دنبال گروه پشتیبانی برای EV پلاک شامل Hokule كردند

  • COURTESY PVS A mock license plate with the design of the Hokule’a. The Polynesian Voyaging Society wants to sell a commemorative, electric vehicle license plate featuring the Hokule‘a, but will need to pass a bill in the state Legislature in order to do so.

    حسن نیت ارائه میدهد PVS

    مسخره کردن پلاک با طراحی Hokule كردند. پلینزی Voyaging جامعه می خواهد به فروش یادبود برقی خودرو پلاک های Hokule كردند اما نیاز به تصویب یک لایحه در مجلس قانونگذاری ایالتی به منظور انجام این کار.

پلینزی Voyaging جامعه می خواهد به فروش یادبود برقی خودرو پلاک های Hokule كردند اما نیاز به تصویب یک لایحه در مجلس قانونگذاری ایالتی به منظور انجام این کار.

سنا لایحه 2103 می پرسد برای ویژه پلاک صادر می شود به هر گونه ثبت نام صاحب یک EV است که در هاوایی دولت resident پس از تکمیل درخواست و پرداخت هزینه های لازم. فروش EV پلاک استفاده می شود به عنوان یک جمع آوری کمک برای سازمان های غیر انتفاعی.

“در حالی که منعکس کننده هسته ای ما ارزش به malama honua به مراقبت از ما جزیره, زمین, فروش ویژه این پلاک نیز در خدمت به عنوان یک ساز و کاری برای جمع آوری کمک های مردمی اهل جزایر پلینزی Voyaging جامعه گفت:” PVS در یک ایمیل به هواداران آن است. “این است که بسیار شبیه به پارک ملی آتشفشانهای صفحات است که شما بر روی اتومبیل های اطراف هاوایی. با نزدیک به 10 ، 000 وسایل نقلیه الکتریکی در هاوایی, این می تواند مهم جریان درآمد برای PVS. لطفا در نظر ارائه شهادت.”

پیشنهاد مجوز پلیت ارائه می دهد یک تصویر از Hokule جدايى معروف دو تخم voyaging قایق رانی سفر به دریا از Kualoa یا Hakipu’u که جامعه گفت: مقدس است به اعماق دریا پلینزی voyagers از گذشته و حال. این Hokule سبب شد برای اولین بار راه اندازی شد از این منطقه در 8 مارس 1975, نماد یک رنسانس از اهل جزایر پلینزی سفر, سنت, هاوایی فرهنگ و زبان است.

دولت آمریکا در حمل و نقل است که برگزاری یک جلسه در این لایحه در 1:15 بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس اتاق 225.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>