Igawa at second base during the third inning.

    JAMM آکینو / [email protected]

    هاوایی shortstop Kole Kaler می شود آه هیلو گیر یعقوب Igawa در پایه دوم در دوران سوم زمین باز یافته.

هاوایی تیم بیس بال بنیاد تبادل موثر و به موقع ضربه زدن و دفاع بی عیب و نقص برای 6-4 پیروزی هاوایی در هیلو امروز در لس موراکامی ورزشگاه.

یک matinee جمعیت 994 دیدم رنگین کمان رزمندگان کامل یک رفت و برگشت فصل-افتتاح دو بازی از سری بازی های. این Vulcans که رقابت در بخش دوم کاهش یافت و به 2-2.

آهنگ کوله Kaler تا به حال سه نفر از ‘کمان’ 10 بازدید. آدم فوگل سوار در دو اجرا بر روی قربانی مگس و داستین Demeter نیز سوار با یک قربانی پرواز و یک سه گانه در آه را اجرا هفتم. این ‘کمان نمی ارتکاب یک خطا در طول سری.

Cade اسمیت که تن به تن چهار نوبت امداد به دست آورده پیروزی و یک نقطه ممکن است در شروع چرخش است. سر مربی مایک Trapasso گفت: اسمیت است مستحق یک شروع و در طول آخر هفته آینده چهار سری بازی برابر ایالتی داکوتای شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>