رژیم صهیونیستی. دیوید Ige خواستار ساکنان برای آماده سازی تغییر قوانین قرنطینه به عنوان طوفان داگلاس روش های هاوایی

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige و مقامات دولتی جمعه در ادامه به اصرار ساکنان برای آماده سازی پیش رو برای طوفان داگلاس به عنوان طوفان همچنان در مسیر خود به سمت هاوایی.

طوفان در 8 p. m. روز شنبه باقی مانده عمده دسته 3 طوفان و حدود 610 مایلی شرق هیلو با حداکثر پایدار باد 115 مایل در ساعت. آن سفر به غرب-شمال غرب در 20 مایل در ساعت.

طوفان دیده بان بود و در اثر بزرگ جزیره مائوئی شهرستان و اوآهو. که به معنی طوفان شرایط ممکن است در پخش منطقه ظرف 36 تا 48 ساعت.

خدمات ملی آب و هوا پیش بینی به شهروندان هشدار داد آماده متعدد بالقوه اثرات اوایل شنبه شب از جمله باد است که می تواند آسیب های ساختمان و علت قطع برق, بارش شدید باران و جاری شدن سیل بزرگ و مخرب و گشت و گذار برای شرق و سواحل جنوبی. تدریجی تضعیف شد و انتظار می رود برای ادامه از طریق آخر هفته اما داگلاس هنوز هوا به نزدیکی قدرت طوفان هنگامی که آن را نزدیک جزایر.

Ige که در روز پنج شنبه با صدور “قبل از ریزش زمین اضطراری اعلام” اجازه انتشار سریع از بودجه دولت برای فاجعه های مرتبط با امداد گفت: او آماده شد برای فعال کردن اضافی و گارد ملی پرسنل در صورت لزوم برای حمایت از آماده سازی برای طوفان داگلاس.

علاوه بر این Ige گفت که او اجازه می دهد خارج از کشور مسافران و بازگشت ساکنان در دولت اجباری 14 روز در قرنطینه به طوفان منابع به عنوان آخرین چاره تحت قوانین تغییر.

“من می خواهم به همه یادآوری است که در قرنطینه است که شما باید در قرنطینه تا حد امکان” گفت: Ige در طول یک بعد از ظهر جمعه در کنفرانس خبری. “اگر شما نیاز به منابع لطفا درخواست یکی از دوستان و دیگران به ارائه و کمک به شما در به دست آوردن آنها. به عنوان آخرین چاره, اگر شما نیاز به شما می توانید شکستن قرنطینه برای دریافت لوازم مورد نیاز.”

Ige خواسته است که کسانی که در قرنطینه حفظ فاصله فیزیکی از دیگران در حالی که گرفتن تجهیزات لازم و با این حال انتخاب کردن برای تماس با سی معاملات خرده فروشی مانند منظقه وانت تا حد ممکن است.

بازدید کنندگان و ساکنان در قرنطینه در حال حاضر باید ترتیبات ساخته شده برای تحویل مواد غذایی, او گفت:, اما اجازه داده می شود به ترک به طور خاص برای دریافت منابع در صورتی که هیچ گزینه های دیگر و بازگشت مستقیم به محل قرنطینه.

علاوه بر این Ige گفت: کسانی که در قرنطینه باید با وزارت بهداشت دولت یا پاسخ اضطراری برای رسیدن به یک سرپناه اگر آنها احساس ناامنی در قرنطینه سایت در طوفان.

فقط صبح روز جمعه عوامل ویژه ای از وزارت امور خارجه دادستان کل بازداشت 20 سال از آلاباما است که بنا به گزارش رقصید در یک فروشگاه خرده فروشی و dined با اصحاب روز پس از پرواز به هاوایی نقض قرنطینه قانون است.

مقامات دولتی گفت که او 24 فرد در اوآهو به بازداشت و نقض اجباری قرنطینه سفارش. متخلفان به موضوع به یک سال زندان و تا 5 ، 000 دلار جریمه.

Ige ندارد یک ایالت تعداد پناهگاههای اضطراری روز شنبه و گفت: شهرستانهای هنوز نهایی آنها خواهد بود و آنهایی که به ارائه این اطلاعات به ساکنان آن است.

با توجه به فاصله فیزیکی دستورالعمل های در گیر با این حال فضای بیشتری مورد نیاز خواهد بود بین آسمان و بنابراین بیشتر سایت های مورد نیاز خواهد بود و داوطلبان بیشتر برای کارکنان آنها.

همه استان ها کار کرده اند برای شناسایی اضافی پناهگاه فضای گفت و تاسیس دستورالعمل که شامل فاصله و افزایش مطابق با اصول بهداشتی. دولت در حال حاضر هیچ ترتیبات رسمی در محل برای استفاده از اتاق های هتل به عنوان پناهگاه.

اگر شیوع رخ می دهد در یک یا چند پناهگاه اما Ige گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان واکنش نشان خواهد داد و به سرعت شناسایی دیگران که ممکن است در معرض. او گفت: بخش موجود است اتاق های هتل اگر آلوده مقیم نیاز به نقل مکان کرد و جدا شده به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

هونولولو شهردار کرک کالدول در روز جمعه امضا اضطراری اعلام اجازه می دهد داخل سالن اجتماعات به بیش از 50 نفر در آماده سازی برای طوفان.

