رشد موج در نوادا اما طبقه متوسط رای دهندگان می گویند آنها نمی های در برنده تمام پولها

آن است که سفیدتر از بقیه نوادا است که نزدیک به 30% لاتین و 10% سیاه و سفید, اما مقامات محلی و جمعیت گفت: موج جدید ورود به تبدیل آن به یک متنوع تر حومه با افزایش تعداد خارجی-متولد ساکنان.

“وجود دارد مقدار زیادی از خالی املاک و مستغلات در اینجا برای بسیاری از سال پس از رکود اقتصادی گفت:” اسکات Muelrath, مدیر اجرایی, Henderson, اتاق بازرگانی به عنوان او سوار سنت افزایش یافت پارکوی. و در حال حاضر: “شما می توانید به دو هفته و آمد در این خیابان وجود دارد و می خواهید چیزی جدید در جریان است.”

او با گذشت تنها-افتتاح فروشگاههای جعبه بزرگ و بولدوزر تسطیح زمین سنگی جدید حمل و نقل و توزیع و انبارها. هندرسون مثل بقیه نوادا در تلاش برای تنوع بخشیدن به اقتصاد خود را پس از سقوط آن را کمتر در معرض نوادا رونق و رکود چرخه. گوگل باز کرده است یک مرکز داده ها و برنامه های در حال انجام برای ساخت یک دستگاه کارخانه و یک مرکز پاسخگویی آمازون.

از بیش از 141,000 افرادی که به نوادا نقل مکان کرد در سال 2018 حدود 50000 تا از آنها از California, Las Vegas Review-Journal گزارش تقویت یک به سمت شرق جریان می رود که در دهه های. امروز نزدیک به یک سوم از رای دهندگان واجد شرایط در شهرستان کلارک که شامل حدود 70 درصد از نوادا جمعیت دنیا در کالیفرنیا گفت: Robert Lang مدیر اجرایی بروکینگز کوه غرب است. تنها 1 به 10 از نوادا است.

تحلیلگران سیاسی معتقدند افزایش های اخیر در مهاجرت کمک کرده دموکرات تحکیم کنترل خود در نوادا است. دموکرات ها باید در مورد 110,000 بیشتر ثبت نام رای دهندگان از اوباما و قدرتمند مردم در انتخابات در این اتحادیه که نماینده هزاران نفر از کازینو و هتل کارگران است.

آشپزی, اتحادیه اروپا, مثلا, است به خصوص قدرتمند به دلیل آن را نشان دهنده بسیاری از کارگران در لاس وگاس’ قمار. رهبران این گروه که بیش از نیمی لاتین باید گفت: آنها مخالف ساندرز’ تک پرداخت کننده طرح.

“این بسیار دشوار دولت برای هر جمهوری خواه برای پیروزی در ایالت” گفت: Jon Ralston ویرایشگر نوادا مستقل است.

اما نوادا نیز رسم مردم تغذیه با آبی-دولت لیبرالیسم. طمرة غرب, 42, املاک و مستغلات, دفتر, مدیر, و شوهرش تصمیم گرفت از روی هوس به فروش خانه خود را در کنار رودخانه و حرکت به اجاره در هندرسون. او گفت: نوادا مالیات کم hewed بیشتر به محافظه کار ارزش اقتصادی ،

اگر چه غرب, شوهر, ثبت شده است, حزب دموکرات او گفت: آنها هر دو محکم پشت مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. به عنوان نامزدهای دموکرات بحث این هفته در پاریس رفت و آمد مکرر غرب گفت که او نگران است که خود را سیاست های اقتصادی خواهد اژدر بازار مسکن با افزایش نرخ بهره و مالیات.

“دموکرات هستند و نه طرفدار کسب و کار,” او گفت:.

نوادا رشد در قلب هرناندز ، او مختصات طبیعی-گاز کنسول برای کسب و کار جدید است که کمک کرده اند بالابر رشد کار در اینجا به یک نرخ سالانه 2.5% پس از پایان سال 2016 کامل درصد بالاتر از میانگین ملی با توجه به اداره آمار نیروی کار.

پس از کار به عنوان یک پیمانکار برای دو سال او را جشن گرفتند استخدام تمام وقت در سال گذشته با اجاره اول خود را آپارتمان.

آن را بیش از یک نقطه عطف: پدر و مادر خود را از دست داده و در خانه خود و اعلام ورشکستگی در طول سقوط. او از دست او بورس تحصیلی کالج در نوادا پس از او و خانواده اش نقل مکان به ایالت یوتا به دنبال کار ساخت و ساز برای ناپدری او را.

هرناندز عاشق یک خوابه آپارتمان او در بر داشت در هندرسون اما گفت که او نمی تواند مقابله با $1,468 او پرداخت اجاره و آب و برق و اینترنت. اجاره در نوادا که با افزایش حدود 15% پس از سال 2016 در حدود دو برابر میانگین ملی با توجه به Zillow. هرناندز نقل مکان کرد و یک ماه پیش است و در حال حاضر زندگی با دوست پسر او را.

“آن احساس می کند مانند شما نمی توانید گرفتن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>