سخت-به-تعداد آمریکایی عرب خواست به اولویت بندی سرشماری

DEARBORN, Mich. >> در میشیگان گاز ایستگاه پیام آشکار است — حداقل به زبان عربی: محسوب می شود در سال 2020 سرشماری.

“ارائه خود را در جامعه بیشتر/فرصت های اضافی,” تبلیغ بر روی پمپ رسیدگی می خواند در عربی. در چاپ خوب در کنار “ایالات متحده سرشماری سال 2020” را به آن می افزاید: “برای شکل دادن به آینده خود را با دست خود خود را از اینجا شروع کنید.”

به عنوان مقامات دولتی و گروه های غیر انتفاعی هدف سخت-به-تعداد گروه ها مانند مهاجران مردم رنگ و کسانی که در فقر و بسیاری از عرب های آمریکایی می گویند undercount است و حتی برجسته تر برای آنها. این بدان معناست که یکی از بزرگترین و بیشتر متمرکز عربی جمعیت در خارج از خاور میانه — کسانی که در منطقه دیترویت — می تواند از دست رفته را در بودجه فدرال برای آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, پیشگیری از جرم و برنامه های دیگر که سرشماری تعیین چگونه به divvy up.

که همچنین شامل پول برای کمک به کشورهای آدرس خرید اینترنتی از coronavirus.

“ما در حال تلاش برای تشویق مردم نه فقط برای پر کردن آن را به خاطر همه این دلایل ما داده بود و قبل از آن وجود دارد آموزش و پرورش و بهداشت و درمان و همه از آن بلکه به دلیل آن است که ضروری است برای دولت فدرال به دانستن است که در میشیگان در این مرحله بیشتر از همیشه قبل از” گفت: Rima Meroueh مدیر سیاست و وکالت با دیربورن مبتنی بر دسترسی به یکی از بزرگترین عرب آمریکا حمایت سازمان های غیر انتفاعی در کشور است.

جهان عرب و جامعه آمریکا در بسیاری از جعبه چک است که سرشماری و غیر انتفاعی مقامات می گویند در حال نشانه از سخت ترین به تعداد جوامع: تعداد زیادی از کودکان غیر انگلیسی زبان اخیر مهاجران و کسانی که اغلب زندگی در آپارتمان و یا اجاره مسکن است.

اعراب وارد یکهو به ایالات متحده به عنوان صنعت خودرو یافت و کارگر تقاضا رشد داشته است. آن زمان کسانی که شغل شروع به کاهش بیشتر در دهه های اخیر جوامع قوی و خاورمیانه ریشه های فرهنگی بوده است بصورتی پایدار و محکم تاسیس در منطقه دیترویت. آن باقی مانده است یک مقصد برای مردم از سراسر خاورمیانه در حال فرار از درگیری های اتصال مجدد با خانواده و یا به سادگی به دنبال یک زندگی بهتر است. حتی کسانی که اسکان مجدد در جای دیگر اغلب برای اولین بار راه خود را به دیترویت و شهرهای اطراف آن.

طرفداران فشرده پیش رو با “خارج شدن تعداد” مبارزات با وجود محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از COVID-19. این بیماری همه گیر را مجبور به اداره آمار به عقب راندن آن مهلت برای اتمام سال 2020 تعداد از پایان ماه ژوئیه به پایان ماه اکتبر. همچنین درخواست از کنگره برای مجوز به تاخیر در مهلت در سال آینده برای دادن داده های سرشماری به ایالات متحده به طوری که آنها می توانید در قرعه کشی جدید رای گیری نقشه.

با تغییرات دسترسی است پله تا خود را رسانه های اجتماعی تلاش انعکاس آن به تمرکز تا حد در یک بار-یک دهه تعداد دفاتر خود بوده و گچ بری با سرشماری پوستر Meroueh گفت.

“اگر شما چک کردن رسانه های اجتماعی ما آن را بسیار سرشماری سنگین,” او گفت:.

اما گروه صورت یک مانع پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفت که شامل یک دسته که تعداد افرادی که از خاورمیانه یا شمال آفریقا را به عنوان خود را ، اداره آمار توصیه می شود به اصطلاح منا جعبه در سال 2017 پس از سالها تحقیق و دهه وکالت.

تصمیم به قراضه انتخاب آنژو بسیاری از عرب های آمریکایی که می گویند آن را مانع نمایندگی و نیاز به بودجه. دموکرات در کنگره ایالات متحده رشیدا Tlaib یک عرب آمریکایی به نمایندگی از بخشی از دیترویت و چندین حومه ابراز نارضایتی در حالی که بازجویی اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham در کاپیتول هیل در ماه فوریه است.

“جامعه آن را راست آنها رفت و از طریق فرایند” او گفت:. “شما در حال ساخت ما نامرئی است.”

Dillingham گفت: این فرم را بنویسید-در جعبه اجازه می دهد مردم برای توصیف قومیت خود را. آن می افتد کوتاه برای Tlaib اما متی جابر Stiffler یک دانشگاه میشیگان مربی و پژوهش و مدیریت محتوا در جهان عرب و موزه ملی آمریکا گفت این بهتر از هیچ چیز است. طرفداران باید به فشار سخت تر به مردم شمارش, او گفت:.

“تعهد در جامعه سازمان ها و دولت های محلی و ایالتی به مردم برای تکمیل فرم به دلیل آن را نمی بگو: آیا شما در خاورمیانه و یا شمال آفریقا?'” Stiffler گفت. “ما واقعا اطلاعات خوب و اگر مردم به اندازه کافی آن را پر کنید.”

حتی اگر منا گزینه وجود دارد نیست Stiffler می گوید سرشماری مقامات انجام کارهای مقدماتی برای آن است. اگر کسی می نویسد: “سوریه” در فرم خود را به عنوان مثال Stiffler گفته شده است که این سرشماری را کد که ظرف بزرگتر منا اصل و نسب ،

این دقیقا چیزی است که عبدالله Haydar زمانی که او به پر کردن فرم سرشماری به صورت الکترونیکی است که او گفت: در زمان پنج دقیقه.

“من قطعا آن را به عنوان به زودی به عنوان من آن را کردم. به اعتقاد من در نمایندگی” گفت: Haydar یک زن 44 ساله از ایالت Township, Michigan, که با این نسخهها کار در LinkedIn نرم افزار مهندسی.

اما پشتیبانی از سرشماری به اتفاق آرا نیست. برخی در جامعه مطرح کرده اند نگرانی ها در مورد دولت سوال خود را بیش از وضعیت شهروندی اگر آنها شرکت می کنند هر چند که بخشی از فرم است. بسیاری از گزارش های اضافی موشکافی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر ممنوعیت مسافران از چندین عمدتا کشورهای اسلامی در سال 2017 — ایجاد یک به طور کلی اثر سرما وقتی که می آید به تعامل با دولت است.

“آنها نمی اعتماد به دولت فعلی است. آنها اعتماد ندارند آنچه که آنها در حال رفتن به انجام این کار با اطلاعات. و هنگامی که شما را در به اصطلاح مسلمان بان کی مون بود که در قرار, مردم نمی خواهید به از دولت رادار” گفت: Haydar که به کمک برخی از بستگان سالمند در پر کردن فرم های خود را.

“من فقط به آنها گفتم,” نگاه, بله, ممکن است سوء استفاده. همیشه خطر وجود دارد که. این دولت به نظر می رسد هل دادن مرزهای. اما در پایان روز این اساس سیستم ما از دولت برای مردم به حساب’,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de