دولت حرکت به فیلیپینی, شبکه تلویزیون

Critics say a government move to revoke ABS-CBN's licence is a bid to stifle Filipino media.
آیکون دوربینمنتقدان می گویند دولت حرکت به لغو ABS-CBN ایران است, یک پیشنهاد برای سرکوب فیلیپینی رسانه ها.

از دولت فیلیپین خواسته است در دیوان عالی کشور به لغو حق رای دادن از بزرگترین کشور, شبکه تلویزیونی در یک حرکت است که منتقدان گفته بود که تلاش برای سرکوب رسانه ها.

وکیل General Jose Calida ادعا که ABS-CBN پارسیان آزار آن حق رای دادن و نقض قانون اساسی منع سرمایه گذاری خارجی در فیلیپین رسانه ها.

در درخواست ارائه شده به دیوان عالی کشور Calida گفت: ABS-CBN راه اندازی یک pay-per-view کانال بدون تایید و یا مجوز از دولت ملی ارتباطات کمیسیون.

“ما می خواهیم برای پایان دادن به آنچه ما کشف شده به شدت سوء استفاده از شیوه های ABS-CBN با بهره گیری حریص چند در هزینه میلیون ها نفر از آن وفادار مشترکین” Calida در بیانیه ای گفت.

“این شیوه رفته اند خسته شده اید و یا نادیده گرفته شد برای سال,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور رودریگو Duterte بارها تهدید به تعطیل ABS-CBN نخوری پخش برای انتشار گزارش های انتقادی او از جمله سرکوب غیر قانونی مواد مخدر که ترک کرده است هزاران نفر مرده.

ABS-CBN رد این اتهامات گفت: این انطباق با همه لازم است مقررات دولت در مدیریت عملیات خود را.

“ما نقض قانون است. این مورد به نظر می رسد تلاش برای محروم کردن فیلیپینی از خدمات ABS-CBN” این شبکه در بیانیه ای گفت.

کنگره در حال بررسی ABS-CBN حق رای دادن است که با توجه به پایان می رسد در ماه مارس, اما این نگرانی وجود دارد آن را تمدید نمی شود پس از مجلس نمایندگان است که توسط Duterte می کرد.

آزادی مطبوعات و حقوق بشر مورد انتقاد قرار Calida دادخواست با دیوان عالی کشور به عنوان تلاش برای “ارعاب و یا کنترل” ABS-CBN.

“این مورد توسط دولت رئیس وکیل تأکید Duterte تعیین شاتر شبکه در همان شیوه ای که او رفته است پس از اخبار سایت Rappler برای آن بحرانی گزارش گفت:” کارلوس کند دیده بان حقوق بشر.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>