GWS غول اعتماد به نفس ستاره بزرگ مرد جرمی کامرون خواهد ماند

آنا Harringtonغرب استرالیا

GWS players Toby Greene and Jeremy Cameron enjoy the AFL Grand Final parade.
آیکون دوربینGWS بازیکنان توبی گرین و جرمی کامرون لذت بردن از AFL Grand Final رژه. اعتبار: دیوید CROSLING/AAPIMAGE

GWS هستند “بسیار امیدوار” ستاره جلو جرمی کامرون را متعهد به غول فراتر از سال 2020 با وجود عدم اطمینان از زمان AFL محیط زیست است.

کامرون واجد شرایط برای محدود رایگان آژانس در فصل پایان اما اشاره کرده که او می خواهد به باقی می ماند غول پیکر, اگر هیچ قرارداد و مدارک می توان نهایی در حالی که AFL مانور از طریق تاثیر مالی این رقابت ها را coronavirus الهام گرفته از تعلیق.

“با جرمی ما که دور کردن مسیر اما ما تا به حال واقعا خوب پیشرفت در آن بحث” غول های فوتبال, رئیس, Jason McCartney گفت: Fox Footy Live.

“اما همه چیز با بازیکن قرارداد آمده است را متوقف کند و همچنین به دلیل وجود مقدار زیادی از عدم قطعیت است.

“بدیهی است که توافق دسته جمعی می رود از طریق به پایان 2022 اما شما می توانید تصور کنید که در حال حاضر با بازیکنان و AFL اقامت در آنچه پرداخت کاهش است و تا پایان این سال ما نیاز به نگاهی به آنچه در دو سال آینده هستند.

“شما هرگز نمی دانید تا زمانی که آن را امضا کرده اما (کامرون) اقدامات در اطراف باشگاه … او شروع به پریدن کرد به رهبری گروه در این سال برای اولین بار است که یک نشانه.

“او واقعا خوب است که ظرفیت لذت بردن از خود و لذت بردن از فوتبال خود را تا چند هفته گذشته.

“پس از آن احساس می کند مانند آن را در مسیر درست. ما بسیار امیدوار است که برای اطمینان حاصل کنید.”

کاهش به لیست اندازه همراه با نرم کلاه شده اند پرچم به عنوان پتانسیل پول-محافظ در ورزش است.

مک کارتنی باور ندارد پیشنهاد کاهش خواهد صدمه دیده غول’ عمق در کوتاه مدت اما گفت که این امر می تواند ناامید کننده برای از دست دادن فهرست نقاط اغلب اختصاص داده شده به توسعه بازیکنان.

“ما باید عمق و که چیز فوق العاده در مورد پایی باشگاه و مردم بوده که قبل از من که ساخته شده آن را به موقعیت واقعا قوی ما خودمان را پیدا کنید در امروز,” او گفت:.

“اما آن می تواند ناامید کننده بود چرا که شما از دست دادن برخی از این بازیکنان در پشت هستند که خود را بالا پایان استعداد اما آنها در حال توسعه به سادگی در () برنامه توسعه است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>