طرفداران هری پاتر reimagine جهان خود را بدون خالق آن

وقتی J. K. Rowling متهم شده بود از تراجنسی حدود دو سال پیش برای “میل” یک صدای جیر جیر که اشاره به تغییر جنسیت زنان به عنوان “مردان در لباس” خیلی از هری پاتر fandom تلاش کردند تا به معشوق خود نویسنده نفع شک. شاید آن را واقعا فقط یک حادثه یک “دست و پا چلفتی و میانسال لحظه” به عنوان رولینگ سخنگو گفت: در آن زمان.

سپس مردم متوجه شده است که رولینگ به دنبال مفسران در توییتر که توصیف تغییر جنسیت زنان به عنوان مردان. در ماه دسامبر او شخصی انداز روشن تر هنگامی که او ابراز پشتیبانی مشتاق برای یک محقق که طرح دعوی در دادگاه علیه کارفرمای سابق خود مدعی است که او تا به حال شده است تبعیض برای او “جنسيت بحرانی” views (یعنی موضع خود در ثبات یک رابطه جنسی در هنگام تولد).

“این احساس ما در حال انتظار برای کفش دیگر را به رها گفت:” ملیسا Anelli جانباز رهبر در پاتر fandom که شرکت صاحب چکه کن دیگ.

این هفته آن را انجام داد.

اول کی رولینگ در زمان هدف در مقاله ای که اشاره به “افرادی که عادت ماهانه” نشان می دهد که این اشتباه بود به استفاده از “زنان” در تلاش غلط شامل ترانس مردم است. هنگامی که او دریافت پاسخ منفی به این, او پس از آن منتشر 3,700-word essay on جنس, جنسی, سوء استفاده و ترس: “من حاضر به تعظیم کردن به یک جنبش است که به اعتقاد من در حال انجام است علل آسیب در به دنبال تضعیف ‘زن’ به عنوان یک سیاسی و بیولوژیکی کلاس و ارائه پوشش برای شکارچیان.”

در سراسر پاتر fandom — اولین کتاب منتشر شد 23 سال پیش ساخت آن را یکی از جهان آنلاین پایدار ترین fandoms — گفتگو آغاز شد. برخی بحث شد زمان هنگامی که طرفداران آنچه که رولینگ views درگیری با طرفداران که آنها را به توان نفرت انگیز. دیگران احساس می کنند که به سادگی می تواند به نوبه خود به دور از سیاست در دنیای واقعی و تمرکز بر آنچه اتفاق می افتد در دنیای جادوگری.

در میان طرفداران که به شدت رد رولینگ انداز این بحث این است که چگونه برای از راه دور و یا جدا از نویسنده که ایجاد یک دنیای فانتزی که متحرک زندگی خود را به صورت روزانه.

‘ما ایجاد Fandom’

آنها با گوش دادن به فصل های فصل پادکست دریافت خالکوبی با هاگوارتز تاج یا یادگاران مرگ, نماد و حضور پاتر کنفرانس مانند LeakyCon که تساوی هزاران نفر از طرفداران هر سال است. برخی از آنها حتی ساخته شده حرفه خود را بر روی آن.

طی هفته گذشته برخی از طرفداران گفت که آنها تصمیم گرفته بودند که به سادگی راه رفتن به دور از جهان است که شامل هفت کتاب, هشت فیلم و همیشه در حال گسترش حق رای دادن. دیگران گفت که آنها در تلاش بودند برای جدا کردن هنرمند از هنر باقی می ماند در fandom در حالی که افشاگری کسی بود که یک بار در نظر گرفته می شود خانواده سلطنتی.

“J. K. Rowling به ما هری پاتر; او به ما این جهان” گفت: Renae McBrian یک فرد بالغ جوان نویسنده است که داوطلبان برای فن سایت MuggleNet. “اما ما ایجاد fandom و ما ایجاد سحر و جادو و جامعه در آن fandom. است که ما را نگه دارید.”

این مقاله به ویژه برای برش نما و nonbinary طرفداران بسیاری از آنها یافت می شود آرامش در دنیای “هری پاتر” و استفاده می شود برای دیدن این مجموعه به عنوان یک راه برای فرار از اضطراب.

