سالن از شهرت مربی ادی ساتون می میرد

ادی Sutton منتظر تا زمانی به القاء به یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت. او نمی تواند چسبیدن به اندازه کافی بلند به آن را به این مراسم است.

مردی که چراغ سه تیم به مرحله نهایی چهار و اولین مربی به چهار مدرسه به مسابقات NCAA درگذشت شنبه. او 84.

Sutton خانواده در بیانیه ای گفت او از علل طبیعی در خانه در Tulsa, اوکلاهما, منطقه احاطه شده توسط سه پسر خود و خانواده خود را. همسرش, Patsy درگذشت در سال 2013.

“پدر و مادر تحت درمان بازیکنان خود را مانند خانواده و همیشه مشترک این باور است که آموزه های خود را فراتر رفت و بسکتبال” خانواده نوشت. “او گرامی وقت او صرف شده در هر مدرسه و قدردانی از حمایت طرفداران وفادار خود را. به اعتقاد او آنها سزاوار اعتباری بسیار در موفقیت برنامه های خود را.”

انتخاب به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در مارس 3, Sutton سقوط کوتاه به عنوان یک فینالیست شش بار در نهایت قبل از اینکه انتخاب شده است. او گفت که او معتقد است که رسوایی به پایان رسید که روی لئامت دادن خود را در کنتاکی بود و به احتمال زیاد مقصر برای طولانی صبر کنید. NCAA اعلام کرد 18 اتهامات علیه این برنامه در سال 1988 و او استعفا داد و در سال 1989.

او قطعا به حال شایسته رزومه. او 806-328 در 37 فصل به عنوان یک بخش من سر مربی — شمارش نیست خالی پیروزی و یا ضبط بازی ها — و آن را به 25 NCAA مسابقات. او led نهایی چهار جوخه در آرکانزاس در سال 1978 و ایالتی اوکلاهما در سال 1995 و 2004. او در زمان کریتون, آرکانزاس, کنتاکی و ایالتی اوکلاهما به مسابقات NCAA. او آسوشیتد پرس مربی از سال 1978 در آرکانزاس و در سال 1986 در کنتاکی.

سابق کنتاکی ستاره رکس چاپمن قدردانی وقت خود را تحت Sutton.

“ادی Sutton شد یک بازی جذاب و پیچیده فرد” چپمن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “او همچنین باور نکردنی, معلم, بازی بسکتبال. من خوش شانس و خوش شانس را از او آموخته. سپاسگزار است.”

Sutton بازنشستگی در ایالتی اوکلاهما در سال 2006 در آمد تقریبا سه ماه بعد از او در زمان مرخصی پزشکی پس از یک تصادف که منجر به اتهام تشدید DUI سرعت و رانندگی در طرف اشتباه از جاده ها است. او التماس کرد هیچ مسابقه به اتهام دریافت یک سال به تعویق افتاده حکم و دستور داده شد به پرداخت جریمه.

از طریق آن همه او باقی مانده wildly محبوب در Oklahoma State اغلب حضور در بازی در حالی که محدود به یک صندلی چرخدار. او دریافت به سلامتی با صدای بلند به عنوان دوربین panned به او و Aloe Blacc را “مرد” با بازی بیش از سیستم صوتی.

“اوکلاهما دانشگاه ایالتی عمیقا متاثر شده عبور از مربی ادی ساتون” Oklahoma State جمهور سوختگی Hargis در بیانیه ای گفت. “سالن از شهرت مربی با بیش از 800 برنده او را زنده تاریخی ما برنامه بسکتبال و همیشه احترام و دوست داشتنی شده توسط کابوی خانواده است. افکار و دعاهای ما با تمام Sutton خانواده است.”

حتی رقبای بيشترين احترام به Sutton.

“به نظر می رسد فقط چند روز پیش ما جشن گرفتند این خبر که مربی ادی Sutton انتخاب شده بود به Basketball Hall of Fame,” اوکلاهما مدیر ورزشی جو Castiglione گفت: در یک صدای جیر جیر. “در حال حاضر این بسیار غم انگیز خبر درگذشت او. خیلی ممنون من تا به حال یک شانس برای رسیدن به او و خانواده اش است. فکر کردن در مورد استیو Sean & Scott. پاره کردن مربی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de