بزرگ شاهزاده خانم کشتی کروز می رسد در اوکلند شروع به تخلیه مسافران coronavirus قرنطینه

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی حامل نزدیک به دو دوجین افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus وارد بندر اوکلند حدود ظهر دوشنبه با برنامه ای برای حرکت افراد بدحال به بیمارستان های منطقه و تغییر ساکنان کالیفرنیا بدون علائم واضح به نزدیکی امکانات نظامی برای تست و قرنطینه.

کالیفرنیا فرماندار از خدمات اورژانس در روز دوشنبه ارائه جزئیات بیشتر در مورد دو – سه روز برنامه ریزی برای تخلیه یک تلاش بسیار دشوار به offload 2,421 مسافران از جمله 962 کالیفرنیا از طریق هواپیما و خودرو و بدون آلوده کردن دیگران در منطقه خلیج است. این گروه شامل حداقل یک شمال خلیج خانواده — هفت بستگان از سانتا رزا بودند که عازم هاوایی در گراند شاهزاده خانم قبل از آن به نام دوباره برگزار شد و حدود 10 کیلومتری ساحل.

این طرح برای اولین بار اعلام کرد شنبه شب و به روز شده از طریق یک بعد از ظهر یکشنبه Newsom کنفرانس مطبوعاتی در حال اجرا در 11 هکتار در بندر اوکلند سایت شناخته شده به عنوان بیرونی بندر.

به عنوان کشتی به آرامی گذشت در زیر پل گلدن گیت به خلیج سان فرانسیسکو آن احاطه شده توسط یک سرباز پیاده از قایق و اخبار هلیکوپتر دور سربار.

آن را به عنوان اسکله های اولویت دار است که با توجه به بدحال از 21 نفر که تا کنون آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این 962 کالیفرنیا روی داده خواهد شد و اولویت دوم با مقامات اورژانس برنامه ریزی برای حرکت دولت به ساکنان تراویس پایگاه نیروی هوایی یا Marine Corps Air Station میرامار برای تست و 14 روز در قرنطینه با توجه به دوشنبه انتشار اخبار از دفتر خدمات اورژانس.

این 1,113 خدمه پس از آن مجموعه برای هدایت کشتی خلیج و خود قرنطینه روی عرشه کشتی برای 14 روز.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im