Rori پورتر نویسنده و دیجیتال طراح که در آغاز کتاب حدود دو دهه پیش در سن 10 سالگی شده بود گوش دادن به کتاب های صوتی به عنوان یک راه برای استراحت و به خواب رفتن — تا کی رولینگ بحث حباب در ماه دسامبر. پورتر که transfeminine کاری که برای او تجربه یعنی او اختصاص داده بود نر در هنگام تولد اما مشخص با زنانه جنسیتی متوقف گوش دادن در وسط “زندانی آزکابان” و دوباره آغاز شده است. سری دیگر احساس پایه و دلتنگ اما استرس زا.

پورتر گفت: او نیاز به یک استراحت از سری (و قصد ندارد در دادن رولینگ یک درصد هرگز دوباره) اما او فکر می کند او ممکن است دوباره به کتاب های صوتی یک روز. “من نمی خواهم به J. K. Rowling رضایت گرفتن از من دور چیزی است که من به عنوان یک بچه” او گفت:.

برای تالیا فرانکها که nonbinary و کار با یک گروه فعال به نام هری پاتر اتحاد رولینگ نظرات اخلال و روحیه اش را تضعیف. اما آنها گفتند که آنها نمی خواهد که یک مشکل مداوم خود را به نوشتن فن داستان (که در آن شخصیت های عجیب و غریب فراوان) حضور جادوگر کنسرت موسیقی راک و شرکت در آنلاین سیاه و سفید دختران ایجاد جامعه ای که در آن آنها اغلب بحث در مورد “هری پاتر.”

“من لازم نیست J. K. Rowling در همه” فرانک گفت.

فن سازمان است که در خدمت به عنوان مخازن از تو رفتگی در دیوار, اخبار, ارائه به روز رسانی در برنامه “فوق العاده جانوران” سری فیلم و منطقه ای کوییدیچ جایزه نتایج جستجو برای راه هایی برای تأیید به نما و nonbinary طرفداران که آنها خوش آمد در آن جوامع است. Fandom رهبران teaming تا به حال یک متحد بیانیه ای در محکومیت رولینگ, نظرات, گفت, کت میلر MuggleNet مدیر خلاق.

آن را موجب تقویت روحیه هنگامی که یک سری از هری پاتر بازیگران صحبت کردن به تأیید نما هویت از جمله دانیل رادکلیف که بازی هری; اما واتسون که بازی هرمیون; Rupert Grint که بازی ران و کتی لیونگ که چو. (رولینگ همچنین دریافت های اخیر جلسه از انتقاد به شخصیت چو چانگ نامش به عنوان ضعیف به عنوان خصوصیات.)

دیگر پاتر عاشقان در حال فکر کردن در مورد راه هایی برای نگه داشتن تعمق به سری بدون صرف پول است که ممکن است راه خود را به رولینگ حساب بانکی.

در توییتر “را برای زنان مردمی و پسر پیامبر پادکست” — که توصیف خود را به عنوان یک intersectional عجیب و غریب “هری پاتر” پادکست — طرفداران تشویق به حضور در این پارک ببینید “لعنت کودک” بازی و یا حتی اجاره فیلم.

میزبان پادکست, جسی, Blount و شوخی Malakai خاکستری در حال حاضر کاملا راحت با انتقاد از سری و نویسنده آن در حالی که با اشاره کردن که در آن همه چیز در ديدگاه مشکل (مثلا عقب ماندگی از شخصیت های سیاه). قصد این است که برای لذت بردن از هنر در حالی که هنوز برگزاری این هنرمند پاسخگو خاکستری گفت.

پروما Khosla, a 29 ساله Ravenclaw است که رفتن به “هری پاتر” کنوانسیون پس از سن 15 سالگی نیز خواندن Cormoran اعتصاب جرم سری است که آغاز شده با “فاخته تماس” در سال 2013 که رولینگ منتشر شده تحت نام قلم. کتاب پنجم در این سری است که انتظار می رود در ماه سپتامبر منتشر شده اما به دلیل رولینگ ضد نما, نظرات, Khosla گفت که او قصد ندارد از خرید آن (“من خوب نمی دانم چگونه آن را به پایان می رسد,” او گفت).

