سالن از شهرت به جنگل خوش آمدید

پونته ودرا بیچ فلوریدا — در حال حاضر در میان بزرگترین در زمین گلف تایگر وودز به آنها ملحق خواهد شد در جهان, گلف, سالن از شهرت.

جنگل انتخاب شد یکشنبه به بخشی از 2021 القای کلاس تصمیم گیری با حد تعلیق به عنوان یک شیر آب ، جنگل سهام PGA Tour رکورد با 82 حرفه پیروزی و 15 رشته دوم تنها به جک نیکلاس. او 11 پیروزی در تور در سراسر جهان از جمله اروپا و ژاپن و آسیا و استرالیا است.

PGA Tour کمیسر جی موناهان به نام جنگل با اخبار است. او در مسابقات قهرمانی بازیکنان این هفته به دلیل جنگل می گوید پشت خود را کاملا آماده است.

“من هر دو افتخار و فروتنی پذیرفته به جهان گلف سالن از شهرت” جنگل در بیانیه ای گفت. “در سال گذشته شده است از جمله سفر باور نکردنی و حمایت من از خانواده و دوستان و طرفداران بوده است طاقت فرسا. این دستاورد نهایی به رسمیت شناختن به هرگز و نگه داشتن تعقیب.”

جنگل بود قفل قبل از بازگشت او از ترمیمی جراحی زانو پس از پیروزی در سال 2008 ایالات متحده باز برای خود 14th عمده و قبل از بازگشت او از یک چهارم به عمل جراحی را به نفع خود 15th عمده در سال گذشته در کارشناسی ارشد.

هیچ بازیکن دیگر برنده شده در یک نرخ مانند 44 ساله جنگل.

برای اولین بار به نفع آمریکا کار مستقیم سه بار جنگل در حال حاضر به دو پیروزی در هفت شروع می شود در تور است. او مجموعه ای و یا بسته 20 پرونده در کارشناسی ارشد زمانی که او موفق به کسب 12 عکس در سال 1997 در سن 21. در آن زمان او تبدیل به 30 او در حال حاضر 46 پیروزی در تور PGA و 10 رشته.

او همچنان بازیکن تنها به برگزاری چهار حرفه ای رشته در همان زمان.

خاموش و البته او یک کاتالیزور برای رشد بی سابقه ای شد و او تا حد زیادی مسئول شبکه تلویزیونی معاملات است که مجموعه پول جایزه سر به فلک کشیده.

“ببر انجام داده است و بیشتر برای بازی گلف بیش از هر کس تا حالا فکر کردین امکان پذیر است و شاهکارهای تاریخی خود را در این دوره تنها یک جنبه از تاثیر” موناهان گفت. “او اثر در بازی بی اندازه و بی نظیر میراث ما به جلو نگاه به جشن.”

سالن از شهرت روند انتخاب شد تغییر در سال گذشته به پایین تر از سن 45 طول القای سال است. آن را به حال شده است 50 و آن را 40 زمانی که جهان گلف Hall of Fame در سال 1998 آغاز شد و در سنت آگوستین. در میان همسالان خود فیل مایکلسون, Ernie Els و ویجی سینگ در حال حاضر در سالن از شهرت.

یک فرعی از رسانه های سالن از شهرت اعضا و گلف مدیران محدودتر هم رای گیری به 10 فینالیست — چهار مرد بازیکنان چهار زن بازیکنان و دو همکاران. 20-عضو کمیته انتخاب — نه از رسانه هفت مدیران و چهار سالن از شهرت اعضای رای جمعه با 75 درصد مورد نیاز برای انتخابات.

القای کلاس حداکثر چهار نفر از اعضا با دیگران به بعد اعلام می شود. هنوز هم باید مشخص شود که تاریخ و محل برای القای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de