Hamlin ادامه دارلینگتون موفقیت نادر در یکشنبه نسکار مسابقه

دارلینگتون, کارولینای جنوبی — دنی Hamlin برنده نسکار اولین یکشنبه نژاد پس از سال 1984 هنگامی که باران متوقف شد و این رویداد با 20 دور باقی مانده در دارلینگتون Raceway.

این دیتونا 500 برنده شد و جلو رفت اما از تازه لاستیک و تلاش برای قطع کردم وقتی که او ناخواسته کمک از Joe Gibbs Racing هم تیمی Kyle Busch. حاکم قهرمان جام حذفی باعث تعقیب الیوت به سقوط هشت دور زودتر به احتیاط.

خشمگین الیوت منتظر Busch در صحن آهنگ و بدبختانه Busch انگشت وسط به عنوان او گذشت. به عنوان NASCAR تمیز مسیر آن شروع به بارش باران و اتومبیل نامیده می شدند به جاده گودال تحت قرمز-flag.

آن را در حال حاضر فعال شب در “مسیر سختی بیش از حد به اهلی” را به عنوان راننده شد مسابقه در برابر زمین و آب و هوا. به عنوان راننده نشسته در اتومبیل های خود را در حال انتظار برای نسکار به جلو و پلاگین تعداد انگشت شماری از الیوت خدمه شنبه در گودال دیوار خیره پایین Busch.

یکی از Busch خدمه اعضای نشست بین آنها را بر روی دیوار و نسکار در نهایت دستور داد همه پشت بر دیوار. هشت دقیقه بعد مسابقه نام گرفت و Busch استقبال شد توسط آلن Gustafson, الیوت خدمه رئیس و Busch سابق crew chief زمانی که او سوار برای Hendrick Motorsports برای یک مکالمه بین دو نقاب رقبا.

بوش بلافاصله copped به خطا.

“وجود دارد هیچ سوال من ساخته شده است یک اشتباه و فقط misjudged شکاف” Busch گفت. “آنها ناراحت هستید آنها از جا در رفته. من فقط رفتن به تعمیر و ما در حال رفتن به رفتن به بستنی فردا. آنها در حال رفتن به ساکن در آن است و من مطمئن هستم که وجود دارد پیامدهای آن من قصد دارم به پایین جاده ها است.”

در ضمن یک روباه بود scampering در سراسر خلوت آهنگ و Hamlin پوشیدن یک ماسک که به تصویر کشیده شده خود واقعی لبخند بود خاموش جشن در باران.

او راه می رفت به پیروزی لین زیر یک چتر. آن را 1-2 به پایان Joe Gibbs Racing و تویوتا. Hamlin برنده سه بار در دارلینگتون است و دو برد در این فصل است.

“من چهره شاد ، مطمئن ساخته شده من آن را با من” Hamlin گفت: از ماسک خود را. او گفت که او نیز تا به حال ماسک ساخته شده با یک “چهره غمگین” اما تنها به ارمغان آورد و لبخند زدن ماسک به آهنگ او شمارش در میان مورد علاقه خود را.

Hamlin فکر کردم که او در شکل خوب زمانی که او ساخته شده آخرین توقف گودال اما احتیاط توسط Clint Bowyer که موفق به کسب دو مرحله از مسابقه چندپاره و فاقد تأثیرگذاری این استراتژی با 34 دور باقی مانده است.

Hamlin تا به حال هیچ چاره ای اما برای ماندن در مسیر و خدمه رئیس کریس Gabehart به او گفت بیش از رادیو “شما نمی خواهید به مانند آن, اما ما در حال رفتن به مجبور به خوردن سبزیجات ما در اینجا.”

Hamlin, رهبر, چرا که او نمی گودال در راه اندازی مجدد با 29 تا به حال به نگه کردن ترافیک برای قبل از بوش و الیوت برخورد. باران آمد و Hamlin به دست آورده جایزه.

“این یک راننده مسیر مسابقه,” او گفت:. “شما می توانید چیزهای مختلف را (ماشین) رسیدگی است. ما آن را کردم راست.”

مسابقه مشخص شده اولین بار در نسکار تاریخ است که این سری جام تا به حال دو نقطه-پرداخت نژادها در همان مسیر در یک هفته.

شروع نسکار مسابقه دوم بازگشت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس منتقل شد تا یک ساعت به دلیل ضعیف آب و هوا, اما پس از آن با تاخیر نزدیک به 90 دقیقه به دلیل آن را بارید بیشتر از روز است.

هنگامی که این عمل در نهایت شروع به 310 مایل امر شد روحیه از آغاز تا پایان به دلیل رانندگان مطمئن بودند اگر آنها مسابقه به نقطه نیمه راه — علامت گذاری یک مسابقه رسمی می شود — و یا از راه دور.

نسکار بازگشت به اکشن یکشنبه در دارلینگتون پس از 10 هفته با استفاده از یک سخت سلامت پروتکل و محدود کردن کسانی که در حضور تنها ضروری ترین برای انجام یک مسابقه.

نمایش درمانی مورد نیاز برای ورود به مسیر و هر یک از 40 خودرو اجازه داده شد فقط 16 اعضای تیم است.

Fox Sports دوباره پخش این مسابقه در درجه اول از یک استودیو در شارلوت کارولینای شمالی فقط با یک گودال خبرنگار در دارلینگتون. برای آن precooled نشان می دهد رانندگان استفاده های مختلف فن آوری را مختصر ظاهر در حالی که نشسته به تنهایی در خود motorhomes.

رانندگان برای سفر به این آهنگ به تنهایی عبور کند سلامت غربالگری و سپس منزوی کردن قبل از مسابقه. آنها نیاز به پوشیدن ماسک.

نسکار بلند پروازانه بازگشت طرح از 20 مسابقه پوشا آن سه ملی سری بین روز یکشنبه بازگشت و 21 ژوئن. تماشاگران در حال انتظار نمی رود به مجاز برای هر یک از این حوادث در طول این.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de