گوچی, Saint Laurent دنبال رادیکال ازنو از مد تقویم

SOAVE, ایتالیا >> گوچی و سن لوران دو از بالاترین مشخصات لوکس و خانه مد به اعلام آنها را ترک مد تقویم با آن بی امان چهار بار در سال ریتم رفت کادر از fashionistas بین جهانی سرمایه که در آنها فشار شانه به شانه در اطراف باند فرودگاه برای 15 دقیقه نفس.

Coronavirus مستند است که ضربه های لوکس و خانه مد خود را در پایین خطوط نیز با توجه به توقف به تجدید نظر سرعت از مد ارائه این امکان را به بازگشت به کمتر گیج کننده و بیشتر در نظر گرفته دوره های خلاقیت و تولید — و شاید مصرف.

گوچی مدیر خلاق الساندرو میشل تصور سالانه دو بار قرار ملاقات — یکی در پاییز و دیگری در بهار به ارائه co-ed مجموعه دور شدن از hyped-up تقویم آمده است که نیاز به قبل از فصل مجموعه ها قبل از عمده زنان و مردان در باند فرودگاه را نشان می دهد و یک کروز مجموعه به طور فزاینده ای در مکان های عجیب و غریب.

“دو انتصاب یک سال و بیش از اندازه کافی به هم به صورت یک فکر خلاق و به زمان بیشتری برای این سیستم” میشل گفت: در یک ویدئو کنفرانس دوشنبه, گسترش یک ایده در او راه اندازی بیش از آخر هفته در یک سری از Instagram پست از خود مستند خاطرات.

ویروس-تحمیل shutdown — در حالی که توقف تولید و مصرف است که خوراک چرخه مد — همچنین شارژ خلاقیت در میان کسانی که زمان جدید برای انعکاس. “این یک هدیه بزرگ است که سیاره ما به ما یک هدیه بزرگ است که نمی تواند دور انداخته” میشل گفت.

میشل گفت که او امیدوار است که یک تقویم جدید و ریتم های جدید خواهد بود تصمیم گرفت در این مد سیستم و در همکاری با سایر طراحان است.

روشن شده است برای چند سال گذشته که دنیای مد شده است و درد و رنج در حال حاضر سرعت: بیشتر خانه های لوکس شده اند ترکیب مردان و زنان را نشان می دهد به عنوان دانلود نر و ماده و حتی seasonless پانسمان می شود یک تم جهانی آن شده است بی سابقه برای مارک های بزرگ به جست و خیز یک فصل و یا برای سرمایه گذاری به دور از مد شهرستانها به گسترش مخاطبان خود است.

Saint Laurent نشده بیان اهداف خود را, اما در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته که آن را “کنترل” از مد برنامه “آگاهانه از شرایط فعلی و امواج خود را از تغییر رادیکال.”

لوکس مد شده بود یکی از صنایع برای نشان دادن رنج می برند از coronavirus اول با چین shutdown که بسته بوتیک ها و مسدود مسافران در حال حاضر در ماه ژانویه از یک منطقه مسئول یک سوم جهانی لوکس. و این بیماری همه گیر به نظر می رسد در اروپا فقط به عنوان پاییز و زمستان 2020-21 را نشان می دهد جریان در میلان و سپس در پاریس.

نشان دادن چقدر آسیب پذیر نشان می دهد سیستم است که در یک سرعت در حال گسترش جهانی ویروس, Giorgio Armani نشان داد که مجموعه خود را در یک بسته تئاتر در فوریه. 23 — تنها دو روز پس از ایتالیا اول شد غرب کشور با شیوع کروناویروس.

آرمانی همچنین خواستار تجدید نظر عمده تغییرات در مد لوکس خود را در طول 45 سال به عنوان یکی از مد میلان.

در نامه ای به زنان می پوشند روزانه ماه گذشته آرمانی گفت که او در بر داشت آن را “غیر اخلاقی” برای مد لوکس به اتخاذ سرعت سریع مد — درایو برای ارائه اطلاعات بیشتر در تعقیب سود “و در عین حال فراموش کردن لوکس که طول می کشد زمان به دست آورد و قدردانی می شود.” که شامل حرکت به سمت دیدن-در حال حاضر خرید در حال حاضر کپسول مجموعه توسط برخی از مارک های در حال اجرا در مخالفت مستقیم به مفاهیم “ظرافت بی انتها.”

“آن را می سازد هیچ حس به یکی از کت یا لباس به زندگی می کنند در فروشگاه به مدت سه هفته قبل از تبدیل شدن به منسوخ جایگزین محصولات جدید است که نه بیش از حد متفاوت” آرمانی گفت.

آرمانی که خود را باز کرد میلان بوتیک هفته گذشته به عنوان اقتصاد ایتالیا به آرامی بازگشایی گفت: او را در تابستان مجموعه در فروشگاه ها تا ماه سپتامبر — در حال اجرا ضد اخیر به عمل قرار داده است که لباس کتانی در فروشگاه ها در زمستان و آلپاکا مانتو در تابستان.

انگلیسی مد شورای اسلامی و شورای طراحان مد آمریکا نیز تایید شده بازنشانی “راه که در آن ما کار می کنند و نشان می دهد مجموعه های ما.” آنها را تشویق برندها “آهسته” و تجدید نظر در چقدر کالا تولید می کنند.

ایتالیایی, مد, مجلسی, ترویج سه روز آنلاین, ارائه, از مردان و زنان مجموعه در ماه جولای به جایگزین به طور منظم ژوئن تقویم. گوچی شرکت خواهد کرد با یک مجموعه به نام “خاتمه” به نمایندگی از پایان یک دوران است.

هنگامی که مد ارتباطات تولد دوباره است که میشل پیش بینی اتفاق می افتد باقی مانده است دیده می شود. او گفت: ماه سپتامبر بیش از حد به زودی در حالی که سن لوران تنها گفت: آن را نمی خواهد شرکت در هر قبلا رویدادهای برنامه ریزی شده در این سال است.

مد مجلسی جمهور کارلو Capasa نمی توانم بگویم که زندگی می کنند نشان می دهد ممکن است بازگشت به دستور کار — اما او می گوید که آنها غیر قابل تعویض هستند.

“من باور دارم که دیجیتال تجربه مهم است اما باید آن را با یک تجربه فیزیکی,” Capasa گفت: AP. “هر کس که بوده است به یک نمایش مد می داند اهمیت تنظیم و احساسات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de