مراحل سخت مورد نیاز برای جلوگیری از coronavirus کارشناسان می گویند

وحشتناک هر چند coronavirus ممکن است آن را می توان بازگشت. چین و کره جنوبی و سنگاپور و تایوان نشان داده اند که با furious تلاش های سرایت آورده می شود می تواند به پاشنه.

که آیا آنها می توانند آن را سرکوب باقی مانده است دیده می شود. اما برای ایالات متحده به تکرار موفقیت های خود را در سطح فوق العاده ای از هماهنگی و پول از رهبران این کشور و در سطح فوق العاده ای از اعتماد و همکاری شهروندان است.

وجود دارد یک شانس برای جلوگیری از coronavirus. این سرایت دارای یک ضعف است.

اگرچه حوادث شایع گسترش به عنوان اتفاق افتاده در کشتی کروز الماس شاهزاده خانم coronavirus بیشتر آلوده خوشه از اعضای خانواده و دوستان و همکاران دکتر گفت: David L. Heymann که صندلی یک متخصص پانل مشاوره سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری.

هیچ کس خاصی است چرا که ویروس سفر در این راه اما کارشناسان ببینید باز با این وجود. “شما می تواند شامل خوشه” Heymann گفت. “شما نیاز به شناسایی و متوقف گسسته شیوع بیماری و پس از آن انجام دقیق تماس ردیابی.”

در مصاحبه با یک دوجین از کارشناسان برجسته جهان در مبارزه با همه گیری وجود توافق گسترده ای در این مراحل است که باید انجام شود بلافاصله. کسانی که شامل کارشناسان بین المللی مقامات بهداشت عمومی; دانشمندان و اپیدیولوژی; و سابق مقامات بهداشت در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت.

آمریکایی ها باید متقاعد به ماندن در خانه آنها گفت و یک سیستم در محل قرار داده برای منزوی کردن آلوده و مراقبت از آنها در خارج از خانه. محدودیت های مسافرتی باید تمدید آنها گفت: تولیدات ماسک و هواکش باید شتاب و تست مشکلات باید حل شود.

“آمریکا راه این است که به دنبال نتایج بهتر از طریق داوطلبانه سیستم,” دکتر گفت: Luciana Borio بود که مدیر پزشکی و biodefense آمادگی برای شورای امنیت ملی قبل از واحد منحل شد و در سال 2018 است. “من فکر می کنم شما می توانید درخواست تجدید نظر به مردم را به انجام کار درست است.”

آنچه در پی می توصیه های ارائه شده توسط کارشناسان در مصاحبه با نیویورک تایمز.

دانشمندان باید شنیده شود

کاخ سفید دارای مکرر رسانه های جلسات برای توصیف دولت پیشرفت در برابر این بیماری همه گیر اغلب به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس flanked توسط یک چرخش بازیگران از مقامات.

بسیاری از کارشناسان کاهش یافته است به صحبت می کنند در رکورد ترس از توهین به رئیس جمهور. اما آنها متحد شدند و در نظر است که سیاستمداران باید کنار بذارید و دانشمندان هر دو منجر به تلاش برای جلوگیری از ویروس ها و توضیح به آمریکایی ها چه باید انجام شود.

بالاتر از همه کارشناسان گفت: جلسات باید تمرکز بر صرفه جویی در زندگی می کند و مطمئن است که متوسط دستمزد بگیران زنده ماندن در آینده سخت نیوز — نه در بازار سهام, صنعت گردشگری و یا رئیس جمهور سلامت. وجود دارد هیچ زمان از چپ به نقطه انگشتان دست و سرزنش.

“در این نقطه در اورژانس وجود دارد کمی شایستگی در صرف وقت در آنچه که ما باید انجام داده اند و یا کسانی که در گسل” گفت: Adm. تیم mary smith, که منجر به همه گیر واحد پاسخ در شورای امنیت ملی قبل از انحلال آن. “ما نیاز به تمرکز بر روی دشمن و این ویروس است.”

