‘همیلتون’ فیلم را در جریان دیزنی+ در جولای 3

آن را می شود کاملا در حالی که قبل از هر کسی می بیند “همیلتون” روی صحنه دوباره.

اما در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از گزینه: دیزنی امروز اعلام کرد که قصد دارد به جریان فیلم برداری نسخه از مرحله تولید آغاز جولای 3 در دیزنی+.

این طرح یک بیماری همه گیر-درخواست تغییر: فقط سه ماه پیش دیزنی اعلام کرد که آن را آماده سازی فیلم ها برای انتشار Oct. 15, 2021.

اما لغو تمام اجراهای زنده و همچنین نامشخص درخواست تجدید نظر از سینما led این شرکت به سرعت در مسیر فیلم, در حال حرکت تاریخ انتشار 15 ماه.

“در این زمان بسیار دشوار است, این داستان, رهبری, سرسختی, امید, عشق و قدرت مردم را به اتحاد در برابر سختی است و هر دو مربوط و الهام بخش” دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger گفت در توییتر.

فیلم تا حد زیادی شامل فیلم برداری از اجرای برنامه های اصلی برادوی بازیگران, شات در ریچارد راجرز تئاتر در ژوئن 2016. این فیلم مانند مرحله تولید است که به کارگردانی توماس Kail; Lin-مانوئل میراندا نوشت که موسیقی ستاره در نقش عنوان.

تاریخ انتشار اتفاقی نیست: موسیقی به تصویر می کشد انقلاب آمریکا و 4 جولای روز استقلال است در ایالات متحده است.

“همیلتون” در مورد زندگی و مرگ الکساندر همیلتون بود که این کشور اولین وزیر خزانه داری شده است بزرگ فیلمهای پس از باز کردن در برادوی در سال 2015. نشان می دهد برنده 2016 جایزه پولیتزر برای درام و همچنین 11 تونی جوایز از جمله جایزه بهترین موسیقی جدید.

این نشان به فروش $650 میلیون در برادوی که در آن دیده شده است 2.6 میلیون نفر است. و قبل از اجرای زنده در سراسر جهان توقیف در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus آن بود و همچنین بازی در لندن و چندین آمریکای شمالی تور productions.

دیزنی+ با بیش از 50 میلیون مشترک بوده و یکی از نقاط روشن در بیمار دیزنی امپراتوری که به دلیل وابستگی به پارک و moviegoing شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

این اولین بار نیست که دیزنی اتحادش را تغییر جریان آن قصد دارد آن را به عنوان سازگار به یک بازار تبدیل شده توسط این لحظه غیر منتظره: در ماه مارس این شرکت شروع جریان فیلم انیمیشن “یخ زده 2” سه ماه زودتر از برنامه ریزی با استناد به “چالش برانگیز این دوره است.”

این نیز نه تنها میراندا فیلم تحت تاثیر این بیماری همه گیر: یک فیلم سینمایی با اقتباس از خود را زودتر موسیقی “در ارتفاعات” شده است به تعویق افتاد. در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آینده منتشر خواهد شد این فیلم در حال حاضر مجموعه ای منتشر خواهد شد یک سال بعد در 18 ژوئن 2021.

علاوه بر این Hulu در حال برنامه ریزی برای جریان یک فیلم مستند در مورد عشق آزاد عالی, رپ تریک گروه شرکت های تاسیس شده توسط میراندا Kail و آنتونی Veneziale آغاز ژوئن 5. این فیلم مستند با عنوان “ما Freestyle عشق عالی” است به کارگردانی اندرو سرخ شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net