دولت دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس مرز تعطیلی مستندات

برلین >> از دولت ها در سراسر جهان دست و پنجه نرم روز شنبه با نحوه پیاده سازی مرز تعطیلی محدودیت های مسافرتی و مستندات است که باید به هر طریقی حمل و نقل هرج و مرج و خطر اقتصاد, اما, که, مقامات می گویند که نیاز به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

سران اتحادیه اروپا توافق کردند که به تعطیل بلوک مرزهای خارجی برای 30 روز در حالی که ایالات متحده و کانادا شد, گزارش کار کردن جزئیات متقابل ممنوعیت غیر ضروری سفر بین دو کشور.

در آسیای جنوب شرقی جاده بین مالزی و مالی hub سنگاپور بود به طرز مرموزی آرام پس از مالزی بسته مرزهای خود را در حالی که فیلیپین حمایت را در یک نظم دادن به خارجی ها 72 ساعت به ترک از بخش بزرگی از آن جزیره اصلی.

دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود با توجه به طرح بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک تمام افرادی که صلیب امریکا در مرز جنوبی به طور غیر قانونی با توجه به دو مقامات دولت صحبت کرد که به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که برنامه ریزی نشده نهایی.

Coronavirus در حال حاضر به هر ایالت در ایالات متحده با غرب ویرجینیا تبدیل شدن به آخرین گزارش عفونت است. هاوایی فرماندار تشویق مسافران برای به تعویق انداختن خود جزیره تعطیلات برای حداقل 30 روز آینده در حالی که فرماندار نوادا — صفحه اصلی به لاس وگاس — دستور monthlong بسته شدن دولت قمار.

به طور فزاینده ای نگران اقتصادی خرید اینترنتی جهانی shutdown ایالات متحده و بریتانیا و هلند اعلام کرد نجات بسته بالغ بر صدها میلیارد دلار در حالی که دیرین صندوق بین المللی پول منتقد ونزوئلا خواسته نهاد برای $5 میلیارد دلار وام. عمده بازارهای سهام آسیا بالاتر چهارشنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن وعده کمک به اقتصاد آمریکا از طریق شیوع.

در بروکسل Ursula von der Leyen کمیسیون اروپا گفت که وجود داشته است “به اتفاق آرا و رویکرد آمریکا” به این تصمیم به منع اکثر خارجی ها از ورود به اتحادیه اروپا برای 30 روز.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت توافق رهبران اروپایی در یک کنفرانس تلفنی به پیشنهاد کمیسیون برای ورود بان کی مون به بلوک — همراه با نروژ و سوئیس و ایسلند و بریتانیا — با “بسیار محدود استثنا.” آلمان را پیاده سازی تصمیم گیری شود.

روز دوشنبه اتحادیه اروپا با صدور دستورالعمل به سهولت جریان کالاهای حیاتی مانند غذا و دارو در حالی که کمک به سازمان ملل فردی محدود کردن غیر ضروری سفر.

اما در روز سه شنبه وجود دارد هرج و مرج در بسیاری از مرزها با ترافیک حمایت کردن برای ده ها کیلومتر (کیلومتر).

“ما همه از جان گذشته سرد و بی خوابی در اینجا برای سومین روز” گفت: Janina Stukiene که گیر کرده بود در لیتوانی در مرز با لهستان با شوهر و پسر او. “ما فقط می خواهم به خانه بروم.”

این خط از ماشین ها و کامیون ها در لیتوانی حدود 60 کیلومتر (37 مایل) پس از لهستان بسته مرز خود را. مشابه ترافیک قابل مشاهده بودند در مرز با آلمان و جمهوری چک.

خیل مالزیایی تحمل hourslong ترافیک به عنوان آنها به دنبال رسیدن به سنگاپور قبل از بسته شدن مرز. بیش از 300,000 مردم رفت و آمد روزانه به سنگاپور به کار و بسیاری از انتخاب برای اقامت وجود دارد در طول مستند.

مالزی محدود جنبش منظور پس از یک افزایش شدید در coronavirus موارد به 673 و آن را بدترین آسیب دیده کشور در جنوب شرقی آسیا. حدود دو سوم از موارد مرتبط به توده های مذهبی جمع آوری و در یک مسجد در کوالالامپور و حومه آن نیز بیمار شرکت کنندگان از برونئی و سنگاپور و اندونزی است.

خود حاکم بر جزیره تایوان گفت که آن را بیش از حد خواهد بان خارجی از ورود و تایوانی اتباع را به خود قرنطینه در خانه برای 14 روز.

