‘دستورالعمل نه حکم’ انتظار می رود در شهرستان, طرح برای بازگشایی مدارس

Sonoma County سرپرست مدارس استیو Herrington روز جمعه رسما به انتشار توصیه هایی برای بازگشایی محلی دانشگاه در میان جریان همه گیر دربندی یک هفته است که در آن ساختار از سال تحصیلی آینده شد کمی واضح تر برای هزاران نفر از دانش آموزان و خانواده ها است.

محلی هدایت جعلی در طول هفته توسط superintendents از سانتا رزا کالیفرنیا, کالیفرنیا, Guerneville و دوقلو تپه مدارس همراه با county Health افسر دکتر Sundari Mase می آید بر روی پاشنه از یک شبیه طرح صادر دوشنبه در سطح دولت با دولت مدارس رئیس تونی Thurmond.

شهرستان دستورالعمل منحصر به فرد هستند, به محلی ایمنی و سلامت روند در حالی که همچنین با در نظر گرفتن این شهرستان را 40 فردی در مدارس, خدمت, حدود 70,000 دانش آموزان است.

“این دستورالعمل – آنها نه قیمومت” Houghton گفت: در Facebook live بررسی در روز شنبه با جامعه. “هر مدرسه منطقه را در برخورد با شرایط خود را.”

“هر دوره خود را در منطقه choses وجود دارد هیچ پاسخ درست یا غلط,” او گفت:.

دستورالعمل های بسیاری از همان وجود دارد که countywide: حفظ 6 پا اجتماعی فاصله اجباری صورت پوشش برای کسانی که 12 سال و بالاتر و توصیه می شود برای کسانی که زیر 12. اتوبوس سواری متفاوت خواهد بود با پنجره های باز و دو دانش آموز به یک صندلی نیست. شستن دست خواهد مکرر و متوسط چک خواهد شد و به احتمال زیاد اتفاق می افتد روزانه.

در زنده جلسه Herrington به دنبال به اذعان یک درگیری رو در بسیاری از منطقه پدر و مادر: دوئل نگرانی از ایمنی از فرستادن فرزندان خود به مدرسه و نیاز به بازگشت به کار.

“ما از شنیدن اضطراب خود را,” او گفت:. “من شخصا تا به حال از دست دادن خانواده از COVID-19 بنابراین من می دانم که این تصمیم یک عامل است که عاطفی است برای بسیاری از مردم است. ما درک می کنیم که شما نیاز به پاسخ. ما به اشتراک گذاری اطلاعات به عنوان ما آن را دریافت.”

و یک تغییر بزرگ برای پدر و مادر به خصوص کسانی که از دانش آموزان مدرسه ابتدایی است که چشم انداز به شدت محدود در دانشگاه فرصت های داوطلب.

“یکی از بزرگترین کاری که والدین باید بدانند که راه رفتن بر روی داوطلبان اجازه داده نخواهد شد در بسیاری از مدرسه تنظیمات از آنجا که ما در حال محدود کردن دسترسی” Houghton گفت.

تغییرات قابل توجه خواهد بود از یک روز از جمله دانشجو dropoffs.

“آن را به سخت بر شما. شما نمی خواهد بود قادر به راه رفتن آنها را در روز اول,” او گفت:.

او گفت: بیش از 600 بینندگان که تنظیم شده در این شهرستان را طرح می تواند و خواهد شد که همه چیز را تغییر دهید با این ویروس.

“ما ممکن است برو به مرحله 3 یا قبل از آن ما ممکن است لغزش را ما نمی دانیم,” او گفت: با اشاره به دولت در برنامه, برای بازگشایی یک راه باریک گسترده تر از اقتصاد و زندگی مدنی.

بازگشت به منظم تر برنامه کار است که انتظار می رود در برخواهد داشت بار سنگین بر پدر و مادر کار اگر مدارس بازگشایی و یا گزینه های ارائه شده است برای مهد کودک در این رویداد مدارس با ترکیبی از راه دور و حضوری مدل و یا پاره وقت تقویم.

همان معضل در حال وقوع است در سراسر کالیفرنیا, ملت و جهان است.

در روز پنج شنبه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد یک طرح به طور کامل بازگشایی دولت K-12 مدرسه در پاییز. پنج شنبه نیز روز مشخص شده که فلوریدا تا به حال بزرگترین آن یک روز پرش در coronavirus عفونت با حدود 1,700 موارد جدید.

در سراسر جهان, سازمان ملل تلاش کرده اند با همان سوالات آزار دهنده رهبران محلی. ایتالیا را به دانش آموزان نمی بازگشت به کلاس و تا ماه سپتامبر در حالی که فرانسه باز کرده است و مدارس و منطقه ای و با کلاس. انگلستان بیش از حد باز است مدارس توسط سن خوشه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>