Hapalua نیمه ماراتن تا سپتامبر به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

  • CINDY ELLEN RUSSELL / 2019 Over 7,500 people participated in the Hapalua half-marathon last year. The Honolulu Marathon Association announced today that it will postpone this year’s half-marathon to sometime in September due to the coronavirus.

    سیندی الن راسل / 2019

    بیش از 7500 نفر شرکت کننده در Hapalua نیمه ماراتن در سال گذشته است. هونولولو ماراتن انجمن امروز اعلام کرد که آن را به تعویق می اندازند و این سال را به نیمه ماراتن به زمانی در ماه سپتامبر به دلیل coronavirus.

هونولولو ماراتن انجمن امروز اعلام کرد که آن را به تعویق انداختن 2020 Hapalua نیمه ماراتن با توجه به Covid-19 ویروس. در اصل برنامه ریزی شده برای آوریل 5 در هونولولو آن شده است به طور آزمایشی نقل مکان کرد و برای مدتی در ماه سپتامبر. زمینه بیش از 10 ، 000 دونده بود انتظار می رود.

ماراتن سازمان با اشاره به این که 40 درصد از این زمینه که شرکت در این رویداد بین المللی ورزشکاران است. مراحل گرفته شد نه تنها به حفاظت از آنها و محلی دونده اما هونولولو ماراتن ارتباط کارکنان و داوطلبان به عنوان به خوبی.

سازمان همچنین گفت که اگر نیمه ماراتن نمی تواند برگزار شد در این سال پس از آن نوشته خواهد شد معوق به 2021 بدون هیچ هزینه اضافی.

>> اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im