هریس تایید بایدن; جکسون پشت ساندرز

واشنگتن — کامالا هریس تایید جو بایدن روز یکشنبه و گفت که “همه چیز را در قدرت من” برای کمک به انتخاب او تبدیل شدن به آخرین ترک تحصیل از دموکراتیک نژاد برای رئیس جمهور به خط تا پشت معاون سابق رئیس جمهور در نبرد با برنی سندرز برای نامزدی.

این تصمیم توسط سناتور کالیفرنیا که یکی از نامزدها به دنبال به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر جامد دموکراتیک ایجاد حرکت به دایره در اطراف بایدن پس از سوپر سهشنبه موفقیت است. او تایید می آید قبل از دور بعدی مقدماتی با شش کشور رای گیری روز شنبه از جمله میشیگان و می سی سی پی.

ساندرز یک سناتور ورمونت مقابله با خود عمده حمایت روز یکشنبه اعلام کرد که حقوق مدنی آیکون جسی جکسون بود که به طور رسمی حمایت او.

جکسون به نظر می رسد با ساندرز در طول یک کمپین توقف در Grand Rapids, Michigan. در بیانیه منتشر شده توسط ساندرز’ کمپین جکسون گفت: بایدن به حال رسیده به او برای تایید و ساندرز بود. او همچنین گفت که او را انتخاب ساندرز پس از سناتور کمپین ارائه پاسخ در 13 مسائل جکسون مطرح شده از جمله حفاظت از حق رای افزایش بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و ارتکاب به قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار در دیوان عالی کشور است.

در بیانیه ای در بایدن در ضمن هریس گفت: “هیچ کس بهتر تهیه شده از جو برای هدایت ملت ما از طریق این دوران آشفته و بازگرداندن حق شرافت و نجابت به دفتر بیضی.”

“او مهربان است و بی وقفه مراقبت و او واقعا گوش می دهد به مردم آمریکا” بیانیه اضافه شده است.

هریس گفت: “ایالات متحده “است که در یک نقطه عطف. و تصمیم رای دهندگان را در این ماه نوامبر را شکل کشور و جهان فرزندان و نوه های ما رشد خواهد کرد تا در. من معتقدم در جو بایدن.”

در میان بایدن سابق رقبای ctq پیت Buttigieg بتو o’rourke, Mike Bloomberg, تیم رایان Deval پاتریک و John Delaney را تایید او. ساندرز بدست حمایت از ماریان ویلیامسون و بیل د Blasio.

همچنین بیرون آمدن برای بایدن روز یکشنبه دو برجسته می سی سی پی دموکرات سابق رژیم صهیونیستی. ری Mabus و مایک Espy, کشاورزی, وزیر ایران در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون. Espy نیز در انتخابات روز شنبه به عنوان او به دنبال حزب سنا نامزدی برای این شانس را به صورت جمهوریخواه وقت سیندی هاید-اسمیت در ماه نوامبر.

هریس انصراف از مسابقه در دسامبر به پایان یک نامزدی با تاریخی پتانسیل تبدیل شدن به اولین زن رئيس جمهور انتخاب شد. سابق دادستان کل کالیفرنیا دیده شد به عنوان یک نامزد آماده برای جذب چند نژادی ائتلاف از رای دهندگان که فرستاده باراک اوباما به کاخ سفید است. اما او در نهایت نمی تواند به سادگی یک پیام است که طنین انداز با رای دهندگان و یا امن پول برای ادامه اجرا شود.

بایدن و Sanders, دو مرد سفید در 70s خود در حال حاضر جلو دونده برای نامزدی در چه زمانی بود که یک فیلد از نامزدها که شامل چند زن و بسیار جوان سیاستمداران است.

هریس گفت: در بیانیه ای که “مانند بسیاری از زنان من را با غم و اندوه به عنوان خارج از مسابقه یک به یک است.” چهار سال پس از هیلاری کلینتون شد حزب نامزد “ما خودمان را پیدا کنید و بدون هر زن در یک مسیر به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور.”

“این چیزی است که ما باید روی چیزی حساب کردن با آن چیزی است که من باید بیشتر در مورد می گویند در آینده,” او گفت:. “اما ما باید افزایش یابد برای متحد کردن حزب و کشور پشت یک نامزد که نشان دهنده نجابت و کرامت مردم آمریکا و چه کسی می تواند در نهایت شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن روز جمعه موفق به کسب حمایت از سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک که یکی از داوطلبان نامزدی. نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker نکرده عمومی تایید نشده است.

سیاه و رای دهندگان باید لنگر بایدن را باز گشت پس از ناامید کننده پس از اتمام در اکثریت سفید آیووا و نیوهمپشایر در اوایل مسابقات قرار داده است که مبارزات انتخاباتی خود را در آستانه سقوط است.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de