Harland Svare, 89, غول linebacker و جوان سر مربی می میرد

Harland Svare که بازی linebacker در جشن دفاع کمک کرد که به New York Giants به سه قهرمانی NFL بازی در 1950s شد و در آن زمان جوانترین سر مربی در فوتبال مدرن و تاریخ زمانی که در لس آنجلس قوچ استخدام او در سال 1962 درگذشت در مارس 4 در یک خانه سالمندان در استیمبت اسپرینگز کلرادو. او 89.

Svare مرگ تایید شد و امروز توسط Yampa دره کفن در Steamboat Springs. او پسر در قانون, Cory اندرسون گفت که باعث شد به عنوان ذکر شده, ایست تنفسی, اگر چه او تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus.

بازی برای هشت pro فصل اول خود را با دو قوچ قبل از پیوستن به غول در سال 1955 Svare بود و تحسین خود را برای فوتبال فراست در زمانی که فریاد “دی-fense!” آبشاری از غرفه در استادیوم یانکی غول’ صفحه اصلی میدان است.

Svare در ابتکاری تراز نصب شده توسط تام Landry, غول’ مربی دفاعی با چهار پایین linemen در محل مرسوم پنج یا شش-men خطوط یک استراتژی برای مانع رشد تاکید بر کوتاه بازی عبور.

پوشش در سمت چپ linebacker, Svare قرار بود در کنار سام قهر کردن وسط linebacker که وحشی مقابله به تصویر کشیده شده در CBS مستند “خشونت آمیز جهان از سام قهر کردن” به glamorize دفاعی بازی کند.

همراه با لایحه Svoboda و بعد از آن صخره لیوینگستون در حق linebacker آنها بازی فوق العاده مقابل چهار با اندی Robustelli و جیم Katcavage در به پایان می رسد و روزولت گریر و Modzewleski در پردازد و در مقابل ثانویه که شامل Emlen. Tunnell و جیم پاتون در ایمنی و لینچ در cornerback.

غول روت شیکاگو خرس 47-7 در سال 1956 مسابقات قهرمانی بازی NFL پس از دست به بالتیمور کلت در به یاد ماندنی سال 1958 مرگ ناگهانی اضافه کاری عنوان بازی و دوباره در سال 1959.

در 6 فوت قد و 215 پوند یا بیشتر Svare نسبتا کوچکتر حتی برای یک linebacker از وقت خود را.

“Svare ندارد عضله در بدن خود را, اما او برخوردار قابل توجه شدت” فرانک Gifford, غول’ سالن از شهرت دوباره به یاد می آورد در “کل ده متری” (1994), خاطرات نوشته شده با هری واترز جونیور

“او به عنوان یک smart linebacker و هوشمند linebacker در تام Landry دفاع شما تا به حال بسیار هوشمند” Gifford گفت.

Svare شد غول’ مربی دفاعی در سال 1960 حتی در حالی که در ادامه به بازی پس از Landry ترک کرده بود برای تبدیل شدن به سرمربی گسترش دالاس کابوی ها. او به عنوان یک بازیکن باقی ماند اما این مربی دفاعی تحت Allie شرمن که شرمن موفق جیم لی هاول به عنوان غول’ سر مربی در سال 1961. غول دوباره رفت به عنوان NFL بازی این فصل دست به Green Bay Packers. Svare چپ پس از آن برای پیوستن به قوچ به عنوان خط دفاعی مربی.

او به نام سر مربی از دست دادن قوچ تیم میدوی از طریق 1962 فصل بدون هیچ گونه سر مربیگری تجربه در کالج و یا سطح حرفه ای. در 31 سال, 11 ماه, او جوانترین سرمربی در لیگ ملی فوتبال مدرن و عصر تمایز است که دو برابر شده است تحت الشعاع توسط لین Kiffin (31 سال, 8 ماه) که استخدام شد منجر به اظهارات اوکلند در سال 2007 و توسط Sean McVay که دارای رکورد به عنوان جوانترین (30 سال, 11 ماه) زمانی که او به نام قوچ در سال 2017.

Svare را قوچ رفت 0-5-1 باقی مانده از سال 1962 فصل پس از آن نوشته شده از دست دادن سوابق بیش از سه سال آینده. Svare اخراج شد با مربیگری رکورد 14-31-3.

