پیشگامانه علائم شروع ساخت و ساز از 318-آپارتمان پروژه در Kapolei,

هاوایی اخبار

نه خیلی زیاد در بازار قیمت اجاره مسکن ساخته شده توسط توسعه دهندگان در دهه های اخیر در اوآهو اما این یک پروژه است که در مورد آماده به افزایش Kapolei. ادامه مطلب

نه خیلی زیاد در بازار قیمت اجاره مسکن ساخته شده توسط توسعه دهندگان در دهه های اخیر در اوآهو اما این یک پروژه است که در مورد آماده به افزایش Kapolei.

توسعه دهنده از یک 318-آپارتمان و مجتمع به نام عنصر برگزار شد پیشگامانه مراسم روز سه شنبه در پیشبرد عمودی ساخت و ساز شروع در حدود 125 میلیون دلار پروژه که در آن درجه بندی و محل کار برای نصب نرم افزار در حال حاضر در حال تکمیل است.

Alaka و توسعه انتظار دارند اولیه آپارتمان به همراه استخر, مرکز تناسب اندام, کافه و دیگر امکانات رفاهی آماده برای مستاجران در تابستان و پس از اتمام کامل در پایان سال آینده است.

جان Wallenstrom یک اصل هونولولو مبتنی بر Alaka و گفت: خانه برای اجاره در قیمت ها در بازار به طور معمول را تا 15 درصد از ساخت و ساز مسکونی جدید در سرزمین اصلی بازار. اما او می تواند تنها یک زن و شوهر از دیگر پروژه های در اوآهو در دهه های اخیر: Kapolei, Lofts یک کم پیچیده از 499 آپارتمان که باز در سال 2015 و لیلی به كار Waikiki, یک 402-واحد برج است که در حال ساخت توسط بروکفیلد خواص.

“ما باید بیشتر از این,” او گفت: با اشاره به پروژه با هدف نیروی کار محلی. “هیچ کس زندگی می کند که در یکی از این خانه ها زندگی در کالیفرنیا و ژاپن است.”

Wallenstrom منجر به توسعه Kapolei, Lofts اوهایو مبتنی بر جنگل های شرکت های شهرستان, و او گفت: بهترین جنبه های این پروژه کمک کرد تا به عنوان یک مدل برای عنصر که شامل واحدهای یک و دو و سه خوابه در سه طبقه ساختمان.

هونولولو شهردار کرک کالدول که با حضور روز سه شنبه مراسم تشویق بیشتر توسعه پروژه های مشابه است.

“به اندازه کافی وجود ندارد اجاره محصول از استاندارد و نوع که شما ساخته شده است مانند Kapolei, Lofts,” او گفت:.

Wallenstrom گفت: نرخ اجاره نمی تواند تنظیم شود تا مدت کوتاهی قبل از برنامه گرفته شده در این تابستان.

اجاره ماهانه را برای واحد های موجود در Kapolei, Lofts از محدوده در حدود 2000 $به $2,200 برای یک خوابه واحدهای $2,200 به $2.600 واحد های دو خوابه و در مورد دلار از 2900 به صورت سه خوابه واحد است.

این عنصر همچنین شامل 72 یک خوابه واحد با اجاره ماهانه در بیش از 1800 دلار برای خانواده ها درآمد تا 80 درصد از متوسط درآمد سالانه در هونولولو. محدودیت درآمد برابر است با $67,520 برای یک فرد مجرد و $77,120 برای یک زن و شوهر.

عنصر ساخته شده است که در هو’opili یک بلوک از یک شهر ایستگاه راه آهن در Kualakai پارک وی سراسر از دانشگاه هاوایی در غرب اوآهو.

Alaka را خریداری 11 هکتار پروژه سایت از هو’opili توسعه دهنده تگزاس مبتنی بر D. R. Horton در ماه سپتامبر برای $14.1 میلیون, با توجه به ثبت اموال.

72 زیر بازار اجاره در عنصر کمک خواهد کرد برآوردن یک شهر مقرون به صرفه-
نیاز به مسکن برای هو’opili است که استاد-
برنامه ریزی برای 11,750 خانه. تا به امروز حدود 750 خانه های ساخته شده و 30 ٪ از همه خانه ها باید مقرون به صرفه برای خانواده های کم تا متوسط درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>