هاوایی سازمان های رالی برای ارائه مبارزه خانواده با روز مادر وعده های غذایی

هفت صد بسته های مواد غذایی خارج صادر شد شنبه در Laie در زمان دلچسب روز مادر غذا.

نجات ارتش همکاری با کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به برگزاری درایو از طریق توزیع مواد غذایی در چهار مکان در سراسر ایالت ارائه مواد غذایی به اندازه کافی به را 12,000 وعده های غذایی. دیگر مواد غذایی توزیع شد و در مائوئی و جزیره هاوایی در Kona و نمایش عمومی درآید.

“این قطعا قرار می دهد یک لبخند بر روی صورت من گفت:” مایکل Tovey از Laie, که گفت که او را با استفاده از مواد غذایی برای یک روز مادر غذا امروز همراه با برخی از ترکیه او را نجات داد از روز شکرگزاری است.

این بسته که شامل کالاهای اهدایی و خریداری شده توسط ارتش نجات موجود تولید; در حدود 10 پوند از گوشت و از جمله گوشت راسته استیک و مرغ; آب نبات برای کودکان; یک کارت است که کودکان و نوجوانان می توانید رنگ برای مادر و یک گل رز.

این رویداد یکی از چندین مواد غذایی توزیع حوادث در اطراف اوآهو شده اند که تغذیه هزاران نفر در طول رکود اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. نجات ارتش به تنهایی حدود 140 تغذیه حوادث در سراسر هاوایی در هر هفته.

نجات ارتش مسلح ، جفری مارتین گفت: این سازمان می خواستم برای انجام یک توزیع مواد غذایی رویداد در Laie چرا که ساکنان در ساحل شمالی نیز به شدت مضطرب با فروپاشی گردشگری در هاوایی است.

پلینزی فرهنگی مرکز با بیش از 1,400 تمام وقت و پاره وقت, کارکنان, باقی مانده بسته همراه با لاک پشت خلیج رفت و آمد مکرر و متعدد کسب و کارهای کوچک در منطقه پس از دولت دستور داد غیر ضروری کسب و کار به منظور کاهش گسترش ویروس.

“این یک راه طولانی (به شهر) برای مردم به اینجا می آیند” مارتین گفت. “وجود دارد هیچ چیز اتفاق می افتد به طوری که کارکنان در اینجا بسیاری از آنها (آن را) خود را اول وقت بیکار می شود و اولین بار خود را برای کمک بخواهید.”

بازدید کنندگان را در آینده حفظ

در ضمن هاوایی سازمان گردشگری گزارش روز شنبه که 260 خارج از کشور بازدید کنندگان به هاوایی هوایی در دوشنبه سنگین ترین روز برای بازدید کننده ترافیک از هاوایی گردشگری مستند آغاز شده است. این بود که با وجود رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را سفارش ورود گردشگران به خود قرنطینه به مدت 14 روز در محل اسکان بدون دریافت بازدید کننده.

در مارس 26, دولت شروع اجباری خود قرنطینه برای trans-Pacific مسافران است. مسافران آن روز شامل 268 بازدید کنندگان است.

پس از رسیدن مسافر به تعداد باقی می ماند و کمتر از سال گذشته بیشتر از 30 ، 000 یا بیشتر مسافران ورود روزانه بازدید کنندگان بودند.

در آوریل 2019, 856,250 بازدید کنندگان به هاوایی. در سال گذشته 10.4 میلیون بازدید کننده در آمد به هاوایی یک $17.8 میلیارد دلار در صنعت است که پشتیبانی 216,000 شغل. از مارس 26 الی جمعه HTA گزارش داد که تنها 6,341 بازدید کنندگان به هاوایی.

بسیاری از 129 هاوایی هتل ها که خاموش در اواسط ماه مارس هنوز هم بسته و نمی خواهد بازگشایی تا هاوایی به پایان می رسد مسافر آن شده است. برای چند هفته در مارس هتل ها ایالت پایدار اشغال نرخ 10 درصد و یا کمتر است.

هاوایی hotelier جری گیبسون گفت: هتل ها هستند که بسته هستند عامل با رشته کفش, کارکنان, و هنگامی که آنها بازگشایی خواهد شد و تا سطح شیب دار فقط در مورد همان سطح اشغال.

هواپیمایی خدمت هاوایی به سختی پرواز و بیشتر باید با دریافت مجوز از وزارت حمل و نقل به آن را نگه دارید که راه را به اوت و سپتامبر.

این خیلی بد است که ده ها میلیون از فدرال coronavirus کمک نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از خطوط هوایی هاوایی از یک ویرانگر سه ماهه اول از دست دادن. حامل از دست داد $144.4 میلیون دلار در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با افزایش $36.4 میلیون نفر در طول سه ماهه اول سال 2019.

“مارس در حال رفتن به بدترین ماه در تاریخ هر هتل که با من وابسته. اردیبهشت و خرداد خواهد بود تقریبا به عنوان بد” گفت: بن خرپا, مدیر عامل شرکت OLS هتل ها و استراحتگاه هتل مدیریت شرکت است.

موارد جدید

شنبه مشخص شده در پایان هفته سوم در یک ردیف هاوایی که مقامات گزارش موارد جدیدی از کروناویروس در تک رقمی. آن روز, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش سه مورد جدید در قبل از 24 ساعت آوردن ایالت مجموع به 631. در سراسر کشور وجود دارد که 1.3 میلیون نفر و نزدیک به 72,000 مرگ و میر نسبت به این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

هاوایی مرگ و میر از این ویروس بود در 17 شنبه بدون تغییر از یک هفته قبل از زمانی که مائوئی با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت در مائوئی یادبود مرکز پزشکی. دولت گفت coronavirus ممکن است یک عامل در مرگ او اما این بیمارستان گفت تحقیقات مقدماتی در بر داشت مرگ او بود نسبت به کوروناویروس.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: 551 نفر آزاد شده اند و از انزوا پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در هاوایی است. از اوایل ماه مارس 37,372 coronavirus آزمون های تکمیل شده در هاوایی که از روز جمعه تنها 1.7% به آینده مثبت است.

در Laie توزیع رویداد در پلینزی مرکز فرهنگی شروع شد و حدود ساعت 9 صبح و به پایان رسید قبل از ظهر. تمام رانندگان که نشان داد تا دریافت مواد غذایی یک ارتش رستگاری سخنگوی گفت.

مارتین از نجات ارتش گفت: روز شنبه توزیع حدود بیش از رفع نیازهای فیزیکی از کسانی که مبارزه اقتصادی.

“این است که سلامت روان,” او گفت:. “این دلسردی مردم ممکن است زمانی که آنها می دانند که آنها نمی باید این پول را به خرید هر چیزی برای مادر خود و یا شوهران به خرید برای همسران خود.

“و سپس همه ناگهانی یک گل رز,” او گفت:. او افزود که این امید بود که روز مادر با مضمون توزیع مواد غذایی کمک خواهد کرد که گیرنده متوجه “آنها می توانند چیزی خوب در میان این زمان دشوار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de