دولت زیان کار هستند تا ستون. در اینجا به همین دلیل آن می تواند بدتر

شغل با دولت و دولت شهر معمولا یک منبع ثبات در اقتصاد ایالات متحده اما مالی ویرانی های ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به کاهش است که کاهش خدمات عمومی — از مدارس به سطل زباله وانت.

حتی به عنوان ایالات متحده افزود: برخی از مشاغل در تعداد افراد استخدام شده توسط دولت های فدرال و دولت های ایالتی و محلی کاهش یافته است 585,000. کلی زیان کار میان کارگر رسیده اند بیش از 1.5 میلیون نفر از ماه مارس با توجه به فصلی تنظیم مشاغل فدرال آمار منتشر شده در جمعه. تعداد کارمندان دولت در حال حاضر کمترین آن بوده است از سال 2001 و بیشترین کاهش در سطح محلی است.

“با که می آید یک کاهش اساسی خدمات عمومی” لی ساندرز, رئیس جمهور آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در این هفته. مثلا “911 تماس گرفتن مدت زمان طولانی به پاسخ داده شود.”

آب آشامیدنی و زباله وانت نیز تحت تاثیر قرار در برخی از مکان های, او گفت:.

مالیات بر درآمد حاصل از کسب و کار walloped توسط coronavirus محدودیت ها کاهش یافت, مجبور کاهش, با شهرها و ایالات متحده است که تکیه بر آن پول است. آن را به احتمال زیاد به بدتر شدن اوضاع در ماه های آینده مگر اینکه کنگره ارائه کمک های اضافی به استانها و شهرستانها.

چندین ایالت در حال طرح ریزی مالیات بر درآمد خواهد بود 20 ٪ یا بیشتر برای سال مالی شروع ماه آینده و دولت در مواجهه با افزایش هزینه های ناشی از ویروس ها و پلیس و گارد ملی در پاسخ به اعتراضات نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

اخراج و furloughs هستند که تماس میان دولت ها و مدارس به انجام بیشتر برای پاسخ به شیوع — از استخدام کارگران برای پیدا کردن کسانی که در تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus اضافی janitors نیاز به پاکسازی مدارس و آنها را امن برای دانش آموزان و معلمان به بازگشت.

“این رفتن به آن را بسیار دشوار است برای بازگشایی مدارس در پاییز به دلیل شما نیاز به پول بیشتر و نه کمتر پول برای بازگشایی” گفت: Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا.

در حومه شیکاگو, لیون منطقه مدرسه شماره 103 گذاشته سلامت دستیاران در آن شش مدارس. یکی از آنها مورین Jacobsen گفت: او گفت: کارگران که به دانشجویان پزشکی و کمک های اولیه برای جراحات جزئی بودند که گذاشته در پیش بینی جدید نیاز است که هر مدرسه یک پرستار است. یک منطقه رسمی بازگشت نیست یک تماس و جمعه.

بنابراین در 58 Jacobsen در حال کار بر روی رزومه برای اولین بار در 21 سال است. او گفت: دانش آموزان در رابینسون ابتدایی تحت تاثیر قرار خواهد شد نه داشتن او وجود دارد برای کمک به آنها را زمانی که مدرسه رزومه بعدی قرار می گیرند.

“زمانی که آنها بازگشت آنها به دنبال آشنا” Jacobsen گفت. “من می توانم به شما بگویم که من تا به حال 280 کودکان و نوجوانان در ساختمان من و من می دانستم که نام خود را.”

او ممکن است در لبه پیشرو دائم اخراج برای کارمندان دولت.

فدرال اعداد را ارائه دقیق خرابی اما بسیاری از کسانی که از مشاغل دولتی تا کنون شده است به طور موقت furloughed. و برخی از ابتدا به رفتن بودند کسانی که غیبت نمی خواهد احساس عمیقا زمانی که اقامت در خانه سفارشات در اثر بودند.

مثلا پیتسبورگ پارکینگ اقتدار furloughed آن سه ده مأموران و متر تکنسین. در میشیگان نزدیک به دو سوم از دولت کارگران شده اند furloughed از طریق جولای. و در کارولینای شمالی بیش از 9000 دولت در بخش حمل و نقل کارکنان گفته شده را پرداخت نشده زمان خاموش ژوئن 26.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>