رژیم صهیونیستی. Newsom خواستار بسته شدن تمام میله اتاق مزه; self-جداسازی آن 65 ساله و مسن تر

در مواجهه با نصب coronavirus عفونت کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه صادر جارو محدودیت های جدید در کالیفرنیا خواستار خانه انزوا از هر کس در این دولت بیش از سن 65 سال و افراد مبتلا به بیماری مزمن هر دو در معرض خطر جمعیت.

او همچنین خواسته برای بسته شدن میله wineries باشگاه شب و دم بارها و به نام برای رستوران خود را به کاهش اشغال نصف. به نام او که “عمیق اجتماعی فاصله” و “عملگرا پاسخ به این لحظه است.”

دراماتیک اعلام طراحی شده برای نگه داشتن مردم به دور از هر یک از دیگر متوقف کوتاه از بسته شدن رستوران ها. در عوض فرماندار گفت: آنها نیز می تواند عمل در کاهش ظرفیت و با منظقه خدمات مواد غذایی و در خانه مواد غذایی تحویل.

فرماندار گفت: توصیه برای جداسازی بلافاصله موثر است. او گفته خواهد شد راه اندازی یک سیستم برای کمک به دریافت مواد غذایی به نیازمندان خانه محدود سالمندان است.

“ما می دانیم که انزوای اجتماعی برای میلیون ها نفر از کالیفرنیا است اضطراب آور” او گفت:. اما “ما نیاز به این لحظه سر و لاغر و خود این لحظه … و اقدامات ما فکر می کنیم متناسب با نیاز به حفاظت از آسیب پذیرترین کالیفرنیا.”

فرماندار متوقف کوتاه از صدور حکم, اما گفت که او انتظار دارد که کسب و کار و شهروندان به جهت خود را دنبال کنید. “من مطمئن هستم این دستورالعمل خواهد بود به خوبی دریافت کرده و خواهد بود مناسب اجرا گذاشته است. اگر آن نمی شود (انجام) ما را انجام خواهد داد آنچه که ما نیاز به انجام است.”

“من همه انتظارات در جهان این دستورالعمل به دنبال خواهد داشت در این.”

فرمانداران در اوهایو و ایلینوی صادر اقدامات مشابه در روز یکشنبه به این کشور پا تا برخی از انتقاد به تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر است که در چین آغاز شده و در ماه دسامبر و به ایالات متحده آمریکا چند هفته پیش.

فرماندار در سخنرانی خود در یک بعد از ظهر یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی همچنین اعلام کرد که دولت را ممنوع بازدید کنندگان به خانه های سالمندان به جز در شرایط زندگی. او گفت: دولت نیز راه اندازی خواهد شد تلاش برای بی خانمان در داخل خانه در تریلر و متل.

Newsom گفت: او در حال شکل گرفتن نمایشی گام برای کاهش میزان عفونت و کاهش تعداد مرگ و میر با دادن پزشکان و مراکز درمانی فرصتی به درمان جدی ترین بیماران بدون تبدیل شدن به غرق. فرماندار وجود دارد گفت: 335 مورد از coronavirus در کالیفرنیا و شش نفر فوت کرده اند این ویروس.

فشار شده بود نصب بر فرماندار در روزهای اخیر به عنوان اخبار ریخت و در از اروپا که در آن همه گیر شده رفته خارج از کنترل در بخش های ایتالیا است.

در تضاد کامل با پیش از آن در روز Rep. Devin Nunes تا به حال تشویق مردم برای رفتن به رستوران. ساکرامنتو مسئولان شهرستان تشویق کرده بود همان اوایل در هفته است.

Newsom گفت: او را متوقف کوتاه از سفارش رستوران ها به دلیل او احساس می کند آسیب پذیر ترین بخش از جمعیت آن 65 ساله و مسن تر خواهد شد دور نگه داشته است و او می خواهد در این نقطه به حفظ یک “مولد جامعه است.” او گفت که او می خواهد رستوران به ایستگاه ناهار خوری گروه حداقل شش فوت دور از دیگران است.

“ما در حال هدایت علم در یک متفکر راه” او گفت:, “نه یک چارچوب هیستری.”

فرماندار گفت: دولت در مذاکرات برای آماده سازی بیشتر در بيمارستان در انتظار بیماری و اعلام خواهد شد این هفته گام که خواهد شد برای جلوگیری از ساکنان در حال اخراج از خوابگاه خود را به عنوان یک نتیجه از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im