پارک ملی Haleakala اجلاس بازگشایی امروز پس از گذر از طوفان داگلاس

  • COURTESY NATIONAL PARK SERVICE A rainbow is seen over te Kipahulu Visitor Center at Haleakala National Park in an undated photo. The Summit and Kipahulu districts at Haleakala National Park reopened today following the passage of Hurricane Douglas to the northwest.

    حسن نیت ارائه میدهد خدمات پارک های ملی

    یک رنگین کمان دیده می شود بیش از te Kipahulu مرکز بازدید کنندگان در پارک ملی Haleakala در یک عکسي. نشست و Kipahulu مناطق در پارک ملی Haleakala بازگشایی شد امروز پس از گذشت طوفان داگلاس به شمال غربی.

پارک ملی Haleakala سران بازگشایی در ظهر امروز پس از عبور از طوفان داگلاس به غرب با توجه به خدمات پارک مقامات.

مقامات وجود دارد گفت: هیچ گزارش از هر گونه خسارت عمده به علت طوفان و کارکنان در حال کار برای روشن شدن جزئی باقی مانده از جاده ها است.

Haleakala به طور موقت بسته شده در 5 p. m. روز شنبه با توجه به اثرات بالقوه از داگلاس و لغو تمام طلوع رزرو برای روز یکشنبه و امروز.

اجلاس سران منطقه باز است و از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه و طلوع رزرو از سر گرفته اند در recreation.gov. این Kipahulu منطقه از سر گرفته شد و عملیات در ساعت 9 صبح امروز و خواهد بود و باز هر روز از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای هفته تا کی.

بازدید کنندگان باید آماده برای خود هدایت تجربه در پارک و همچنین باید را یک ماسک صورت ضد عفونی کننده دست, لباس مناسب برای تغییر شرایط آب و هوایی و به اندازه کافی آب و غذا برای مدت زمان از پارک بازدید.

بیشتر اطلاعات موجود در این دفتر لینک.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>