من تمیز کردن همه اشتباه است ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

همیشه از coronavirus شد تهدید بسیاری از ما انجام می دهند خیلی بیشتر از تمیز کردن در خانه پاشش و پاک کردن تقریبا همه چیز را در چشم به خصوص بالا-سطوح تماس مانند دستگیره های درب و دستگیره های شیر آب.

اما بسیاری از ما استفاده می شود به یک سطح سریع اسپری پس از پاک کردن و یا دو که ممکن است اجازه می دهد زمان کافی برای این محصول به کار می کنند. و هنگامی که شما شروع به خواندن برچسب روی محصولات از نزدیک آن را می شود واقعا گیج کننده است. چندین خوانندگان با اشاره به این که مواد ضد عفونی کننده دستمال و اسپری پاک کننده های مختلف دستورالعمل های روی برچسب خود را برای چه مدت جارو را بر روی یک سطح به طور موثر کشتن میکروب ها اعم از 30 ثانیه به چهار دقیقه و یا حتی زمانی که 10 دقیقه است. برخی برچسب توصیه تمیز کردن قبل از استفاده از ضد عفونی کننده.

پس چه راست راه برای تمیز کردن ؟ ما صحبت کردیم به بیماری های عفونی دانشمندان و میکروبیولوژی که به مطالعه و آزمون تمیز کردن محصولات برای پاسخ به سوالات خود را در مورد تمیز کردن در زمان coronavirus. خط پایین: این که آیا شما نگران coronavirus یا سایر میکروب ها که در خفا انجام دادن در خانه ما, بسیاری از ما در حال تمیز کردن بیش از حد سریع برای ضد عفونی به انجام کار خود را.

اینجا چیزی است که به گفته کارشناسان.

چگونه یک ضد عفونی کننده نیاز به اقامت در یک سطح به منظور کشتن میکروب ها?

شما احتمالا نیاز به اجازه خود را ضد عفونی ماندن در این سطح شما در حال تمیز کردن برای بسیار طولانی تر از شما فکر می کنم.

“دیگر شما می توانید اجازه دهید آن را در تماس با, بهتر است,” گفت: دکتر اندرو Janowski مربی اطفال بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن سنت لوئیس بیمارستان کودکان. “آنچه که من انجام شده است در صفحه اصلی: من صبر کنید حدود یک دقیقه اگر من استفاده از اسپری محصول و سپس آن را پاک کردن.”

برای پیدا کردن چه مدت زمان توصیه می شود که برای یک محصول خاص بررسی برچسب. این راهنمایی می تواند طیف وسیعی از 30 ثانیه تا چند دقیقه از زمان تماس قبل از پاک کردن. توجه داشته باشید که برخی از محصولات ممکن است ادعا می کنند برای پاکسازی این بدان معناست که کاهش سطح برخی از باکتری اما ویروس نیست. یک ضد عفونی کننده ادعا می کنند به معنی این محصول از بین می برد و یا غیرفعال میکند و عفونت هر دو باکتری ها و ویروس ها اشاره کرد بر روی برچسب.

حتی پاک کننده ها از همان نام تجاری مختلف زمان تماس. من بطری Clorox سفید می گوید پنج دقیقه از زمان تماس در حالی که Clorox تمیز کردن تمیز کننده + سفید کننده توصیه 30 ثانیه است. Clorox در هر نقطه سطح سخت میگه دو دقیقه (اما این وعده را به کشتن باکتری ها و ویروس نیست) در حالی که Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی می گوید چهار دقیقه. حتی در میان شبیه Lysol مارک دستمال مرطوب توصیه می شود زمان تماس متفاوت — اسطوخودوس معطر پاک کردن توصیه 10 دقیقه از زمان تماس در حالی که لیمو معطر پاک می گوید چهار دقیقه.

به همین دلیل توصیه می شود, تماس, بار خیلی متفاوت است ؟ این بستگی دارد که باکتری ها و ویروس ها این محصول ادعا می کند برای کشتن. به یک ضد عفونی کننده ادعای یک محصول را از طریق یک آزمایش سخت, مراحل مندرج توسط یک کشور سازمان تنظیم مقررات. در ایالات متحده این آژانس حفاظت از محیط زیست. برای تست یک ضد عفونی کننده, دانشمندان, پوشش یک سطح با یک دوز زیادی از ارگانیسم در حال مطالعه. آنها سپس douse سطح با مواد ضد عفونی کننده و اجازه آن نشستن برای یک مقدار مجموعه ای از زمان قبل از آزمایش برای تعیین اینکه آیا هر یک از موجودات زنده بمانند.

این آزمون در اصل بدترین سناریو مورد استفاده بیش از حد غلظت بالایی از میکروب ها — حدود 100.000 موجودات در هر سانتی متر است که به مراتب بیشتر از به طور معمول خواهد بود که در محیط خانه. “شایع ترین سطوح در خانه ها و بیمارستان ها به کمتر از 100 موجودات در هر سانتی متر مربع” گفت: دکتر دیوید وبر استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل.

اما حتی اگر زمان تماس از مشاوره این است که احتمالا به درد نمیخورد خاصی از یک سطح به طور کامل ضد عفونی شما باید با توجه به ضد عفونی زمان توصیه هایی برای, برچسب, به ویژه هنگامی که کسی در خانه بیمار شده است. در برخی موارد ارگانیسم آلودگی می تواند رسیدن به سطوح بسیار بالا در یک خانه مانند زمانی که شما در حال کار با مرغ خام در یک آشپزخانه و یا زمانی که کسی در خانه بیمار است و یک منطقه آلوده شده است با مدفوع یا استفراغ. و برخی از موجودات مانند نورو ویروس که باعث شدید علائم گوارشی به خصوص سخت به از بین بردن و می تواند باعث بیماری در بینهایت کوچک دوز.

