گرایمز توضیح می دهد که معنای پشت کودک او را عجیب و غریب نام و Elon Musk را تصحیح

هوش مصنوعی جن افسانه هاو روایات قومی و هواپیما توسط ناسا استفاده می شود فقط چند چیز است که الهام گرفته از اینترنت جدید مورد علاقه کودک نام Æ X A-12.

کانادا نوازنده Grimes توضیح داد که نوزاد خود را baffling اسم سهشنبه شب در توییتر در حالی که دوست پسر Elon Musk در زمان این فرصت را به او درست — کمتر از دو روز پس از او به هنگام تولد.

“X ناشناخته متغیر … Æ من الف املای Ai (love &/یا هوش مصنوعی) … A-12 = پیشرو به SR-17 (مورد علاقه ما هواپیما),” Grimes نوشت. “بدون سلاح و بدون دفاع فقط سرعت. در نبرد اما غیر خشونت آمیز + (A=فرشته من آهنگ های مورد علاقه).”

نشانه SpaceX مدیر عامل ناخواسته تصحیح: “SR-71, اما بله.”

به هر حال 32 ساله “فراموشی” آمار ساز خودش قطع برخی از کساد برای مخلوط کردن منظور از دو شماره در حالی که معرفی فرزند خود را به جهان است.

“من در دوره نقاهت بعد از عمل جراحی و به سختی زنده بنابراین ممکن است من غلط املایی b ببخشند اما damnit” او در پاسخ به مشک که شناخته شده است برای بحث برانگیز توییتر اظهارات. “بود که به معنای عمیق.”

روز دوشنبه 48 ساله تسلا متفکر تقریبا شکست اینترنت زمانی که او نشان داد اولین عکس ها و, مربوط به اینده, نام پسر خود را. به عنوان به زودی به عنوان Æ X A-12 مشک وارد, رسانه های اجتماعی فوران با الگوهای رفتاری مورد نوزاد روبات ها و نحوه تلفظ نوزاد نام. (برای ثبت ما هنوز هم نمی دانم.)

قبل از Æ X A-12 را نام رسمی رونمایی شد برخی این باورند که تجربی هنرمند پاپ و تکنولوژی-مغول کمال خواهد دوبله فرزندان خود را مبهم کد کامپیوتر و یا “ERROR404” هشدار. همانطور که اشاره شد توسط گرایمز در آن زمان پیش بینی “در نقطه است.”

یک ترول هدفمند Grimes به طور مستقیم سهشنبه در توییتر quipping “شما متوجه این است که فرزند انسان و نه یک EP راست(?),” به احتمال زیاد اشاره به این هنرمند عناوین قبلی برای آلبوم.

“من فکر می کنم آن را برای تلفن های موبایل مانند نام شخصیت اصلی در داستان” گرایمز در پاسخ با یک سیاره از emoji. “من امیدوارم که او vibes با آن است. Ok قصد بازگشت به درد/زیبایی خیال برای مجموع زمان فقط در آمد برای اضافه کردن افکار من. سلام به همه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de