Harvey Weinstein محکوم به 23 سال برای تجاوزات جنسی

نیویورک >> Harvey Weinstein محکوم شد امروز به 23 سال زندان برای تجاوز و حمله جنسی, چشم هالیوود مغول بسیاری از شاکیان به فکر آنها هرگز ببینید.

Weinstein شده است که متهم به نقض نمرات زنان به اعدام محکوم شده ماه گذشته از تجاوز به یک زن در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و به زور در دهان در زن دیگری در آپارتمان خود در سال 2006. او در مواجهه حداکثر 29 سال در زندان است.

زنان که Weinstein بود به جرم آزار — یک بازیگر مشتاق و سابق تلویزیون و فیلم دستیار تولید — صحبت در دادگاه امروز قبل از قضاوت James Burke اعلام کرد از جمله مقابله با Weinstein دوباره پس از شهادت آنها کمک کرد مهر اعتقاد خود را در نقطه عطفی #MeToo محاکمه.

یک بار بازیگر مشتاق است که Weinstein بود به جرم تجاوز در سال 2013 به یاد می آورد لحظه ای طول محاکمه هنگامی که او در سمت چپ شاهد ایستادگی در اشک و پس از آن می تواند صدای جیغ از اتاق مجاور است.

“روز من فریاد شنیده می شد از این شاهد اتاق شد و بعد صدای من برگشتم به قدرت کامل خود را,” او گفت:.

“تجاوز به عنف است و نه فقط یک لحظه از نفوذ. آن را برای همیشه لطفا برای است.”

آسوشیتد پرس یک سیاست نامگذاری نیست افرادی که تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است که خودداری از تجاوز به عنف متهم نام به دلیل آن است که روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی شود.

دادند که حفظ کرده است که هر گونه فعالیت جنسی رضایت طرفین بود نیز صحبت کرد و در دادگاه گفت که او خاطرات خود را از شاکیان.

به دنبال بازگشت در طول محاکمه در ایمیل های آنها رد و بدل او گفت: او فکر کرد که آنها تا به حال یک دوستی خوب: “من قصد ندارم بگویم این نیست ، من تا به حال فوق العاده بار با این افراد است. من فقط واقعا اشتباه است. مردان به اشتباه در مورد این موضوع است.”

برک همچنین شنیده از Weinstein وکلا که التماس برای نرمی و ملایمت او را به دلیل سن و ضعیف بهداشت و دادستان که مرد گفت: پس از جشن به عنوان یک titan هالیوود سزاوار خشن جمله که حساب به اتهام تخلف دوستیابی به 1970s.

تحت قانون دولت برک قادر به در نظر گرفتن شواهد خارج از حوزه دادگاه در تشکیل حکم او.

در محکومیت نامه دادستان برشمرد 16 نمونه آنها نشان داد و گفت: Weinstein “به دام افتاده به خود را منحصر به فرد کنترل” بنابراین او می تواند حمله جنسی به آنها شروع زمانی که او مشغول به کار بود به عنوان یک تولید کننده موسیقی در بوفالو در سال 1978.

Weinstein محکوم شد یک هفته خجالتی از 68 تولد و وکلای او استدلال کرد که زندان های طولانی مدت خواهد در اثر یک جمله زندگی است. آنها به دنبال یک حکم پنج سال زندان اجباری حداقل در جدی تر از این دو اتهام است که هیئت منصفه او را مجرم شناخته است.

Weinstein استفاده از واکر در طول محاکمه و وارد در دادگاه امروز در صندلی چرخدار به دلیل مشکلات از یک تصادف ماشین در تابستان گذشته یک بیماری است که نیاز به عکس های خود را در چشم و در هفته گذشته یک استنت قرار داده شده برای رفع انسداد عروق.

این سازمان اجرا می شود که در نیویورک زندانها گفت: هر زندانی ارزیابی شده است که برای تعیین تسهیلات دیدار خود و یا امنیت, پزشکی, بهداشت روان و نیازهای دیگر.

نیویورک مورد اول کیفری ماده به وجود می آیند از اتهامات بیش از 90 نفر از جمله بازیگران Gwyneth Paltrow, سلما هایک و اوما تورمن.

Weinstein محکوم شد در دو فقره: جنایی, عمل جنسی برای سال 2006 حمله به دستیار تولید و تجاوز به عنف در درجه سوم برای سال 2013 حمله به زن دیگری.

در این قانون عمل جنسی, تعداد, او مواجه حداقل پنج سال زندان و حداکثر 25 سال زندان در حالی که یک سوم درجه تجاوز شمارش انجام شده حداکثر مجازات چهار سال زندان است.

او تبرئه از اتهامات جدی علیه او از درجه اول تجاوز به عنف و دو فقره درنده تجاوز جنسی.

Weinstein معتقد است که هر گونه فعالیت جنسی رضایت طرفین بود. پس از او به اعدام محکوم شد او اعلام کرد “من بی گناه است. من بی گناه است. من بی گناه است. چگونه می تواند این اتفاق می افتد در امریکا ؟ ” به گفته وکیل خود آرتور Aidala.

در حال حاضر که Weinstein زندان محکوم شده وکیل او می تواند حرکت رو به جلو با یک وعده داده شده تجدید نظر شود.

تیم حقوقی خود را ناراحت شد با برک را از دست داده و مورد از شمول یک داور که نوشته بودم یک رمان مربوط درنده مردان مسن به احکام شواهد شاهدان و اعتراض.

فقط به عنوان هیئت داوران انتخاب شد و در مورد به در راه, در ماه ژانویه مقامات در لس آنجلس اعلام کرد, جدید, اتهامات مشابه ناشی از اتهامات علیه Weinstein وجود دارد.

وکلای او سوال زمان بندی نشان می دهد آن را به معنای نفوذ نیویورک داوران و خواسته برک برای به تاخیر انداختن شروع داوران انتخاب برای “خنک کننده” دوره است که او را تکذیب کرد.

Weinstein متهم شد در کالیفرنیا با تجاوز به یک زن در لس آنجلس هتل در فوریه. 18, 2013 پس از هل دادن راه خود را در داخل اتاق و آزار جنسی یک زن در بورلی هیلز هتل سوئیت شب بعد.

Weinstein می تواند تا 28 سال در زندان به اتهام زنای به عنف زنای دهان جماع جنسی با استفاده از زور و باتری جنسی در کالیفرنیا مورد. مقامات گفته اند که او در رفتن وجود دارد برای کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

سه مطلب تجاوز جنسی موارد تحت بررسی توسط اداره پلیس لس آنجلس و بورلی هیلز’ پلیس می تواند به این معنی است که او به صورت هزینه های اضافی. هیچ جزئیات ارائه شده در این موارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de