Karter پاول یکی دیگر از هری پاتر داد داوطلب دارای یک اتاق خواب با پر پاتر کالا از پاتر bedsheets به Slytherin شال به یک گرز از جهانی پارک — اما آنها اصلا قصد خرید این نوع کالا هرگز دوباره.

حتی اگر fandom ارائه یک جبهه متحد که البته این نمی تواند آن را بعید می تواند “لغو” نویسنده ای که ایجاد شده یک میلیارد دلار حق رای دادن.

“ما می گویند که ما در حال رفتن به انصراف از او, اما او برای به دست آوردن پول برای بقیه زندگی خود گفت:” J’Neia استوارت میزبان “خانه سیاه پادکست” که به نظر می رسد در این سری از طریق عدالت اجتماعی لنز.

هر فن باید او را خود انتخاب برای خودش و سپس.

Anelli, 40, که همچنین نویسنده کتاب “هری یک تاریخ” در حال برنامه ریزی برای خرید برادرزاده او این کتاب را در این مجموعه برای خود 7th تولد این هفته. اما او تصمیم گرفت که او نمی تواند از طریق آن در طول همان هفته که رولینگ دوباره مورد توجه اینترنت با ضد نما توییتهایی.

“من شده است به دنبال به جلو به این هفت سال و آن خواهد بود در این هفته,” او گفت:. “من نمی تواند آن را انجام دهد و آن را شکست قلب من است.”

“من او خرید” پرسی جکسون “سری” او اضافه شده است.

جی کی رولینگ و مورد حمام استعاره

رولینگ مقاله که منتشر شد چهارشنبه ریل در برابر اصطلاح TERF یا ترانس انحصاری رادیکال فمینیستی توصیف آن به عنوان لکه دار کردن استفاده می شود به سکوت زنان مانند خودش در اینترنت. او مکرر تعدادی از قطعه از اطلاعات غلط است که مشترک صحبت امتیاز برای این سست ارتباط مردم و ادعا می کنند که “جنبش” به رهبری فراجنسیتی است فعالان فرسایش مفهوم زنانگی و “ارائه پوشش به شکارچیان مانند چند قبل از آن است.” به عنوان یک نوع از توضیح برای این که ترس رولینگ بازگو خاطرات یک تجاوز جنسی در 20s خود را.

“هنگامی که شما پرتاب باز کردن درب حمام و رختکن به هر کسی که معتقد است و یا احساس می کند او یک زن,” او نوشت: “پس شما برای باز کردن درب برای هر و همه مردان که مایل به داخل می آیند.”

ایده این است که اجازه می دهد ترانس مردم به استفاده از حمام و سرویس بهداشتی است که چین با هویت خود را به خطر می اندازد سایر مردم در معرض آنها را به خطر بیشتری از حمله و حریم خصوصی را نقض کرده ابراز برجسته ترین توسط قانونگذاران محافظه کار برای جلوگیری جنسیتی فراگیر قانون از عبور. وجود دارد هیچ مدرکی برای اثبات ادعای خود را. محققان دریافته اند که چربی های ترانس و nonbinary مردم در معرض خطر بیشتری از تجاوز جنسی زمانی که آنها را تکذیب کرد, استفاده از مناسب دستشویی یا اتاق های قفل. در یک سال 2017 نظرسنجی از جامعه دانش آموزان, سازمان GLSEN یافت که دانش آموزان گفت: حمام بود بیشتر اجتناب شود و ناامن ترین فضا برای آنها.

رولینگ همچنین در توئیتر خود نوشت که “من احترام هر ترانس فرد مناسب برای زندگی به هیچ وجه احساس می کند که معتبر و راحت به آنها.”

او زمان نیز مورد سوال است. بسیاری از مردم نوشت که آنها خشمگین بودند رولینگ تصمیم به ارسال چنین خود متمرکز مقاله در زمانی که ایالات متحده مصرف می شود بحث در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس که در حال تغییر نهادها از جمله رسانه های پلیس و ادارات و مدارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>