Hoffman برنده در آتلانتا پس از شروع مسابقه با ادای احترام به Floyd

HAMPTON گرجستان — پس از دیگری غالب عملکرد در یکی از آهنگ های مورد علاقه کوین Hoffman لذت به گذشته و نگاه به جلو به آینده است.

او به طور کامل تمرکز بر آنچه او می تواند انجام دهد در پشت چرخ.

Hoffman cruised به پیروزی یکشنبه بیش Kyle Busch و مارتین Truex جونیور در جام نسکار مسابقه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر منجر نهایی 55 دور در یک روز آغاز شد که با سری اذعان به ناآرامی های اجتماعی در کشور است.

قبل از گرفتن پرچم سبز از 40 خودرو را متوقف و در مقابل قوی خالی grandstands در مقابل کشش به گوش دادن به یک پیام از نسکار جمهور استیو فلپس و مشاهده در 30 ثانیه با یک دقیقه سکوت در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس.

Hoffman نیز پیوست رانندگان دیگر در ساخت یک ویدیو که وعده داده شده برای فشار به مقدار مورد نیاز تغییرات در شکسته ملت است.

“چیزی را تغییر دهید. هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق افتاده است در مینیاپولیس, آن را فقط ننگین برای همه,” او گفت:. “این باور نکردنی فقط به نشستن و تماشای این چیزها اتفاق می افتد. این واقعا گیج کننده است. آن را می سازد شما را گیج و دیوانه. در حال حاضر ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام این کار و که در آن برای شروع است.”

Hoffman برنده برای دومین بار پس از نسکار در بازگشت از خاموش شدن ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کردن به عاطفی خود و پیروزی در دارلینگتون در اولین مسابقه بازگشت.

Hoffman آمد به روز داشتن چراغ 1,138 دور در 1.54 مایل آتلانتا trioval به مراتب بیشتر از هر راننده دیگر در 40-ماشین میشه.

این یکی بیشتر از همان. Hoffman بود جلو 151 دور — بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان هر کس دیگری — و ادعا سومین پیروزی در آتلانتا که در آن او اول فوتبال پیروزی در سال 2001 و پیروزی دیگر دو سال پیش.

“برای من این جای بسیار خاص است” گفت: Hoffman که ضرب و شتم Busch بیش از 3½ ثانیه با Truex تقریبا 5 ثانیه پشت سر گذاشت. “آن را به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات است.”

در معکوس پیروزی دامان Hoffman برگزار شد سه انگشت خارج ماشین خود را با ادای احترام به اواخر دیل Earnhardt. Hoffman شد راننده که جایگزین Earnhardt پس از هفت بار قهرمان شد, کشته در یک تصادف در دیتونا در سال 2001.

سه هفته بعد Hoffman در زمان پرچم شطرنجی در آتلانتا.

“به جشن زندگی از دیل Earnhardt و همه چیز او به معنای به ما ورزش است و بدیهی است که بسیار خاص برای من” Hoffman گفت.

او در حال حاضر دارای 51 برنده — شکستن یک کراوات با ند جارت و تاریخ و جانسون برای 12 نقطه در زندگی حرفه ای لیست.

“شما فقط تکان دادن سر خود را و می گویند, “من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد'” Hoffman گفت. “این بسیار دیوانه زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم. من بسیار خوش شانس به رانندگی اتومبیل برای زندگی.”

هفت بار قهرمان جام Jimmie Johnson, در چه ممکن است خود را نهایی آتلانتا ظاهر داده شد افتخار از ارائه “شروع موتورهای خود را” فرمان به هموطنان خود رانندگان است. جاده سریع السیر نیز تغییر نام یک جایگاه به افتخار جانسون که بازنشسته است و به عنوان یک کار تمام وقت رقیب در پایان سال است.

پنج بار برنده در 1.54 مایل trioval جانسون تا به حال یکی دیگر از قوی اجرا در آتلانتا. اما او هفتم-محل نمایش تمدید winless خط که امتداد بیش از سه سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>