تفنگ چک های پس زمینه سر و صدا سوابق میان coronavirus نگرانی

چک های پس زمینه مورد نیاز برای خرید سلاح گرم باید مشخصی برای تعداد رکورد در ماه گذشته سوخت اجرا بر روی اسلحه از آمریکایی ها نگران ایمنی خود را در طول coronavirus بحران است.

با توجه به آمار منتشر شده از سوی اف بی آی 3.7 میلیون چک های پس زمینه انجام شد در ماه مارس — بیشتر برای یک ماه از این سیستم در سال 1998 آغاز شد. آن را تحت الشعاع رکورد قبلی در دسامبر 2015 زمانی که 3.3 میلیون چک انجام شد.

چک های پس زمینه کلید فشار سنج از فروش تفنگ اما FBI ماهانه آمار و ارقام نیز ترکیب چک برای اسلحه مجوز مورد نیاز هستند که در برخی از کشورها. هر یک چک پس زمینه نیز می تواند به فروش بیش از یک تفنگ.

با عجله به التهاب و تنش بین دوم متمم طرفداران کنترل اسلحه حامیان. Pro-تفنگ گروه می گویند که صف های طولانی دیده می شود در فروشگاه اسلحه تأیید یک باور گسترده در مورد حق حمل سلاح است. مخالفان ادعا می کنند که با اضافه کردن اسلحه به تاکید کردن خانواده ها پر از مردم cooped در طول مستند سفارشات منجر به افزایش سطح خشونت و خودکشی.

“این شواهد که آمریکایی ها ارزش توانایی خود را به مسئولیت برای ایمنی خود را در برابر عدم قطعیت گفت:” علامت گذاری الیوا سخنگوی National Shooting Sports Foundation, که نشان دهنده, gunmakers. “این آمار و ارقام به سادگی چشم ظاهر.”

FBI اعداد نشان می دهد که از ماه مارس تا به حال پنج از 10 روز تا کنون برای چک های پس زمینه از جمله به روز ترین, مارس 20 زمانی که بیش از 210,000 چک انجام شد. روز قبل از کالیفرنیا دستور داد تمام کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید.

چهار نفر از این 10 هفته تا کنون برای چک رخ داده است از اواسط ماه فوریه از جمله هفته با بیشترین, مارس 16-22 زمانی که نزدیک به 1.2 میلیون چک انجام شد.

در مقایسه 2.64 میلیون چک انجام شد در ماه مارس سال 2019 بیش از یک میلیون کمتر از ماه گذشته است.

خوشه به دنبال لحظات کلیدی در ایالات متحده سیر بیماری همه گیر شروع با ملت اول ثبت مرگ در فوریه. 29 و ramping تا به عنوان یک سراسیمگی متحده بسته مدارس و کسب و کار. پس از آن در اواسط ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست آمریکایی ها به عمل اجتماعی فاصله و هشدار داد احتمال رکود است.

از 3.7 میلیون چک های پس زمینه انجام می شود در ماه گذشته حدود 2.5 میلیون نمایندگی فروش اسلحه گرم افزایش حدود 85 درصد بیش مارس 2019 با توجه به برآورد از سلاح های کوچک تجزیه و تحلیل و پیش بینی که تجزیه و تحلیل داده ها در سلاح گرم میباشد. Handgun افزایش فروش در حدود 91 درصد در حالی که خرید و فروش اسلحه های طولانی بودند تا نزدیک به 74 درصد آن در انتشار اخبار گفت.

اسلحه فروشان گزارش شده است که اکثریت قریب به اتفاق خریداران در ماه گذشته شده اند برای اولین بار صاحبان اسلحه ملی تیراندازی ورزشی بنیاد گفت. که نگرانی های تفنگ-کنترل طرفداران که از ترس خریداران بار اول نمی خواهد بود قادر به دریافت این آموزش با خیال راحت به رسیدگی و ذخیره سلاح های جدید خود را.

“ما نیاز به آماده شدن برای افزایش خطر بیشتر سلاح گرم در غير ورزشكار دست” به گفته دیوید Chipman بازنشسته عامل با اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره که در حال حاضر ارشد مشاور سیاست با Giffords کنترل اسلحه ، “اگر شما فکر نمی کنم شما نیاز به یک تفنگ قبل از ماه مارس این سال, شما قطعا نمی نیاز به عجله کردن و دریافت یک در حال حاضر.”

در سال گذشته در حال حاضر ثابت می شود مشغول چک پس زمینه, سیستم, با سابقه 28.4 میلیون انجام شده در سال 2019. این روند ادامه داشت در ماه ژانویه و فوریه با کارشناسان گفت: اعداد شده اند سوخت معمولی نگرانی در میان تفنگ-حقوق حامیان در طول انتخابات ریاست جمهوری سال — که بالقوه دموکراتیک رئیس جمهور خواهد موسسه به بیشتر محدودیت.

افزایش تعداد آمده میان بحث در شهرها و ایالات متحده در مورد این که آیا تفنگ ها باید در نظر گرفته شود ضروری کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند در طول اقامت در خانه سفارشات به معنای کاهش گسترش ویروس. بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشورتی صادر طبقه بندی نمایندگی مجاز و فروش سلاح گرم به عنوان ضروری است اما نه دستور است که نگه داشتن آنها را باز کنید.

لابی اسلحه به عقب رانده و با شور و نشاط در مکان هایی که مشخص فدرال مجاز اسلحه نمایندگی مجاز و فروش ضروری نیست در طول شیوع و باید دید. این صنعت می گوید این مغازه ها بسیار مهم است به اجازه می دهد آمریکایی ها به ورزش خود را به حقوق اساسی.

تگزاس دادستان کل صادر شده نظر حقوقی گفت: اورژانس سفارشات سازندگان: تفنگ مغازه ها خلاف قانون اساسی است. که در مقایسه با برخی از شهرستانها مانند نیواورلئان که در آن شهردار صادر کرده اضطراری اعلام اعلام مقامات برای محدود کردن فروش اسلحه و مهمات.

در لس آنجلس کلانتر الکس بیانوبا دو بار دستور مغازه اسلحه در, پرجمعیت ترین شهرستان به نزدیک منجر به چالش های قانونی از اسلحه گروه های لابی گری از جمله National Rifle Association, National Shooting Sports Foundation, دوم متمم بنیاد و صاحبان اسلحه از امریکا است.

___

پنجره گزارش از Boise, Idaho.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>