Hoffman برنده در دارلینگتون به عنوان NASCAR بازگشت به مسابقه

تیم های مورد نیاز برای ارسال فهرست اسامی در پیشبرد فقط با 16 عضو اختصاص داده شده در هر خودرو. اسامی آنان در لیست در یک ایست بازرسی در انتهای یک جاده شن درست کردن هری برد بزرگراه و هر کس که از طریق تصویب کرده بود درجه حرارت خود را چک شده و وارد شده قبل از آنها می تواند وارد کنید.

نسکار نیست باید به نوبه خود هر کسی دور و 40 درایور پاک شد به مسابقه. نسکار کاهش یافته است به انجام COVID-19 تست برای اطمینان از این آزمون به کسانی که نیاز دارند اما رقبا قرار است برای ورود به سیستم است که آنها را در تماس با آمد و نه بازگشت به مسابقه مغازه ها بعد از اینکه در مسیر و در ادامه به دنبال دستورالعمل CDC اجتماعی فاصله.

در میان کسانی که به آن داخل شد Ryan Newman, برای اولین بار از او دچار ضربه به سر دقیقا سه ماه پیش در یک سربه سر در دامان نهایی از دیتونا 500. نیومن از دست رفته و تنها در سه مسابقه به دلیل نسکار خاموش به پایان رسید و 15 را در خود بازگشت.

همچنین در این زمینه شد مت Kenseth که در 48 قدیمی ترین راننده در دارلینگتون و او شتافت برای اولین بار پس از سال 2018 آخر فصل. Kenseth آورده بود از بازنشستگی توسط Chip Ganassi وقتی Kyle Larson اخراج شد برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در طول یک iRacing صورتی که نگه داشته نسکار را اشغال کردند زمانی که مسابقه در خود نگه دارد. Kenseth به پایان رسید 10.

عجیب و غریب و خالی تنظیم پس زمینه برای برخی از نمونه نسکار اتفاقات ناگوار است. هفت بار قهرمان Jimmie Johnson سقوط کرد در حالی که پیشرو در دامان نهایی از مرحله اول نتیجه بهتر از فقیر ریکی Stenhouse جونیور که به سختی ساخته شده آن را خارج از نوبت دوم قبل از او سقوط کرد.

Stenhouse هرگز به پایان رسید تک دامان به پایان رسید و آخرین.

و حتی بدون طرفداران مجاز در اموال کوچک چمن آتش هنوز شکست پشت یک بخش از آهنگ. دود خاکستری billowed در طول یک احتیاط آن است که عجیب و غریب یک چشم در یک مسابقه نسکار است.

بومن که با امضای یک قرارداد یک ساله با فرمت Hendrick Motorsports در شنبه دوم بود. Kurt Busch برنده از نزدیک ترین پایان در دارلینگتون تاریخ سوم شد و برای Ganassi.

تعقیب الیوت به Hendrick دو اتومبیل در بالا و چهار. دنی Hamlin بالاترين اتمام تویوتا راننده در پنجم برای Joe Gibbs Racing یک نقطه جلوتر از هم تیمی مارتین Truex جونیور

تایلر Reddick تازه کار با ریچارد Childres مسابقه بود هفتم در “مسیر بیش از حد دشوار برای اهلی.”

اریک جونز برنده جنوبی 500 در اینجا در سپتامبر گذشته بود هشتم و جان شکارچی Nemechek دوم rookie داخل بالا-10 در یکی از مهمترین ویژگی های آهنگ در مدار است. این اولین top-10 برای ردیف جلو موتورسواری در یک مسیر دیگر از superspeedway در سه سال است.

این 50th حرفه پیروزی برای Hoffman, در یک فورد برای استوارت-هاس مسابقه. قبلی برنده در دارلینگتون Hoffman led 159 از 293 دور.

Hoffman گره خورده است Hall of Famers Junior جانسون و ند جارت برای 12th در نسکار تمام وقت برنده لیست.

نسکار نخبگان جام سری بعدی مسابقات چهارشنبه شب در دارلینگتون است که میزبانی سه رویداد در چهار روز قبل از ورزش نوبت به شارلوت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de