هری و مگان علامت پسر 1st birthday با موسسه خیریه تصویری

  • HENK KRUGER/POOL VIA ASSOCIATED PRESS Britain’s Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex, held their son Archie, and met Anglican Archbishop Emeritus, Desmond Tutu and his wife Leah, in Sept. 2019, in Cape Town, South Africa. The Duke and Duchess of Sussex have released a video of Meghan reading to their son as they mark Archie’s 1st birthday and promote a campaign to help children during the coronavirus pandemic.

    HENK کروگر/استخر از طریق آسوشیتد پرس

    بریتانیا پرنس هری و مگان, دوشس ساسکس برگزار پسر خود مورچه و ملاقات کلیسای آنگلیکان اسقف اعظم بازنشسته دزموند توتو و همسرش لیه در سپتامبر. 2019 در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی. دوک و دوشس ساسکس باید تصویری منتشر شده از مگان خواندن به پسر خود را به عنوان آنها را علامت مورچه 1 تولد و ترویج یک کمپین برای کمک به کودکان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

لندن >> دوک و دوشس ساسکس باید تصویری منتشر شده از مگان خواندن به پسر خود را به عنوان آنها را علامت مورچه 1 تولد و ترویج یک کمپین برای کمک به کودکان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این ویدئو نشان می دهد Meghan نشسته با مورچه در دامان او و خواندن یکی از کتاب های مورد علاقه “اردک! خرگوش!” مورچه منازعه در صفحات و کمک می کند تا به نوبه خود آنها را در طول خواندن. هری که فیلم برداری فیلم کوتاه اوه و می گوید: “براوو” از پشت دوربین در پایان.

سه دقیقه ارسال شده است امروز در Instagram حساب ذخیره با داستان های نجات کودکان انگلستان برای یک کمپین جمع آوری کمک مالی با هدف آوردن مواد غذایی و منابع یادگیری برای کودکان و خانواده در طول بیماری همه گیر.

مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور متولد شد و در مارس 6, 2019 در لندن پورتلند بیمارستان. پدر و مادر او تصمیم به مطرح کردن با نوزاد خود را در خارج از بیمارستان های اخیر سنت در هری خانواده و تصمیم گرفت در برابر دادن نوزاد سلطنتی نام.

مورچه به حال پر حادثه سال اول. او همراه پدر و مادر خود را در یک تور از آفریقا و در سن 4 ماه معرفی شد به اسقف اعظم دزموند توتو یک جایزه صلح نوبل برنده است.

هری و مگان شوکه بسیاری از اوایل این سال با یک اطلاعیه که آنها در نظر گرفته شده برای ترک به عنوان ارشد خانواده سلطنتی و تقسیم وقت خود را بین بریتانیا و آمریکای شمالی است. آنها را زن و شوهر به طور رسمی استعفا از وظایف سلطنتی در پایان ماه مارس گفت: آنها به بودجه عمومی و به دنبال استقلال مالی.

خانواده رفت و از زندگی در یک کلبه در محوطه قلعه ویندزور به جزیره ونکوور در کانادا و سپس به لس آنجلس قبل از مستند اقدامات آغاز شده است.

مشاهده این پست در Instagram

“اردک! خرگوش!” by @akrfoundation & @tlichtenheld (منتشر شده توسط @chroniclekidsbooks). خوانده شده توسط مگان, دوشس ساسکس (با هری دوک ساسکس در پشت دوربین) به پسر خود مورچه برای تولد 1st. تولدت مبارک مورچه! . سی میلیون کودک در تکیه مدرسه برای مواد غذایی است. در پاسخ به نیازهای کودکان و نوجوانان در طول این مدرسه تعطیل @savethechildren و @nokidhungry باید یک صندوق جدید @SAVEWITHSTORIES برای حمایت از بانک های مواد غذایی و همراه غذا کامیون و جامعه تغذیه برنامه بودجه را به انجام آنچه آنها بهترین—و همچنین—با اسباب بازی های آموزشی و کتاب و برگه را به مطمئن شوید که مغز در حال کامل و همچنین شکم. . اگر شما می توانید مدیریت زمان یک هدیه از $10, لطفا متن را ذخیره کنید به 20222. اگر دیگر مقدار که کار برای شما بهتر لطفا از وب سایت ما—لینک های زیستی. وجود ندارد و حداکثر و حداقل وجود ندارد—ما با هم طلوع خواهد کرد و ما با هم می تواند کمک کند. . با تشکر از شما و ایمن ماندن. XX #SAVEWITHSTORIES

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط #SAVEWITHSTORIES (@savewithstories) در

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de