در تایلند, Bangkok بدنام نور قرمز منطقه بودند با توجه به رفتن تیره چهارشنبه پس از دستور دولت بسته شدن میله های مدارس, سینما و بسیاری از مکانهای دیگر.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی محکم دستورالعملهای داخلی اجازه می دهد مردم را به ترک خانه و تنها برای خرید مواد غذایی به کار و یا انجام کارهای ضروری. او گفت: مردم تا به حال نه با پیروی زودتر دستورالعمل و “ما در جنگ هستند.”

جهانی تعداد موارد در سراسر جهان از این ویروس در حال حاضر بیش از 197,000 هر چند بیش از 81,000 از آنها بهبود یافته اند عمدتا در چین است.

این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم, اما بیماری شدید تر است به احتمال زیاد در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. COVID-19 بیماری ناشی از ویروس کشته شدن بیش از 7,900 مردم است.

در ایتالیا عفونت شروع به پریدن کرد به 27,980 در روز سه شنبه. با 2,503 مرگ و میر ایتالیا حساب برای یک سوم جهانی مرگ و میر.

اسپانیا چهارم-آلوده ترین کشور شاهد آن موارد افزایش بیش از 2000 نفر در یک روز به 11,178. مرگ و میر ناشی از COVID-19 شروع به پریدن کرد به 491 یک تلفن است که شامل 17 سالمندان ساکنان مادرید پرستاری که جان بیش از پنج روز است.

در میان آنها 86-year-old دیابتی مادر بزرگ از Ainhoa رویز.

“ما کاملا احساس عجز و ویران چرا که مادر بزرگ خود را صرف در هفته گذشته تنها با شوهرش و مراقبان اما دیگر بستگان” رویز گفت که نگرانی اصلی در حال حاضر سلامت پدر بزرگ او که 87 و باقی مانده خود را در آخرین روز.

برخی از نقاط روشن پدید آمده است. ووهان مرکزی شهر چینی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته و منتشر شده که مستند به صورت هفته گزارش فقط یک مورد جدید برای دومین مستقیم روز چهارشنبه.

در جهان فرار بازارهای مالی, سهام تحت فشار قرار دادند بالاتر جمعه در وال استریت — یک روز پس از بدترین سقوط در بیش از سه دهه به عنوان کمک های بیشتر به نظر می رسد در این راه از واشنگتن است. هنوز هم تعداد فزاینده ای از معامله گران از دیدن یک رکود اقتصادی به احتمال زیاد اگر در حال حاضر اینجا نیست.

کاخ سفید پیشنهاد حدود 850 میلیارد بسته نجات — جارو محرک دیده نمی شود پس از رکود بزرگ سال 2008 و خواستار تصویب سریع آن.

در بریتانیا دولت رونمایی عظیم اقتصادی بسته حمایت. نخست وزیر بوریس جانسون گفت: دولت خود را “عمل مانند هر جنگ به دولت و انجام آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از اقتصاد است.”

در ایالات متحده مرگ و میر پیشی 100 و مقامات خواست مسن آمریکایی ها و کسانی که با مشکلات بهداشتی در خانه بمانند. آنها همچنین توصیه می شود همه گروه تجمعات پوش می شود در 10 مردم. کالیفرنیا فرماندار گفت: بسیاری از دولت مدارس احتمالا بسته می شود تا از سقوط.

همه گیر roiled آمریکا در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه در چهار متحده است. اوهایو به نام رای ساعت قبل از انتخابات بودند اما رای گیری در رفت و در ایلینوی آریزونا و فلوریدا.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هشدار داد که ساکنان باید آماده برای امکان یک پناهگاه در محل سفارش در روز. او گفت که او می خواهد شهر و مقامات دولتی برای تصمیم گیری در عرض 48 ساعت با توجه به گسترش سریع ویروس.

یک پناهگاه در محل سفارش در حال حاضر در محل در منطقه خلیج سان Francisco نیاز اکثر ساکنان به خانه های خود را ترک تنها برای مواد غذایی و دارو و یا ورزش برای سه هفته — گسترده ترین مستند در آمریکا

میگوئل آگور همسر و دو فرزند خود تنها مردم به طور معمول در یک خیابان شلوغ در نزدیکی شهرستان سالن. آگور گفت که او و همسرش سرایداران در پسران و دختران باشگاه شنیده در مورد سفارش در تلویزیون اما نشان داد تا کار به هر حال از آنجا که آنها نیاز به پول است. ناظر پیامک او را به ترک.

“اگر ما کار نمی کند, ما نمی خورند” گفت: آگور آورده است که دو دختر خود را همراه چرا که مدارس تعطیل شد. او در حال حاضر از دست دوم خود را با کار در یک هتل که گردشگری همایش آغاز شد لغو یک ماه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de