چرا برچسب می گویند یک سطح باید تمیز قبل از استفاده از ضد عفونی کننده? آیا من واقعا باید برای تمیز دو بار ؟

اگر سطح خود را پوشش داده است در خرده دوده یا غذا ریخته و سپس شما نیاز به تمیز کردن دور مانده و خاک قبل از استفاده از ضد عفونی کننده.

“برای یک میکرب کش به کار آن را به لمس میکروب گفت:” وبر که مشورت برای PDI یک شرکت است که باعث می شود مواد ضد عفونی کننده. “اگر شما یک لایه ای از دوده و گرد و خاک می تواند به حفاظت از باکتری است. تمیز کردن به قبل از ضد عفونی.”

برخی از پاک کننده ها وعده به هر دو تمیز و ضد عفونی کردن اما حتی کسانی که برچسب توصیه قبل از تمیز کردن به شدت خاکی سطح.

برچسب روی مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب می گوید من باید استفاده از آنها را برای چهار دقیقه. آیا من واقعا باید برای پاک کردن آن ،

وقتی دستمال مرطوب در حال آزمایش در شرایط آزمایشگاهی, ساعت شروع می شود و با پاک کردن و در ادامه تا سطح خشک. بنابراین شما لازم نیست که برای پاک کردن به صورت کامل در چهار دقیقه (یا هر زمان توصیه شده بر روی برچسب). هدف این است که برای پاک کردن وقت و زمان خشک شدن به آخرین چهار دقیقه می گوید: هیلی الیور یک میکروبیولوژیست و دانشيار گروه علوم و صنایع غذایی در دانشگاه پردیو.

در یک مطالعه اخیر از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب الیور و همکارانش آزمایش 6 اینچ نوعی ماده پلاستیکی مربع پوشش داده شده با استافیلوکوکوس اورئوس و باکتری است. سطح بود محو چهار بار با مواد ضد عفونی کننده پاک کردن و از چپ به خشک. پنج نفر از 6 محصولات تست شده باقی مانده در سطح تا زمانی که برچسب زمان تماس رسیده بود. یک محصول خشک 15 ثانیه بیش از حد به زودی, اما هنوز هم به خوبی کار می کرد در برابر میکروب ها.

“من فکر می کنم که آگاهانه از زمان تماس مهم است که می گوید:” الیور که پژوهش شامل کار با Diversy یک تولید کننده عمده ای از تمیز کردن و ضد عفونی کننده محصولات. “اگر این خانه من و من در پاک کردن کمپین من می خواهم برای دیدن که پاک کردن رسوب مایع بر روی سطح آن.”

من اغلب با استفاده از یک پاک برای تمیز کردن سطوح متعدد. من باید با استفاده از یک پاک کردن در هر زمان پس من نمی گسترش میکروب ها?

شما می توانید با استفاده از یک پاک برای تمیز کردن سطوح متعدد. به عنوان طولانی به عنوان پاک کردن باقی مانده مرطوب, نشانه ای که آن را هنوز هم مقدار زیادی از پاک کننده در آن شما لازم نیست که به نگرانی در مورد گسترش موجودات زنده در اطراف. که گفت: اکثر کارشناسان من با صحبت ترجیح می دهند به ترکیب اتاق. به طوری که آنها را با استفاده از یک پاک در چندین سطوح در حمام, مثلا, اما آنها نمی با استفاده از است که همان پاک کردن در آشپزخانه است.

الیور اشاره می کند که وجود ندارد کوکو هدايت چقدر سطح منطقه یک, پاک کردن می تواند پوشش. کلید ضد عفونی با دستمال مرطوب است که آگاه باشید که خود را پاک کردن در حال اجرا است از مواد ضد عفونی کننده. “اگر آن را مرطوب و سپس شما در حال تماس با میکروب ها با شیمی است که در نظر گرفته شده بود می گوید:” الیور. “اگر شما اجرا از عنصر و خود را towelette خشک است, شما می تواند انتقال آن موجودات در اطراف.”

بهترین پاک کننده برای خلاص شدن از CORONAVIRUS?

برچسب محصول می گویند به طور خاص چه نوع از باکتری ها و ویروس ها تست شده اند. اما به دلیل SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 است تا جدید ترین محصولات تمیز کردن نبوده است مورد آزمایش در برابر آن. سازمان حفاظت محیط زیست است اما انتشار یک لیست از محصولات انتظار می رود برای کشتن این ویروس به دلیل آنها ثابت شده در برابر سخت تر برای کشتن ویروس ها و یا انواع دیگر از coronavirus.

خبر خوب این است که این کروناویروس جدید است که در واقع بسیار آسان تر برای کشتن از بسیاری از موجودات زنده که قبلا مورد مطالعه قرار گرفت. بنابراین این احتمال وجود دارد که حتی اگر شما شده اند پس از زمان تماس توصیه هایی برای ضد عفونی کننده شما احتمالا کشتن ویروس. اما شما باید به دنبال برچسب جهت به مقابله با سخت تر برای کشتن میکروب ها مانند e-coli سالمونلا یا staph.

“این مهم است که توجه داشته باشید که این توصیه ها کلی هستند و به طور معمول بر اساس چه مدت آن طول می کشد برای کشتن باکتری ها — برای مثال staph و استرپی که بسیار سخت تر برای کشتن بیش از یک ویروس مانند SARS-CoV-2,” دکتر گفت: Daniel R. Kuritzkes رئیس بخش بیماریهای عفونی در Brigham و بیمارستان زنان و استاد در دانشکده پزشکی هاروارد. “بار کوتاهتر از قرار گرفتن در معرض به احتمال زیاد هنوز هم بسیار موثر برای جلوگیری از COVID-19.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de