هاوایی, هوا, ورود بالا 4,000 پس از شروع مسافر قرنطینه

بیش از 4000 بازدید کنندگان آمده اند به هاوایی پس از دولت 14 روز در قرنطینه اجباری برای ورود مسافران اثر در زمان کمی بیش از یک ماه پیش.

هاوایی گردشگری اقتدار امروز گزارش داد که 475 trans-Pacific مسافران روز یکشنبه وارد شدند از جمله 118 بازدید کنندگان و 193 نفر. تعداد دفعات مشاهده شده همچنین شامل 89 هواپیمایی خدمه, 44 حمل و نقل مسافران که در حال ابتلا به پروازهای دیگر و 29 در نظر گرفته شده و ساکنان جدید برای اوآهو و دو برای Kona.

اما 10 از بازدید کنندگان به اوآهو. Lihue نیست هر بازدید کننده در روز یکشنبه در حالی که مائوئی تا به حال 8 و Kona تا به حال دو.

هاوایی ساکنان بزرگترین دسته شامل 41 درصد از کل. بازدید کنندگان ساخته شده است که تا 25 درصد از ترافیک شامل همه با خارج از کشور ID که برنامه ای برای ترک هاوایی پس از یک دوره از زمان. در نظر گرفته شده و ساکنان آن با خارج از دولت شناسه که می گویند آنها قصد ماندن در اینجا. در نظر گرفته شده ساکنان دسته ممکن است شامل پرسنل نظامی و دانشجویان و مردم در حال حرکت به هاوایی برای زندگی با خانواده ها و افراد بی خانمان.

در مارس 26, هاوایی, این کشور, دولت برای اجرای اجباری 14-روز خود قرنطینه سفارش برای تماس های ورودی مسافران که تمدید شد به interisland مسافران در تاریخ 1 آوریل.

قرنطینه سقوط گردشگری به این نکته که پس از راهپیمایی خود را شروع تنها 4,015 بازدید کنندگان که نشان دهنده ترکیبی از تفریح و ضروری مسافران را به دولت است. در 32 روز پس از قرنطینه شروع به بازدید کنندگان توسط هوا باید به طور متوسط حدود 125 در روز است.

در آوریل 2019, 856,250 بازدید کنندگان به هاوایی.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>