هاوایی فروش خودرو شاقول اما وانت هوا برای 2021

هاوایی فروش خودرو تا به حال هیچ جایی برای رفتن است اما در سه ماهه اول به عنوان دولت stay-at-home, منظور, کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و هزاران نفر از کارگران آواره چپ جاده تقریبا خالی و نمایندگی عملا بسته شده است.

این COVID-19 pandemic فرستاده جدید فروش خودرو ياوه 6.6% با سقوط انتظار می رود به طور قابل توجهی بدتر بقیه سال با توجه به یک گزارش برای انتشار برنامه ریزی شده امروز توسط هاوایی خودکار چشم انداز.

ثبت خودرو پیش بینی به کاهش 33 درصد در سال 2020 به نه سال اخیر فقط 38,250 بر اساس این گزارش تولید شده برای هاوایی, Automobile Dealers Association. آن خواهد بود که پایین ترین سطح از سال 2011 زمانی که 37,090 وسایل نقلیه فروخته شد و در پایان اجرا از هفت سال راست از بیش از 50 ، 000 وسایل نقلیه به فروش می رسد. همچنین این امر علامت سومین سال متوالی از کاهش چه بوده است یک نرم شدن بازار خودرو در دولت است.

اما بازار باید به نوبه خود برای بهتر در سال آینده جفری فولتس, ویرایشگر, هاوایی, خودکار, چشم انداز, در گزارش خود نوشت:.

“یک چیز … به نظر می رسد به احتمال زیاد در حال حاضر: نقطه کم در فروش باید رخ می دهد در سال 2020 و پس از آن بازار می توانید شروع به آنچه که به احتمال زیاد به یک آهسته به سمت بالا صعود,” او گفت:. “دراماتیک رکود فروش خواهد شد در نتیجه تجمع مقید کردن تقاضا سوخت شکوفایی در فروش است که به احتمال زیاد منجر بازار به سطوح بالاتر در طول چند سال آینده.”

هاوایی بازار خودرو شده است به تدریج کاهش با ثبت خودرو کاهش در سال بیش از سال به مدت هفت مستقیما چهارم. فولتس گفت: هاوایی خودرو جدید بازار رو به یک شروع خوب در دو ماه اول این سال, اما پس از آن به پایین سقوط کرد که COVID-19 آمار در ماه مارس و خودرو نمایندگی مجاز بودند تا باز باقی می ماند به شدت برای تعمیرات خودرو.

هاوایی خودرو بازار توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

در حال حاضر اگر چه مشتریان می توانند با مراجعه dealerships خودرو توسط قرار ملاقات فقط در اوآهو و مائوئی با برخی از محدودیت های اضافی. در کائوآئی و جزیره هاوایی وجود داشته است هیچ دستورات خاص در مورد خودرو فروش خودرو فروش تحت رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را اعلام محسوب می شوند ضروری است.

این اثر از coronavirus مربوط به خاموش کردن نیست به وضوح منعکس شده در این خودرو به خاطر گزارش جدید فروش خودرو کاهش یافته است به طور قابل توجهی در ماه مارس و آوریل گفت: فولتس اضافه کرد که ثبت نام به طور معمول تاخیر واقعی فروش خودرو در نمایندگی.

او گفت: سه کلید برای نظارت بر بیش از چند ماه آینده برای دریافت یک دسته در چگونه سریع بهبود می تواند پیشرفت این است که چگونه به سرعت کسب و کار محدودیت برداشته خواهد شد تا فعالیت های اقتصادی می توانند رزومه چگونه بسیاری از کسب و کار را مدیریت برای زنده ماندن خاموش و چه مدت آن را برای خانواده ها به تعمیر ترازنامه خود را. فولتس همچنین گفت: ضربه به دولت در بازار گردشگری نیز می تواند گسترش ضربه زدن به اقتصاد کشور از مردم به احتمال زیاد خواهد شد تمایلی به هیئت مدیره یک هواپیما در کسی دیگری ماشین و یا اقامت در یک هتل.

“افزایش بیکاری و حقوق از دست رفته خواهد شد در نتیجه رشد بدهی و کاهش پس انداز,” او نوشت. “محرک چک و 0 ٪ نرخ بهره کمک خواهد کرد و ترازنامه اصلاح باید شدید کمتر در طول رکود اقتصادی ، اما بسیاری از خانواده ها را در برخورد با عواقب مالی از یک وقفه قابل توجهی در درآمد که خواهد یافت نشد هزینه های ليزينگ اقلام مانند وسایل نقلیه جدید است.”

به طور کلی ثبت خودرو در کشور کاهش یافت و در سه ماهه گذشته به 13,679 از 14,640 در سال-دوره قبل از آن. هر چهار جزیره در بازار نیز کاهش یافته است. کائوآئی فروش خودرو سقوط 15% مائوئی فروش خودرو کاهش یافت 10.2%, هاوایی, جزیره, فروش خودرو کاهش یافته است 8.6% و اوآهو فروش خودرو کاهش یافته است 5.1%.

تویوتا بود که پرفروشترین برند در هاوایی سه ماهه گذشته با 26.8 درصد از سهم بازار به دنبال هوندا در 13.7% نیسان در 8.6% فورد در 7.1 درصد و سوبارو در 4.6%.

تویوتا RAV4 بود بالا به فروش SUV در سه ماهه اول با سهم بازار 9.9%. به دنبال آن تویوتا 4Runner در 9.2 درصد و هوندا CR-V در 6.4 درصد.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de