صدای شلیک گلوله در سانتا رزا محله اعلان تیم SWAT پاسخ مرد را بازداشت

یک تیم SWAT نامیده می شد و یک مرد پس از دستگیری از کار اخراج شدند عکس در سانتا رزا اقامت در اوایل صبح روز یکشنبه.

سانتا رزا پلیس اعزام شدند به 1200 بلوک از ریپلی خیابان در 12:35 صبح پس از یک مظنون شلیک چند گلوله از یک تفنگ دستی. ریپلی خیابان جنوبی سانتا رزا دبیرستان اجرا می شود زراد خانه درایو و مندوسینو خیابان در سمت شرق از بزرگراه 101.

به محض ورود ماموران صحبت با یک مرد که به آنها گفت که او شنیده ام “افزایش کلامی اختلال” داخل در نزدیکی محل اقامت با توجه به گزارش پلیس. پس از مسلح کردن خود را با یک چوب بیس بال انسان در زدم از اقامت مطلع سرنشینان که او با پلیس تماس بگیرید اگر آنها متوقف نمی شود استدلال.

مظنون 27 ساله یعقوب لاکهارت از سانتا رزا در را باز کرد در حالی که برگزاری یک اسلحه گرم به قتل رسانده اند. لاکهارت را تهدید به شلیک همسایه اگر او به اقامت دوباره پلیس گزارش شده است. به عنوان قربانی راه دور لاکهارت شلیک چندین گلوله در نقطه ای که قربانی فرار, با توجه به سانتا رزا پلیس گروهبان. برندا Harrington.

روشن نیست که آیا مظنون اخراج در قربانی بود که نمی اصابت گلوله. وجود دارد هیچ نشانه ای از آسیب به اموال از شلیک شد گفت: Harrington.

افسران گشت راه اندازی یک محیط در این منطقه فقط در شرق زراد خانه درایو و تخلیه برخی از ساکنان اطراف آن. اعضای این گروه را در سوات و گروگان مذاکره تیم به صحنه نامیده می شدند. آنها پس از چند ساعت را صرف تلاش برای تماس با لاکهارت توسط تلفن و تصادف تعقیب درهم bullhorn او خارج اقامت حدود 5 صبح و بازداشت شد و بدون حادثه.

در طول یک بعدی جستجو کارآگاهان واقع دو سلاح گرم در داخل محل اقامت یکی از, بود که اعتقاد بر این بود که اسلحه مورد استفاده در حادثه Harrington تایید کرد. دیگر غیر قانونی تفنگ حمله.

لاکهارت رزرو شد برای غفلت تخلیه از یک اسلحه گرم, ساخت terroristic تهدید و در اختیار داشتن یک حمله سلاح. او همچنین برای رزرو برجسته حکم از Sacramento County برای رانندگی تحت تاثیر.

تحقیقات در حال انجام است. هر کسی با اطلاعات اضافی در مورد این حادثه را تشویق به تماس با بخش جرایم خشونت آمیز تحقیقات تیم در (707) 543-3590.

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>