توقف انتقال بین شهرستانها

بعدی اولویت کارشناسان گفت, شدید اجتماعی فاصله. اگر آن را ممکن است به موج گرز سحر و جادو و همه آمریکایی ها توقف در محل به مدت 14 روز در حالی که نشسته 6 فوت از هم جدا اپیدیولوژی می گویند تمام بیماری همه گیر خواهد سخن بیهوده را متوقف کند.

بدیهی است که بدون عصا سحر و جادو. اما هدف از مستندات و اجتماعی فاصله است به تقریبی یک کل یخ. به تلاش است که به گفته کارشناسان سفر و تعامل انسان باید به حداقل کاهش می یابد.

توقف انتقال در شهرستانها

در شهرستانها وجود دارد خطرناک نقاط داغ: یک رستوران و یک سالن یک بیمارستان حتی یک تاکسی ممکن است بیشتر آلوده تر از بسیاری از یکسان دیگران در این نزدیکی هست چون کسی تا به حال سرفه مناسب در داخل.

هر روز تاخیر در توقف تماس انسان به گفته کارشناسان ایجاد می کند بیشتر نقاط داغ, هیچ یک از آنها را می توان شناسایی تا حدود یک هفته بعد زمانی که افراد آلوده وجود دارد شروع به سقوط بیمار.

برای جلوگیری از انفجار شهرداری فعالیت باید محدود. هنوز هم برخی از آمریکایی ها باید در کار باقی بماند: پزشکان و پرستاران و رانندگان آمبولانس; افسران پلیس و آتش نشانان; تکنسین که حفظ شبکه برق و گاز و خطوط تلفن. تحویل غذا و دارو باید ادامه یابد.

اما ضعیف تر از یخ بیشتر مردم سبب شیوع مرگ در بیمارستان ها — و دیگر آن را در نهایت طول می کشد برای اقتصاد به راه اندازی مجدد.

رفع تست ظروف سرباز یا مسافر

تست باید انجام شود در یک هماهنگی و راه امن ، به طور جدی بیمار باید اول تست باید از آن محافظت شود.

در ایالات متحده افرادی که به دنبال آزمون ها تماس با پزشکان خود را که ممکن است آنها را, و یا گاهی اوقات انتظار در ترافیک منجر به فروشگاه پارکینگ. روز جمعه در شهر نیویورک محدود تست تنها به آن دسته از بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان گفت: این سیستم در حال غرق شده است.

جدا آلوده

در اسرع وقت کارشناسان گفت: ایالات متحده باید در توسعه یک جایگزین برای عمل جداسازی افراد آلوده در خانه, به عنوان آن را به خطر می اندازد خانواده. در چین 75 درصد به 80 درصد از تمام انتقال رخ داده در خانواده خوشه.

به جای یک سیاست است که توصیه آلوده به در خانه باقی می ماند به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر نشانی از کارشناسان گفت: شهرستانها باید با ایجاد امکانات که در آن خفیف و متوسط بیماری می تواند به نیروی تازه یافتن.

ووهان ایجاد بسیاری از این مراکز به نام “موقت بیمارستان” هر یک صلیب بین خوابگاه و کمک های اولیه به درمانگاه. آنها تا به حال تختخواب تاشو و مخازن اکسیژن, اما نه پیشرفته ماشین آلات مورد استفاده در بخش های مراقبت ويژه.

شهرهای ایالات متحده در حال حاضر بسیاری از فضاهای که می تواند در خدمت به عنوان جداسازی بخش. در حال حاضر در نیویورک است که با توجه به تبدیل Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون به طور موقت بیمارستان.

پیدا کردن تب

چرا که چین و تایوان و ویتنام بودند ضربه سارس در سال 2003 و کره جنوبی دست و پنجه نرم MERS تب چک در طول شیوع بیماری شد روال.

در بسیاری از شهرستانها در تحت تاثیر کشورهای آسیایی از آن است که امری عادی قبل از ورود هر اتوبوس یا ایستگاه مترو ساختمان اداری تئاتر و یا حتی یک رستوران به یک دما را بررسی کنید. شستن دست های خود را در آب کلر است که اغلب نیز مورد نیاز است.

