فرمانداران 5 متحده در وست تماس برای $1 تریلیون دلار در فدرال برای کمک به همه کشورهای

ساکرامنتو — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و همتایان او در چهار کشور غربی در روز دوشنبه کنگره خواسته برای $1 تریلیون دلار در COVID-19 همه گیر امداد برای همه کشورها و دولت های محلی.

Newsom پیوست با فرمانداران از, اورگان, واشنگتن, نوادا و کلرادو و همچنین به عنوان قوه مقننه از رهبران پنج کشور در درخواست مجلس نمایندگان و سنا برای کمک. فرمانداران گفت: بودجه خواهد بود حیاتی برای بهداشت عمومی برنامه های اجرای قانون و مدارس.

“بدون حمایت دولت فدرال ایالات و شهرستانها مجبور خواهد شد به غیر ممکن است تصمیم گیری — مثل اینکه به صندوق مهم بهداشت عمومی است که به ما کمک خواهد کرد بهبود و یا جلوگیری از اخراج معلمان افسران پلیس, آتش نشانان و دیگر اولین پاسخ دهندگان” در این نامه اعلام کرد. “و بدون کمک های اضافی بسیار برنامه های است که کمک خواهد کرد که مردم بازگشت به کار — مانند آموزش های شغلی و کمک به صاحبان کسب و کار کوچک — مجبور خواهد شد تا در بلوک سفت.”

این درخواست می تواند در بالا از 2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس است. که بسته ارائه شده پول برای بسیاری از آمریکایی ها و همچنین بیمارستان ها و کسب و کار و دولت و دولت های محلی در حال مبارزه با این بیماری همه گیر.

هفته گذشته Newsom دولت اعلام کرد که در کالیفرنیا دولت مواجه $54.3 میلیارد کسری بودجه از طریق تابستان آینده با توجه به کاهش در درآمد مالیاتی مربوط به کروناویروس و ایالت اقامت در خانه جهت است که تعطیل کردن همه اما ضروری کسب و کار.

Newsom بودجه تیم پیش بینی $41.2 میلیارد دلار کاهش درآمد مالیاتی نسبت به برآورد خود را از فقط چهار ماه پیش با درآمد دولت از مالیات بر درآمد شخصی, فروش مالیات و مالیات شرکت — دولت منابع اصلی درآمد — کاهش حدودا 25%.

Newsom روز دوشنبه گفت که دولت فرآوری حدود 4.5 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری از اواسط ماه مارس هنگامی که کسب و کار شروع به بستن درهای خود را و تخمگذار کردن کارکنان. Newsom گفت: دولت نرخ بیکاری در نهایت می تواند رویکرد 25%.

در آوریل Newsom و فرمانداران از واشنگتن و اورگن اعلام کرد: “یک پیمان منطقه ای برای بهبود” از coronavirus بحران و توافق برای همکاری با یکدیگر به منظور توسعه یک طرح برای محدودیت در زندگی روزمره و بازگشایی اقتصاد در امتداد سواحل غرب. نوادا و کلرادو بعد پیوست پیمان.

فرمانداران گفت: برنامه ریزی برای آنها در مجموع شناسایی روشن “شاخص برای جوامع به راه اندازی مجدد زندگی عمومی و کسب و کار.” زیر منطقه ای پیمان ایالات متحده گذاشته اهداف مشترک برای کنترل این ویروس از جمله حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر تضمین متحده به اندازه کافی تجهیزات و کارگران بیمارستان به ارائه مراقبت های پزشکی و توسعه یک استراتژی برای تست آهنگ و منزوی کردن موارد.

Newsom هفته گذشته اعلام کرد در کالیفرنیا به روز شده برنامه ای برای کاستن از اقامت در خانه نظم و بازگشایی کسب و کار و محل کار در دولت است. بر اساس این طرح در رستوران ناهار خوری, کارواش, مراکز خرید و برخی از ساختمان های اداری نیز می تواند مجاز به بازگشایی در هفته های آینده اگر مقامات بهداشت عمومی در شهرستان هستند قادر به نشان می دهد که گسترش coronavirus تثبیت شده وجود دارد. مقامات شهرستان باید ثابت کند به دولت است که آنها را مناسب تست و بیمارستان ظرفیت و توانایی برای منزوی کردن مردم با این ویروس و اثری که آنها تماس گرفت.

کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی خرده فروشان و فروشگاه های لباس اجازه داده شد برای بازگشایی, برای منظقه خدمات جمعه عنوان شد تولید کنندگان و تامین کنندگان و تدارکات را تحت پوشش خدمات است که کمک به ارائه کالا برای کسانی که کسب و کار است.

قبل از بازگشایی تمام خرده فروشی کسب و کار نیاز به ایجاد یک برنامه برای محافظت از کارکنان و مشتریان آموزش کارکنان در مورد چگونگی محدود کردن گسترش COVID-19 باید اقدامات در محل برای صفحه نمایش برای کارکنان که ممکن است بیمار و پیاده سازی ضد عفونی و اجتماعی فاصله سیاست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de