گروه ایجاد شک و تردید در مورد کوروناویروس واکسن قبل از یکی حتی وجود دارد

نیویورک >> یک coronavirus واکسن است که هنوز ماه ها یا سال های دور اما گروه هایی که فروختن اطلاعات غلط در مورد واکسن در حال حاضر در نظر گرفتن هدف بالقوه فرسایش اعتماد به نفس در آنچه که می تواند بشریت را بهترین فرصت برای شکست دادن ویروس.

در هفته های اخیر واکسن مخالفان را ساخته اند چند ادعاهای بی اساس از جمله اتهامات که واکسن محاکمه خواهد شد خطرناکی با عجله یا که دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, مسدود کردن درمان برای غنی سازی واکسن سازان. آنها همچنین به دروغ ادعا کرد که بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت می خواهد به استفاده از یک واکسن برای تزریق میکروچیپ به مردم — یا به جمع اوری 15 درصد از جمعیت جهان است.

واکسن مخالفان در ایران بوده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. ادعای خود را از محدوده نسبتا متوسط نگرانی های ایمنی در مورد خاص واکسن و یا خطر ابتلا به عوارض جانبی به تئوری های توطئه که در مرز عجیب و غریب.

این جنبش دریافت تازه, توجه, به خصوص که در این راستا خود را با گروه با صدای بلند اعتراض محدودیت در زندگی روزمره با هدف کنترل گسترش ویروس. متخصصان سلامت می گویند واکسن اطلاعات غلط می تواند پیامدهای مرگبار اگر آن مردم منجر به انتخاب کردن برای ساختگی درمان به جای.

“تنها یک coronavirus واکسن واقعا می تواند در محافظت از ما از آینده شیوع بیماری” گفت: دکتر اسکات Ratzan یک پزشک و پزشکی اطلاعات غلط متخصص در دانشگاه شهر نیویورک و دانشگاه کلمبیا. “اما اگر تلاش موفق و تعداد زیادی از مردم تصمیم به واکسیناسیون خود و یا فرزندان خود را؟”

در حالی که واکسن برای بیماری هایی مانند فلج اطفال و آبله و سرخک بهره مند شده اند میلیون ها برخی از منتقدان رد علم با استناد به یک بی اعتمادی نسبت طب مدرن و دولت است. دیگران می گویند اجباری واکسن مورد نیاز خود را نقض آزادی مذهبی.

ریتا پالما, رهبر ضد واکسن در لانگ آیلند به نام بچه های من انتخاب من است در میان کسانی که می گویند خانواده های آنان دریافت نخواهد شد coronavirus واکسن.

“بسیاری از ما در حال اضطراب زده در فکر اینکه مجبور به دریافت یک واکسن” پالما گفت. “من هرگز را انتخاب کنید به یک COVID-19 واکسن. من نمی خواهم دولت و وادار کردن آن در جامعه و یا خانواده من است.”

از ابتدا از این بیماری همه گیر کوروناویروس واکسن منتقدان طراحی شده اند و چندین دیرینه ادعا می کند در مورد واکسن ایمنی به تناسب زمان شیوع. زمانی که برای اولین بار در ایالات متحده مورد اعلام شد در ماه ژانویه برخی ادعا coronavirus تولید شد و این اختراع ثبت شده برای آن می توان یافت آنلاین.

هزاران نفر از مرگ و میر بعد واکسن مخالفان حمایت تایید نشده درمان دوم حدس زدن کارشناسان پزشکی و هل دادن ترس در مورد واکسیناسیون اجباری. آنها همچنین ضامندار بر روی تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات در آمریکا

“Coronavirus ایجاد کرده است این طوفان کامل از اطلاعات غلط ، اظهار داشت: David A. Broniatowski استادیار دانشگاه جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده مهندسی و علوم کاربردی که منتشر کرده است مطالعات متعددی بر روی واکسن اطلاعات غلط.