ردیابی تماس با ما

پیدا کردن و تست تمام مخاطبین از هر مورد مثبت ضروری است ، در اوج آن اپیدمی ووهان تا به حال 18000 نفر ردیابی کردن افرادی که آمده بودند در تماس با آلوده.

در حال حاضر ادارات بهداشت از برخی از استان ها با کمبود نیروی انسانی برای ردیابی حتی سفلیس یا سل اجازه دهید به تنهایی نمرات بازی گاه به گاه تماس از کسی که مبتلا به کوروناویروس.

Borio پیشنهاد کرد که جوان آمریکایی می تواند با استفاده از شبکه های اجتماعی خود را به “خود تماس ردیابی.”

ایجاد ماسک در همه جا

بسیار کمی وجود دارد که نشان داده است که تخت فولاد ماسک محافظت از افراد سالم از بیماری است. با اینحال کشورهای آسیایی به طور کلی آن را اجباری که مردم آنها را می پوشند. آسیایی رویکرد است که کمتر در مورد داده از آن است که در مورد جمعیت, روانشناسی, کارشناسان توضیح داده شده است.

همه کارشناسان معتقدند که بیمار باید از ماسک برای حفظ خود سرفه. اما اگر یک ماسک نشان می دهد که پوشنده لباس بیمار است و بسیاری از مردم خواهد شد تمایلی به پوشیدن یک. اگر هر کس نیاز به پوشیدن ماسک های بیمار به طور خودکار یکی است و هیچ انگ متصل شده است.

همچنین کارشناسان تاکید کرد: آمریکایی ها باید تدریس را به طور جدی نکات برای جلوگیری از دست دادن و در آغوش گرفتن. “چه کسی آرنج دست انداز” ممکن است خنده دار است, اما آن را مشروع روش برای جلوگیری از عفونت است.

حفظ خدمات حیاتی

مداخله فدرال لازم است برای برخی از جنبه های حیاتی از زندگی در طول یک بیماری همه گیر. تنها دولت فدرال می تواند مربوط به تجارت بین ایالتی قوانین به اطمینان حاصل شود که مواد غذایی و آب و برق و گاز و خطوط تلفن و دیگر نیازهای اساسی در حفظ و روان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او می تواند وادار کردن شرکت ها به اولویت بندی ساخت هواکش ماسک و دیگر کالاهای مورد نیاز; برخی از داوطلب شده اند. او همچنین دارای نظامی; نیروی دریایی است که ارتکاب دو بیمارستان کشتی به مبارزه با. و تهمت می توانید تماس بگیرید تا گارد ملی.

سطح بالا تصمیم گیری مانند این باید به سرعت ساخته شده ،

“بسیاری از غربی رهبران سیاسی هستند و رفتار به عنوان اگر آنها در tightrope,” دکتر گفت: David Nabarro که فرستاده ویژه در COVID-19. “اما هیچ انتخاب وجود دارد. ما باید همه در قدرت ما برای مبارزه با این.”

تولید هواکش و اکسیژن

تقریبا 175,000 هواکش در ایالات متحده تمام بیمارستان ها و ملی ذخایر انتظار می رود به مراتب کمتر از مورد نیاز برای رسیدگی به افزایش بیماران.

تولید کنندگان از جمله ده در ایالات متحده وجود دارد که می گویند به هیچ وجه آسان به سطح شیب دار بالا تولید به سرعت. اما ممکن است تولید کنندگان دیگر از جمله هوافضا و شرکت های خودروسازی می تواند داوطلب خدمت سربازی به انجام این کار.

ارائه دهندگان در ضمن در حال تقلا برای جایگزین. کانادا پرستاران در حال انتشار 2006 کاغذ توصیف چگونه یک ونتیلاتور را می توان تغییر به درمان چهار نفر به طور همزمان.

ایالات متحده نیز باید به افزایش عرضه آن از لوله کشی و چهار اکسیژن Aylward گفت.

مقاوم سازی بیمارستان ها

بیمارستان در ایالات متحده گرفته اند برخی از اقدامات برای رسیدگی موج از بیماران مانند توقف عمل جراحی انتخابی و راه اندازی اتاق انزوا.

ملی ذخایر حاوی برخی از آماده بیمارستان های نظامی زمینه هستند اما انتظار می رود نزدیک به اندازه کافی برای یک افزایش بزرگ.

