یونانی جزیره خرس فشار از جهان مهاجر بحران

اردوگاه ساخته شده بود در اصل برای برگزاری 648 نفر است. آن است که در حال حاضر بسته بندی شده با بیش از 3000. به سختی کسی را دیده است ،

داخل در اخیر روز سوریه, نوجوانان کاربردی نوار پوشش بیش از اسلش در چادر خود را در سمت چپ توسط سارقان سرقت تلفن همراه در شب. یک زن افغان با پوشیدن یک “آن من” تی شرت تمیز گلدان با نیمی از یک اسفنج و یک قطره از شامپو.

کسانی که در این اردوگاه زندگی می باید آن را بهتر از کسانی که در چادر در دامنه کوه.

“بسیاری از مردم آمده اند من شده اند در اینجا طولانی” گفت: Ashaq حسین, 25, که اجتناب شلوغ اردوگاه زمانی که او وارد 21/2 سال پیش و راه اندازی در دامنه کوه.

بیمار از موش و رانش زمین, حسین, از, افغانستان, ساخته شده بالا محله زندگی متشکل از لوله های فلزی برای stilts یک پارچهای پیچیده قفس به دیوار و یک بخش از فرفورژه نرده برای یک درب. مقالات خود را به تاریخ Aug. 3, 2017 بودند شکننده از تاشو و اتفاق می افتند.

به عنوان مقامات اولویت پردازش برخی از ملیت ها مانند سوریه از دیگران به نظر می رسید فراموش شده است. یک بلندگو در بالای کمپ به نام نام به گزارش برای مصاحبه به ترک جزیره است. “من از دست داده ایم امیدواریم که که آنها می گویند من به نام” حسین گفت.

همه در اطراف او پناه جویان در ایران یک استراحت در آب و هوای سرد برای شستن لباس های خود را استحمام خود را لرز کودکان و پر کردن ظروف با آب آشامیدنی.

مردان جمع آوری چوب. آنها تحت فشار قرار دادند کالسکه و چرخ دستی های خرید پر از اندام درخت و سپس خرد چوب برای ساعت. زنان با استفاده از شاخه های درخت زیتون به مسواک زدن درب خانه.

وجود دارد نزدیک به 2000 کودکان در تپه از جمله 351 افراد زیر سن قانونی بدون همراه. در مورد 580 از کودکان در این جزیره در حال نوزادان و کودکان نوپا. تنها در حدود 40 کودک حضور رسمی مدرسه.

Stantzos شهردار گفت: دولت یونان وعده داده او را به اردوگاه در ساموس خواهد دید و به او سوء نیت حمایت از یک اردوگاه جدید برای 1500 مهاجران که بسیاری از آنها مشخص می شود به عنوان یک مرکز بازداشت حدود 3 مایل داخلی.

اما پس از آن او در تلویزیون است که این اردوگاه خواهد بود ساخته شده برای برگزاری 7,000 مهاجران. او مشکوک به این تعداد می تواند به 15,000.

“من احساس خیانت” او گفت:.

سایت جدید تاشو بین تپه در نزدیکی زادگاه باستانی ریاضیدان فیثاغورس. بیل حفر وسیع مسطح زمینه احاطه شده توسط دیوار, نرده و سیم خاردار.

در روستای همسایه Andreas Fourniotis و 71 گفت: او می ترسید مهاجران را به صعود بیش از تپه و وارد در آستان او.

“تمام روستا است که نگرانی در مورد این” او گفت:.

مهاجران در ساموس گفت: آنها فقط می خواهم به جزیره.

به عنوان شب سقوط کرد, تپه رشد ، حیدر Kazamahai که وارد شده بود دو روز زودتر از عراق تلاش خود را به نگه داشتن 1-year-old son گرم در کنار همسایه اردو و توضیح داد: در خیرگی که مقامات به او چیزی جز چهار پتو و دستورالعمل را انجام دهید.

“من یک 21/2 سال,” او گفت:. “و پسر کوچک من.”

پایین جاده مارا Shahir, 67, یک پزشک از سوریه در تدریس برخی از پسران چگونه برای مشتعل کردن آتش با کیسه های پلاستیکی. “در آینده آنها می دانند چگونه به گرم نگه داشتن” او گفت:.

پس از چند ماه در این جزیره Shahir و بسیاری از خانواده اش دریافت یک پی نقطه در نه ساعت در کشتی سوار به مراحل بعدی در فرآیند نرم افزار خود را در سرزمین اصلی. وجود دارد بسیاری از آنها منتقل به Ritsona یک اردوگاه با شرایط بهتر در خارج از آتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>