بادهای توفانی چکش شمال خلیج

بادهای قوی کتک شمال خلیج روز یکشنبه با gusts به عنوان سریع به عنوان 84 مایل در ساعت در کوه های شرق هلدزبرگ در حالی که بسیاری در امتداد دره سونوما مانده بود بدون قدرت.

این بادها که برای اولین بار از برداشت حدود 3 صبح, منجر به قطع برق و خطوط مخابراتی در سراسر شهرستان سونوما. یک Redcom توزیع کننده گفت: دفتر او سابقه تماس های متعدد از ساکنان دره سونوما بیش چنین ازطریق خطوط.

PG&E بود 1,530 مشتریان بدون قدرت در منطقه سونوما کانتی که از ساعت 11 صبح با 662 در گلن الن و 685 در سونوما گفت: سخنگوی دیانا Contreras.

PG&E خدمه بودند در پاسخ به مناطق آسیب دیده را تعمیر Contreas گفت. سان فرانسیسکو ابزار مبتنی بر انتظار ندارد به تصویب برنامه ریزی شده قدرت بسته آف, یک گام به منظور کاهش خطر آتش سوزی به عنوان انجام شده در پاییز گذشته. مرطوب و آب و هوای خشک از این زمستان کاهش می یابد چنین آتش خطر Contreas گفت.

بالاترین گزارش تند باد در منطقه خلیج اشاره شد در 84 مایل در ساعت رخ داده است و در 8:50 صبح در 3,300 پا بالا نشانگر شرق هلدزبرگ در کاج جاده صاف و گفت: Steve Anderson, یک پیش بینی با خدمات ملی آب و هوا.

Gusts باد گزارش شده بود حدود 50 مایل در ساعت در منطقه در طول صبح. Charles M. Schulz–Sonoma County Airport بالا وزش باد از 36 مایل در ساعت در حالی که بزرگترین باد در سواحل در نزدیکی کوه تملپیس در 44 mph اندرسون گفت.

باد باعث شد با فشار بالا سیستم در شمال کالیفرنیا ملاقات با یک کم فشار سیستم از جنوب کالیفرنیا که جاروب در را از غرب, او گفت:.

“این نوع از فشار هوا” اندرسون گفت. “آن را مانند با یک شلنگ باغ و شما با قرار دادن انگشت شست خود را بیش از پایان.”

این بادهای گذشته باید از طریق پنج شنبه ساعت 11 صبح خواهد شد و اوج از 6 بعد از ظهر تا 10 شب امشب اندرسون گفت.

بعدا بررسی برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>