اسلحه و مهمات و مت و به سرقت رفته ATV موجود در Mendocino County

روال چک رفاه در یک زن مسن در Mendocino County منجر به دستگیری یک Laytonville که کشف شد در جلوی خانه اش با اسلحه و مهمات مشکوک به مواد مخدر و سرقت وسیله نقلیه همه زمین.

این زن که زندگی در 39000 جلوگیری از پیر شروود جاده در Laytonville بود آسیبی نرساند Mendocino County Sheriff شدهاند.

خاویر Madrigal سانچز, 46, داد خود را تا زیر مختصری از مخفیگاه در جنگل. او دستگیر شد و به ظن انواع اتهامات از جمله جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم و در اختیار داشتن مواد تحت کنترل در حالی که مسلح با اسلحه پر است.

معاون مواجه سانچز و دو مرد دیگر در زن جلوی خانه حدود 1:30 بعد از ظهر پنج شنبه در حالی که رانندگی به خانه اش به چک خود را رفاه. دو فرار با پای رها کردن یک تفنگ آبی, Polaris RZR ابزار خودرو, در حالی که سومین تلاش برای فرار در یک قهوهای مایل به زرد Polaris رنجر ابزار خودرو با یک تریلر کوچک. مرد سوار در حدود 50 متری قبل از فرار خودرو و تقلا به جنگل با توجه به انتشار.

به عنوان معاون در انتظار پشتیبان گیری از Cahto قبیله ای پلیس گشت بزرگراه کالیفرنیا و همکار نمایندگان سانچز آمده از جنگل حمل .45-کالیبر مجله و برخی از مشکوک متامفتامین. یک کلت 1911 .45 کشف شد در جنگل.

ستاره قطبی رنجر UTV تایید شد به سرقت رفته و تبدیل به CHP با توجه به انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>