دولت رول $2.4 b virus پاسخ

AAP خبرنگارانAAP

The federal government is rolling out a $2.4 billion coronavirus response package.
آیکون دوربیندولت فدرال است نورد از 2.4 میلیارد دلار coronavirus پاسخ بسته است.

تلفن رایگان مشاوره با GPs و pop-up درمانگاه برای کمک به بیمارستان و رسیدگی به تقاضا خواهد شد بخشی از دولت 2.4 میلیارد دلار coronavirus پاسخ.

این می آید به عنوان وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید بیش از نیمی از استرالیا 100 مورد بهبود بود و بعید بود مردم می تواند آلوده دو بار.

دولت منتشر شد پاسخ آن بسته در سه شنبه شب امیدوار اقدامات بیشتری در راه است.

آن را ایجاد 100 pop-up کلینیک ها در سراسر استرالیا برای منحرف کردن افرادی که ممکن است آلوده و دور از بیمارستان.

از روز جمعه در استرالیا خواهد بود قادر به به طور کامل به صورت فله-قبض تلفن قلاب یو پی اس با GPs برای تشخیص علائم کروناویروس.

آقای هانت گفت: آن را نمی توان لازم برای معرفی یک کشور گسترده با ممنوعیت سفر در ایتالیا اگر چه کوانتاس به کاهش پروازهای نزدیک به یک چهارم و بیشتر به طور موقت مدارس تعطیل هستند به احتمال زیاد.

دولت همچنین می تواند بررسی آن توصیه های سفر به ایتالیا که در آن بیش از 9000 نفر قرارداد COVID-19 و 460 درگذشت آقای شکار گفت: در روز سه شنبه.

وجود حدود 114,000 موارد در 107 کشور در سراسر جهان با 1000 ثبت مرگ و میر.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: آن را بسیار بعید است که مردم می تواند گرفتن این ویروس بیش از یک بار.

“من فکر می کنم که یک پیام مهم به استرالیا” آقای شکار اضافه شده است.

“بنابراین در حال حاضر لحظه ای از فشار … این است که یک بار-در-50-سال چالش مواجه هستیم.”

سه استرالیایی کشته شده اند از coronavirus با کشورها و مناطق راه اندازی متخصص کلینیک به عنوان به نظر می رسد دولت برای ترکیب اطلاعات به یک برنامه تلفن هوشمند.

وزارت امور خارجه و تجارت را دنبال کرده است مقامات ایالات متحده در ارائه مشاوره به شهروندان به ویژه کسانی که با زمینه نگرانی های سلامت به تجدید نظر گرفتن کروز خارج از کشور به عنوان شیوع همچنان به گسترش است.

پروفسور مورفی گفت وجود داشته است برخی از سردرگمی در مورد که نیاز به آزمایش می شود گفت: این تنها بازگشت مسافران از خارج از کشور با علائم مانند سرفه یا گلو درد.

سه مدرسه در نیوساوت ولز و ویکتوریا بسته در روز سه شنبه پس از سه دانش آموزان آزمایش مثبت به COVID-19 مشابه با تعطیلی موقت به احتمال زیاد.

“تعطیلی مدارس و من فکر می کنم, را تبدیل به هنجار که ما پیش بروید اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن فرزندان ما امن” فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت نه امروز برنامه.

وزیر پرسیده شد که چرا مدارس بودند که بسته برای یک یا دو روز در حالی که افراد مبتلا یا مشکوک به داشتن ویروس ها گفته بودن به خود جدا برای دو هفته.

“مدارس بسته شده اند و برای یک روز به طوری که آنها می تواند کاملا تمیز” او پاسخ داد.

سیدنی است که بدترین آمار شهرستان.

در روز سه شنبه شش نفر مبتلا به COVID-19 در NSW آوردن تعداد کل موارد در دولت به 61.

NSW بهداشت گفت: یکی از بیماران جدید, یک زن در 30s نسبی از سیدنی مرکز مراقبت از سالمندان ساکن که درگذشت از coronavirus.

این بخش نیز در تماس با دانش آموزان و معلمان از TAFE Sydney کلاس پس از آن کشف شد یک فرد آلوده حضور داشتند به مدت دو روز در حالی که به طور بالقوه عفونی.

در ضمن کوانتاس به کاهش ظرفیت آن پروازهای بین المللی تقریبا یک چهارم برای شش ماه آینده با توجه به ویروس ” تاثیر یک تصمیم است که زمین 38 هواپیما.

دولت در روزهای آینده انتظار می رود به اعلام بخش خصوصی مشارکت در ارائه آسیب شناسی خدمات و مشاوره جدید در تست بهداشت و درمان کارگران است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de