دولت سیستم های کامپیوتری تحت تهدید آنلاین

There was a sharp increase in potential cyber threats to Australian government systems in 2019.
آیکون دوربینوجود دارد یک افزایش شدید در پتانسیل تهدیدات سایبری به دولت استرالیا در سیستم های 2019.

استرالیا دولت فدرال به سیستم های آسیب پذیر هستند به تهدیدات سایبری با پیشرفت عقب مانده بر روی کلید امنیت مناطق.

وجود دارد نیز یک افزایش شدید در تعداد زیادی از تهدیدات سایبری در گزارش مشترک المنافع بدن پرش به بیش از 50 درصد از کمی بیش از 10 درصد بیش از یک سال است.

مشترک المنافع Cyber Security وضعیت گزارش ارزیابی نهادهای دولتی عربستان در نشست هشت ضروری استراتژی کاهش.

استرالیا Cyber Security Centre یافت در حالی که برخی مثبت و فعال گام های گرفته شده بیشتر مورد نیاز برای انجام شود برای دیدار با “ضروری و هشت”.

“به عنوان یک نتیجه این اشخاص آسیب پذیر هستند به زمان تهدیدات سایبری با هدف قرار دادن دولت استرالیا” این گزارش در مجلس مطرح است ،

آن را یافت مشترک المنافع بدن باید دید ناکافی از اطلاعات سیستم و داده ها.

در میان دیگر اشکالاتی بود منسوخ شد و پشتیبانی سیستم های عامل و برنامه های کاربردی همراه با منسوخ امنیت و بی اثر شیوه های مدیریت ریسک.

اجرای چهار استراتژی برای کاهش cyber security حوادث ناقص است با 73 درصد از کشورهای مشترک المنافع اشخاص گزارش ad hoc پیشرفت و 67 درصد پذیرش بیشتر مورد نیاز برای انجام شود.

در سال 2019 اکثریت پاسخ دهندگان گزارش تجربه صدها cyber security حوادث و یا حوادث هر روز از کمی بیش از 10 درصد در سال 2018 است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>