در ووهان دولت چین معروف ساخته شده در دو بیمارستان در دو هفته. تمام بیمارستان های دیگر تقسیم شدند: 48 شدند تعیین شده برای رسیدگی 10,000 جدی و یا انتقادی coronavirus بیماران در حالی که دیگران محدود به رسیدگی به شرایط اضطراری مانند حملات قلبی و تولد.

تصمیم می گیرید که نزدیک به مدارس

همانطور که از شنبه مدارس در 45 متحده بسته شد اما این تصمیم که تقسیم کارشناسان.

“بسته شدن تمام مدارس ممکن است حس را مگر مستند گسترده جامعه انتقال که ما در حال دیدن نیست در بسیاری از کشور,” دکتر گفت: Thomas R. فریدن سابق CDC مدیر تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

معلوم نیست چقدر کودکان گسترش coronavirus. آنها بسیار به ندرت بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود. زمان تست نمی تواند بگوید که آیا بیشتر نیست حتی آلوده شوند.

اما بسته شدن تمام مدارس می تواند به طور جدی مختل شهرستان توانایی برای مبارزه با شیوع. با فرزندان خود در خانه گیر کرده, پزشکی, کارگران نمی توانند به کار می آیند.

جذب داوطلبان

چین تلاش موفق شد به گفته کارشناسان در بخشی به دلیل صدها نفر از هزاران نفر از داوطلبان. دولت اعلام کرد “مردم جنگ” و نورد از “مبارزه در ووهان! مبارزه در چین!” کمپین.

بسیاری از مردم idled توسط مستندات شدت عمل به عنوان تب چکرز تماس با ردیاب, بیمارستان, کارگران ساختمانی, مواد غذایی, deliverers حتی نگهداری از کودکان برای کودکان از اولین پاسخ دهندگان. با آموزش داوطلبان قادر به انجام برخی از سطح زمین اما مهم پزشکی ،

آمریکایی ها اغلب گام به جلو برای کمک به کشورهای همسایه تحت تاثیر طوفان و سیل; های بسیاری را بدون شک انجام این کار در این شیوع.

“این واقعا یک ‘همه دست به دست در عرشه “وضعیت” mary smith گفت.

اولویت بندی درمان

پزشکان در چین و ایتالیا و فرانسه انداخته اند تقریبا همه چیز را تا به حال در بیمارستان داروخانه ها به مبارزه و حداقل دو فرصت پدید آمده که ممکن است صرفه جویی در بیماران: ضد مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ضد ویروسی remdesivir که بدون مجوز استفاده کنید.

هیچ مدرکی وجود دارد در عین حال که هر یک از اینها موثر در برابر ویروس. ایتالیا و فرانسه در دادگاه در جریان است و بیمارستان ها در نیویورک در حال نوشتن آزمایشی از پروتکل های در حال حاضر.

پیدا کردن یک واکسن

نهایی امید این است که یک واکسن است که محافظت از هر کس و بسیاری از شرکت ها و دولت ها در حال حاضر با عجله طراحی نامزد واکسن.

این روند را حداقل برای یک سال و حتی اگر چیزی را اشتباه می رود. موانع واکسن کارشناسان توضیح داده شده است نه اداری. آن است که سیستم ایمنی بدن انسان طول می کشد هفته به تولید آنتی بادی و برخی از عوارض جانبی خطرناک می تواند هفته به نظر می رسد.

پس از گسترده حیوانات آزمایش واکسن به طور معمول با توجه به حدود 50 سالم داوطلبان انسانی به دیدن اگر آنها هر علت اثرات جانبی غیر منتظره و برای اندازه گیری چه مقدار تولید به اندازه کافی آنتی بادی ها به عنوان محافظ.

در صورتی که به خوبی می رود, محاکمه ثبت نام صدها یا هزاران نفر از داوطلبان در یک منطقه که در آن ویروس در گردش است. نیمی از دریافت واکسن بقیه نیست — و محققان صبر کنید. اگر واکسینه نیم نه بیماری, چراغ سبز برای تولید است که در نهایت داده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>