گوام گزارش 1st مرگ مرتبط با COVID-19 شیوع

هاگاتنیا, گوام >> مقامات بهداشتی در گوام گزارش به خاک ایالات متحده را در اعتراض به شیوع COVID-19 ویروس.

68 سال درگذشت در 1:30 صبح یکشنبه در گوام بیمارستان یادبود در Tamuning اقیانوس آرام روزانه اخبار و گزارش.

این زن که هویت شد, منتشر شد, در بیمارستان وارد با تب و لرز و تنگی نفس, مقامات گفت.

این زن تا به حال هیچ سفر تاریخ است اما به تازگی به تماس با کسی که سفر کرده بود به تازگی آزمایش مثبت برای ویروس Dr. Eric Aguon گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. اما برای افراد مسن و افراد با شرایط موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده به بهبود می یابند.

زن زندگی می کنند نه در همان خانواده به عنوان کسی که آزمایش مثبت برای ویروس Aguon گفت.

مرحوم زن بود شرایط دیگر از جمله پایان مرحله بیماری کلیوی و دیابت و فشار خون بالا. بیمار و خانواده او تصمیم گرفت که او نمی خواهد تحت شدید زندگی-اقدامات صرفه جویی در, مانند زندگی, پشتیبانی, Aguon گفت.

بیماران مبتلا به بیماریهای متعدد با اشاره به حضور بیش از یک بیماری مزمن به ویژه مستعد ابتلا به عوارض ناشی از COVID-19, Aguon گفت.

این خبر یک هفته پس از فرماندار اعلام کرد که اولین مورد تایید شده از این ویروس در این جزیره است.

از صبح روز یکشنبه 15 نفر وجود دارد گزارش COVID-19 موارد در گوام است. بیماران با موارد تایید شده بودند در انزوا نگه داشته در گوام یادبود بیمارستان یا در خانه موقت انزوا تا زمانی که حمل و نقل به یک مرکز پزشکی در دسترس بود.

گوام اعلام کرده است که به بهداشت و درمان اضطراری با توجه به شیوع بسته شدن مدارس و کسب و کار و قرار دادن ورود مسافران تحت قرنطینه. ساکنان خواسته شده است به عمل اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>