هفته گذشته یک ضد واکسن فعال دستگیر شد در آیداهو پس از بارها و بارها امتناع پلیس دستور به ترک زمین بازی بسته به دلیل بیماری همه گیر. که وجود دارد با سایر خانواده های وابسته با دو گروه که اعتراض در آیداهو خانه ملت در برابر stay-at-home سفارشات.

Facebook گروه تشکیل شده برای سازماندهی تظاهرات شده اند فلفلی با واکسن مضر و اسطوره ها است. شاید هیچ نقش یک نقش بزرگتر در تئوری های توطئه از دروازه که بودجه تحقیقات واکسن. آنلاین جنبش محور نگرانی های اطراف COVID-19 واکسن در ادعاهای دروغین که گیتس در حال برنامه ریزی برای ریزتراشه مردم با واکسن و یا استفاده از آن برای کاهش جمعیت جهان است.

رابرت اف کندی جونیور واکسن منتقد کمک کرد که مورد پسند عامه کردن ادعاهای بی اساس که واکسن می تواند باعث اوتیسم گفت: دروازه کار را به او می دهد “دیکتاتوری کنترل بهداشت جهانی سیاست.” راجر سنگ یک مشاور سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و بیشتر در شهر نیویورک نشان می دهد رادیو گفته گیتس “و دیگر globalists” با استفاده از کوروناویروس “به صورت اجباری واکسن و microchipping مردم است.”

چنین وحشی نظریه می تواند در دنیای واقعی اثر است. نادرست و شایعاتی که گیتس امیدوار است برای آزمایش یک واکسن آزمایشی در آفریقای جنوبی تبدیل به جریان اصلی پس از یک سایت خبری به اشتباه گزارش ادعا می کنند. در این کشور احزاب سیاسی و سپس با ارسال نامه ای به رئیس جمهور سیریل Rampahosa خواستار پاسخ در مورد “معاملات” زده شده با دروازه.

در واقع گیتس و همسرش در حال تامین مالی یک واکسن آزمایشی در فیلادلفیا و Kansas City, Missouri, نمی, آفریقای جنوبی. او همچنین پیشنهاد ایجاد یک پایگاه داده از مردم ایمنی بدن به ویروس نمی گذاشتن میکروچیپ.

روز دوشنبه طی سخنان شناخت هفته جهانی ایمن سازی, سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus انتقاد واکسن منتقدان برای گسترش اطلاعات غلط در زمانی که بسیاری از خانواده ها در حال به تاخیر انداختن و یا پرش معمول دوران کودکی واکسن چرا که آنها می ترسند از COVID-19 قرار گرفتن در معرض در دفاتر پزشکان.

“اسطوره ها و اطلاعات غلط در مورد واکسن در حال اضافه کردن سوخت به آتش” او گفت:.

کارشناسان بهداشت بارها و بارها گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد coronavirus عمدا ایجاد و یا گسترش. آنها همچنین اصرار دارند که واکسن نه تنها امن است اما ضروری برای بهداشت جهانی.

“واکسن پژوهشگران و هر کسی که واکسن مدافع مراقبت عمیقا در مورد واکسن ایمنی,” دکتر گفت: پل Offit یک بیمارستان کودکان فیلادلفیا پزشک و co-مخترع واکسن روتاویروس که جان صدها هزار نفر از کودکان در سال است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. اما آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ برای برخی از مردم به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

واکسن بحث است و زمینی حاصلخیز را برای گروه به دنبال ایجاد اختلاف در ایالات متحده است. روسیه تصرف در آن برای ایجاد بخش قبل از سال 2016 ایالات متحده در انتخابات و به نظر می رسد در آن دوباره.

یک گزارش از اتحادیه اروپا دروغ وظیفه نیروی یافت متعدد تئوری های توطئه در زبان انگلیسی-زبان رسانه های روسی از جمله دولت-اجرای RT ادعا نهایی واکسن استفاده می شود برای تزریق نانوذرات به مردم است.

“هنگامی که طرفدار کرملین دروغ رسانه ها گسترش ضد واکسن استعارههای تبدیل شدن آنها مسئول برای کسانی که تردید به دنبال مراقبت های پزشکی حرفه ای,” اتحادیه اروپا گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>