هاروی ماهیگیر می میرد پس از جاروب کردن سنگ در Contos

شانون Verhagenجنوب غربی بار

Rocks at Contos, near Margaret River.
آیکون دوربینسنگ در Contos در نزدیکی رودخانه مارگارت.

45 سال از هاروی درگذشت پس از جاروب کردن سنگ در حالی که ماهیگیری در Contos جنوب رودخانه مارگارت در Leeuwin Naturaliste پارک ملی.

پلیس توصیه شد در مورد 8.20 صبح امروز که دو مرد که در حال ماهیگیری هنگامی که یک موج بزرگ آمد و جاروب کردن آنها را به دریا شاهد لکه های آنها حدود 400 متر از ساحل.

سرپرست منطقه جنوب غرب Geoff Stewart گفت: زندگی Saver 69 هلیکوپتر در منطقه در آن زمان بود و قادر به کمک کند.

نجات شناگر کاهش یافته بود از هلیکوپتر به 35 سال در آب که به نظر می رسد آگاهانه قبل از مارگارت رودخانه دریایی امداد و نجات با حضور در یک جت اسکی و به ارمغان آورد و مرد و امدادگر به ساحل در Contos ساحل.

او سپس منتقل و توسط آمبولانس به رودخانه مارگارت بیمارستان و دریافت درمان. آن را اعتقاد بر این است که آسیب های خود را نه زندگی را تهدید.

جت اسکی آورده و سپس 45 سال به ساحل بود اما او قادر به زنده کرد.

معلوم نیست چه تجهیزات دو مرد از هاروی استفاده شد اما Supt. استوارت تأکید بر اهمیت نگه داشتن امن و به دنبال مشاوره از مقامات محلی در حالی که ماهیگیری از روی صخره ها.

“اگر شما قصد انجام یک گذشته مانند ماهیگیری از صخره ها که در نظر گرفته شده است خطرناک است, مطمئن شوید که شما امن هستند باید تمام تجهیزات با شما و شما با گوش دادن به مردم از نظر شرایط و خطرات بالقوه” او گفت:.

پلیس محلی در حال انجام تحقیقات برای پزشکی قانونی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>