او غول’ مربی دفاعی دوباره در سال 1967 و 1968 و سپس پیوست ردسکینز واشنگتن در سال 1969 نظارت بر دفاع از خود تحت مربی وینس لومباردی سابق غول’ هماهنگ کننده توهین آمیز بود که جعلی بسته بندی سلسله. لومباردی در اثر سرطان در تابستان سال 1970 و Svare بود از مربیگری کار دوباره.

اما او را استخدام کرد تا دست و پا زدن San Diego Chargers خود را به عنوان مدیر کل در فوریه 1971 جایگزین Sid Gillman که باقی مانده است به عنوان سر مربی.

Svare در زمان مربیگری نیز در اواخر سال 1971 فصل شارژر رفتن 2-2 زیر او.

در ماه نوامبر سال 1972 شارژر ” صاحب یوجین کلاین مبهوت طرفداران خود را زمانی که او به Svare جدید پنج سال مربیگری قرارداد هر چند این تیم شد و در ادامه آن از دست دادن راه. این شارژر به پایان رسید که فصل در 4-9-1.

1973, شارژر, شد و در 1-6-1 زمانی که Svare استعفا داد و به عنوان مربی تیم او رفته 7-17-2. پس از آن فصل NFL وضع در مجموع $40,000 در برابر جریمه هشت شارژر بازیکنان و همچنین کلاین و Svare. بازیکنان یافت شد که دارای مواد مخدر و Svare و کلاین شد جریمه برای سهل انگاری در نظارت. لیگ نیست افشای ماهیت, مواد مخدر, اما Svare گفت: استفاده از ماری جوانا درگیر شد. حداقل یکی از جریمه بازیکنان گفت که او تا به حال با استفاده از آمفتامین.

Svare اخراج شد به عنوان مدیر کل در ژانویه سال 1976.

Harland جیمز Svare متولد شد و در نوامبر. 15, 1930 در Clarkfield مینه سوتا در روستایی در جنوب غربی بخشی از دولت است. پدرش رولف و اینگا (Niebokken) Svare شد کشاورزان است. او یک بازیکن خط جلو در واشنگتن بود و انتخاب شده توسط قوچ در 17 دور از 1953 پیش نویس NFL.

پس از او از یک دولت با یک اسکاندیناوی جمعیت او به عنوان یک Svare که احتمالا خشنود در زبان اگر چه او از نروژی تبار.

Svare بود نه حرفه ای تصویب interceptions یکی برای 70-حیاط touchdown اجرا و بهبود, پنج گیر میکنه. او مسدود اواخر Detroit Lions زمینه-هدف تلاش برای حفظ یک 19-17 پیروزی منجر به غول’ سبقت کلیولند براونز برای رسیدن به سال 1958 مسابقات قهرمانی بازی NFL. او نام تمام تیم دوم-Pro توسط ایالات مطبوعات بین المللی است که در فصل.

پس از خروج از فوتبال او تاسیس یک موسسه اختصاص داده شده به درمان فیزیکی و ارتقاء سلامتی عادات.

Svare است جان سالم به در برد توسط دخترش میا Anderson; دو نوه و برادر, شناخته شده به عنوان G. O. همسرش آنت (News) Svare که او ملاقات کرد زمانی که او منشی شخصی به غول’ صاحب, Wellington, مارا, درگذشت در سال 2008.

تأمل در زمان خود به عنوان یک سر مربی Svare احساس کردند که او تا به حال نشده است به درستی آماده با وجود آگاهی از X و O است.

“من می دانم که من به اندازه کافی در 31 رسیدگی به مشکلات فوتبال گفت:” لس آنجلس تایمز در سال 1992. “اما من نیز می دانم که نتوانستم مردم به خوبی در همه. من نابالغ. من ناسازگار بود هم متناقض است.

“هیچ کس دوست دارد به انتقاد از” او ادامه داد: “اما مگر گناهان خود در حال اشاره کردن به آنها را در هر زمان فوتبال بازیکنان فقط نمی توسعه بدون در نظر گرفتن چقدر استعداد دارند.”

به عنوان برای او چگونه باید رفتار: “من می خواهم یک مرد خشن با قلب گرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>