Guilherme وسع بزرگ غرب افتخار دوباره برای برتر هاوایی تیم والیبال

ورزشی

آرام اما موثر است. چنین بوده است M. O. برای هاوایی میانه Guilherme Voss. آمار خود نشده اند چشم ظاهر اما ملی برزیل ادامه دارد به جامد با کلید سهم برای شکست نخورده رزمندگان رنگین کمان (14-0). ادامه مطلب

آرام اما موثر است.

چنین بوده است M. O. برای هاوایی میانه Guilherme Voss. آمار خود نشده اند چشم ظاهر اما ملی برزیل ادامه دارد به جامد با کلید سهم برای شکست نخورده رزمندگان رنگین کمان (14-0).

عملکرد او نرفته اند خسته شده اید توسط غرب است. برای دومین هفته متوالی کاهش پیدا واس انتخاب شد اول از هفته سوم جایزه این فصل است.

او کمک کرد تا شماره 1 هاوایی به دو جاده نوردد و سپس-شماره 11 استنفورد در هفته گذشته با پنج کشته شدن هر دو روز جمعه و شنبه با یک ترکیب .471 ضربه در صد در فقط دو خطا است. واس هم تیم اوج چهار بلوک اول شب و پنج دوم برای هاوایی که تا به حال جاروب در دانشگاه استنفورد از سال 2006.

رزمندگان موفق به کسب هفت راست-مجموعه مسابقات 12 به طور کلی, و کاهش یافته و تنها دو مجموعه هر یک در Lewis و لویولا. فصل گذشته هاوایی مجموعه NCAA رکورد برای مجموعه های متوالی برنده با 74 باز 2019 با 24 نوردد در یک ردیف.

همچنین در روز دوشنبه در هاوایی باقی مانده در بالای American Volleyball Coaches Association مردان Division I-II Top 15. رزمندگان دریافت 12 از 16-محل رای — یک بازی بیشتر نسبت به هفته گذشته — با شماره 2 بریگهام یانگ (13-0) دریافت چهار دیگر.

هاوایی و BYU تنها شکست نخورده تیم های چپ در کشور است. این دو دیدار برای یک جفت از nonconference مسابقات در استن کلانتر مرکز در مارس 5 و 6.

رزمندگان در bye هفته و بازگشت به بازی زمانی که آنها میزبان دو نمایشگاه مسابقات در برابر Nittaidai ژاپن Feb. 26 و 28.

هاوایی یکی از پنج بزرگ غرب تیم در 10 صفحه در روز دوشنبه تنها با Cal State نرتهریدگ (3-9) unranked. UC Santa Barbara (8-2) و لانگ بیچ دولت (7-1) ماند در Nos. 3 و 4.

UC ایروین (7-5) گره خورده است با پپرداین (6-3) در شماره 6 و UC سن دیگو (11-3) نقل مکان کرد تا شماره 10. آخرین شنبه Tritons بسیج گذشته Anteaters در ارواین کالیفرنیا پنج مجموعه پیروزی UCSD اول بزرگ غرب پس از پیروزی این کنفرانس تاسیس شد در سال 2018 است. همچنین جامعی 27-کنفرانس بازی از دست دادن رگه قدمت آن به سال 2017 که Tritons بودند در کوه و اقیانوس آرام فدراسیون ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>