Graton مرد در ویدیو های ویروسی به اتهام جنایات

Sonoma County دادستان پرونده به اتهام جنایت علیه Graton که تسخیر شد توسط یک کلانتر K9 سگ و حیرت زده با یک تیزر ماه گذشته در جریان درگیری با نمایندگان خارج از خانه خود یک حادثه دستگیر شده در تصویری که جامعه مطرح نگرانی نمایندگان’ استفاده از زور.

Jason Anglero-Wyrick, 35, چهره دو جنایت فقره مقاومت در برابر دستگیری با استفاده از تهدید و خشونت برای آوریل 4 حادثه با توجه به اتهامات پرونده ماه گذشته در Sonoma County Superior Court. وکیل او این ادعای نمایندگان کسانی بودند که تجاوز و تهیه یک طرح دعوی در دادگاه مدنی رقیب آنها با استفاده از نیروی بیش از حد به بازداشت Anglero-Wyrick.

رویارویی که ویروسی رفت و پس از تصویری از یک شاهد تلفن و نمایندگان بدن فرسوده دوربین was posted آنلاین راه اندازی شد در حال حرکت هنگامی که یک فرستویلل انسان گزارش Anglero-Wyrick تا به حال گفته می شود اشاره کرد و تفنگ او و همسرش پیش از آن روز بود و تهدید به شکستن را به خانه خود را.

یک سونوما کانتی K9 افسر کنترل خود و چند تن از نمایندگان واقع Anglero-Wyrick در خانه اش در Graton. هر دو Anglero-Wyrick و Naustachia سبز و یک زن که زندگی در اموال و که او نیز بازداشت نگه داشته و دست خود را در هوا در سراسر اولیه خود را برخورد با نمایندگان در لبه اموال.

کلانتر گفت Anglero-Wyrick موفق به گوش دادن به نمایندگان دستورات برای دریافت بر روی زمین در هنگام ورود خود را. کمتر از یک دقیقه پس از تماس با Anglero-Wyrick و معاونان با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن و سپس مستقر K9 سگ Vader در Anglero – Wyrick. سگ ضامندار به Anglero-Wyrick پا برای حدود یک دقیقه پس از Anglero-Wyrick بود دست به دستبند و آن را به نظر می رسد این مربی تلاش برای به دست آوردن سگ به اجازه رفتن.

بدون اسلحه بودند واقع در Anglero-Wyrick خانه یا خودرو پس از دستگیری او و مردی که گزارش Anglero – Wyrick به مقامات شد uncooperative با نمایندگان در جریان تحقیقات خود را Sonoma County sheriff سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا گفت: در اوایل این ماه.

اتهامات عنوان شده برای brandishing اسلحه و تهدید بود نه توصیه می شود به دادستان زیرا نمایندگان ندارد یک قربانی و یا مستقل شاهد در آن جرائم والنسیا اضافه شده است.

“ما نمی توانیم به دنبال پیگرد قانونی (در برخی موارد بزه) اگر هیچ شاهد یا قربانی” والنسیا گفت.

سبز شد و به اتهام مقاومت در برابر بازداشت و باتری در یک افسر صلح هر دو جنحه اسناد دادگاه نشان داد.

Anglero-Wyrick که نمایندگان می دانستند که در آزادی مشروط برای قبل از حمله با سلاح مرگبار بود و علاوه بر این متهم به بزه مقاومت در برابر بازداشت و پیشرفت برای داشتن یک قبل از جنایت محکومیت برای یک جرم جدی با توجه به شارژ اسناد و مدارک ثبت شده توسط سونوما کانتی دفتر دادستان منطقه در مارس 6.

دو متهم پیشرفت Anglero-Wyrick از ارتکاب جرم و جنایت در حالی که به قید وثیقه از ریشه مداوم اوت سال 2019 مورد بررسی توسط سانتا رزا پلیس که در آن Anglero-Wyrick بود که گفته می یافت در اختیار داشتن 300 گرم متامفتامین و حمله سلاح منطقه سونوما کانتی معاون دادستان منطقه برایان Staebell گفت: در یک ایمیل.

“این اطلاعات است که شناخته شده به عنوان نمایندگان آنها رفت و به بازداشت او را برای زمان تهدید با اسلحه گرم” Staebell گفت. “شواهد دریافت شده تا کنون نشان می دهد که کسانی که ماموران اقدام به بازداشت او و او از لحاظ جسمی در برابر آنها است.”

سانتا رزا وکیل جورج Boisseau که به نمایندگی از Anglero-Wyrick در مارس سال 2020 و اوت 2019 پرونده های جنایی نمی گرداند تماس و یک ایمیل درخواست نظر مهلت دوشنبه.

Anglero-Wyrick که او نیز بازگشت نیست یک درخواست برای نظر در دوشنبه التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات در ماه اوت سال 2019 مورد سونوما کانتی وب سایت دادگاه نشان داد. او وارد نکرده است یک درخواست به آوریل سال 2020 اتهامات عنوان شده علیه.

Izaak Schwaiger محلی حقوق مدنی وکیل است که حفظ Anglero-Wyrick گفت که او برنامه ریزی شده به فایل یک نیروی بیش از حد در طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از Anglero-Wyrick در ارتباط با آوریل 4 حادثه است. او کاهش یافته است به بحث در مورد آنچه که در طرح دعوی در دادگاه مستلزم و یا ارائه یک جدول زمانی برای زمانی که او برنامه ریزی شده به آن را در فایل.

داخلی امور رسیدگی به این حادثه است که رایج هر زمان که یک معاون با استفاده از زور در فرد دیگری بود و هنوز هم در جریان است دوشنبه, Sonoma County Sheriff دفتر سخنگوی Misti چوب گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected] در توییتر @nashellytweets.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de