فرمانداران سراسر آمریکا را رد مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس جدول زمانی

AUSTIN تگزاس — فرمانداران سراسر کشور در روز سه شنبه را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید شتاب جدول زمانی برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده به عنوان آنها همچنان به اعمال محدودیت در سفر و زندگی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اخراج از مغلوب ساختن پیشی جستن اواسط ماه آوریل بازه زمانی یک ملی بازگشایی آمد از جمهوری خواهان و دموکرات از رهبران مبارزه برای مدیریت نقاط داغ از شیوع و کسانی که هنوز هم نیروبخش برای بدترین. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان رئیس ملی انجمن فرمانداران و یک جمهوریخواه به نام پیام گیج کننده از آنجا که اکثر رهبران هنوز متمرکز بر اجرای محدودیت نه کاهش آنها. او را متهم کرد که کاخ سفید در حال اجرا در یک برنامه ساخته شده از برخی از “خیالی ساعت.”

این نشان می دهد مقاومت مواجه مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از اوایل راه اندازی مجدد بعید است برای به دست آوردن کشش. در اکثر موارد آن را رهبران دولت — و نه دولت فدرال — که مسئول هر دو اعمال و لغو اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر در نظر گرفته شده برای جلوگیری از سرایت.

اما فرمانداران’ واکنش نشان داد قابل توجه قطع و تنش های رو به رشد بین تهمت و رهبران دولت و نزدیک به خط مقدم از یک بحران است که تهدید به پایمال ایالات متحده بیمارستان ها و ادعا می کنند هزاران نفر از زندگی است.

رئیس جمهور مشتاق به رسیدن به ایالات متحده بازگشت به کار به عنوان بحران سیاسی تلفات و اقتصاد است که سنگ بنای خود را از حضور در انتخابات مجدد شروع به تلو تلو خوردن. آسیب اقتصادی می تواند بدتر از مرگ و میر از این ویروس است. به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده تهمت می خواهد به نگاهی دیگر توصیه ها در مورد تعطیلی کسب و کار خود و انزوا و گفت: این کشور می تواند بازگشایی توسط یکشنبه عید پاک — کمتر از یک ماه دور. “ما از مردم می خواهم به بازگشت به کار” او گفت:.

اما فرمانداران پیشنهاد کرد که نظر به حال کمی اتصال به واقعیت آنها رو به رو هستیم. کالیفرنیا به لیبریا گاوین Newsom گفت و تهمت هستند “به وضوح عامل زیر مجموعه ای متفاوت از مفروضات.” کالیفرنیا خانه را به 40 میلیون نفر و جهان پنجمین اقتصاد گزارش داد هزاران نفر از موارد شناخته شده COVID 19 و در حال حاضر بیش از 2,200 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در نیویورک به لیبریا اندرو کومو روز سه شنبه گفت: عفونت ميزان دو برابر در هر سه روز و التماس برای بیشتر فدرال کمک به تعدادی از موارد در دولت پیشی گرفته 20,000.

“اگر شما بخواهید مردم آمریکا برای انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد از آن هیچ مسابقه. هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی انسان” کومو به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “کار به صرفه جویی در زندگی می کند. که باید در اولویت باشد.”

حتی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن معمول متحدان ادامه دارد به حرکت به جلو با کنترل در سفر تجارت و تحرک با وجود رئيس جمهور در کلمات. در تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت تایید کرده است, اقامت در خانه سفارشات که در ادامه به گسترش از طریق بزرگترین شهرستانها. آریزونا دولتی mlb گفت: بهداشت عمومی مورد نیاز برای اولین بار آمده و داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. Krisiti Noem است تاکید بر محدود کردن فعالیت های کسب و کار و نه آرامش آنها است.

“این وضعیت نمی تواند در بیش از یک هفته” گفت: Noem که دولت بیش از دو دوجین موارد است. “ما باید یکی دیگر از هشت هفته تا ما اوج عفونت هستند.”

ایالات متحده در حال حاضر بیش از یک هفته به یک بی سابقه تلاش برای تشویق همه آمریکایی ها به شدت مقیاس فعالیت های عمومی خود را. دستور بسته شدن مدارس و رستوران ها و کسب و کار تا حد زیادی از یک درهم آمیخته از دولت های محلی و ایالتی — با مناطق ضربه سخت ترین با ابهت ترین محدودیت در حالی که در جوامع دیگر هنوز وزن تنگ تر قوانین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>