وی به ساکنان پناهگاه در محل در صورت امکان و به دنبال پناهگاه در یک خانواده همسایه و یا دوستان قبل از اینکه به دنبال شهرستان ارائه کرد. کالدول گفت که او انتظار برای اعلام محل پناهگاه امروز.

مقامات تاکید کرد که تمام ساکنان باید آماده سازی 14-بعد emergency kit عرضه با مقررات معمول به عنوان به خوبی به عنوان ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و بهداشتی دستمال مرطوب که باید آماده را به پناهگاه با آنها.

جسیکا Lani غنی رئیس جمهور و مدیر عامل بازدید کننده آلوها جامعه هاوایی گفت که او دریافت کرده است بسیاری از تماس های تلفنی در مورد طوفان تا کنون. VASH به یاد بسیاری از بازدید کنندگان در مورد اجباری 14 روز در قرنطینه و ارائه آنها را با شماره تلفن فروشنده که تحویل.

“بسیاری از بازدید کنندگان ما شاهد این هستیم که در آینده می آیند اساسا به دیدار خانواده,” او گفت:.

او گفت که این خوب بود آنها را از آزادی به دست آوردن منابع برای طوفان اگر لازم است که او امیدوار است که آنها نمی خواهد را به استفاده از آن.

“من واقعا می خواهم همه شما را به آماده شدن برای طوفان داگلاس گفت:” Ige. “این است که یک طوفان قدرتمند است که پیش بینی شده برای تحت تاثیر قرار جزایر به طور قابل توجهی. دور ماندن از شرق و سواحل جنوبی به عنوان ما انتظار موج طوفان به عنوان بالا به عنوان گشت و گذار. ما انتظار باران در بادگیر طرف سلیمان شروع به تاثیر جزایر شب شنبه به یکشنبه و بنابراین هر کس لطفا آمادگی خود را آماده ست.”

لغو و تعطیلی

حوادث و جاذبه های

>> شهر و شهرستان هونولولو بخش خدمات حمل و نقل (DTS) را لغو کرده است روز یکشنبه Kalakaua خیابان های باز.

>> باغ وحش هونولولو بسته خواهد شد یکشنبه. باغ وحش معمولی بسته شدن روز در روزهای دوشنبه و سه شنبه.

>> شهرداری گلف در اوآهو بسته خواهد شد یکشنبه و دوشنبه.

>> Iolani کاخ بسته خواهد شد برای تورهای امروز و بازگشایی در روز جمعه. مهمانان با تایید رزرو را دریافت کامل بازپرداخت و یا گزینه reschedule تور خود را به تاریخ بعد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید Iolani کاخ رزرو اتاق در (808) 522-0832.

>> این Battleship Missouri Memorial و پرل هاربر موزه حمل و نقل هوایی بسته خواهد شد در روز یکشنبه.

>> تمام شهر و شهرستان هونولولو ساحل پارک از جمله پارک ساحلی مانند Ala Moana پارک ساحلی و Kualoa پارک منطقه ای بسته خواهد شد یکشنبه. مقامات را تعیین خواهد کرد که آیا, ساحل, تعطیلی نیاز به تمدید شود بر اساس پیش بینی آب و هوا مدل در روزهای آینده.

>> تمام مجاز پارک شهر اتفاقاتی که عبارتند از پیکنیک و رویدادهای ورزشی و مسابقات لغو یکشنبه و دوشنبه

>> Honolulu, باغ گیاه شناسی, Koko تیراندازی به سر پیچیده و شهر استخر تعطیل خواهد بود پنج شنبه و جمعه

>> مردم باز کردن بازارهای در حال لغو یکشنبه و دوشنبه

خدمات دولت

>> زباله وانت و تمام اقلام بزرگ وانت در اوآهو لغو شده است برای دوشنبه. همه رد راحتی مراکز ایستگاه های انتقال و Waimanalo دره گود و باریک دفن زباله بسته خواهد شد یکشنبه و دوشنبه.

>> تابستان سرگرم کننده برنامه لغو شده است دوشنبه ،

>> تمام شهر کمپینگ مجوز معلق خواهد شد از طریق پنج شنبه. وجود دارد 16 اردو با 87 campsites. هر کسی که ثبت نام برای کسانی که کمپینگ مجوز یک ایمیل دریافت خواهید کرد و واجد شرایط برای مجوز هزینه بازپرداخت را انجام دهید.

>> خانه انتخاب کمیته COVID-19 اقتصادی و مالی آمادگی جلسه در ساعت 10 صبح روز شنبه به تعویق افتاد به یک تاریخ و زمان مشخص شود.

>> سرپايي مرکز مراقبت و همه و اقیانوس آرام جزایر سیستم مراقبت های بهداشتی مبتنی بر جامعه سرپایی کلینیک بسته خواهد شد به صورت چهره به چهره ملاقات از امروز از طریق پنج شنبه. همه تلفن و جانباز تصویری اتصال (VVC) قرار ملاقات خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. چهره به چهره ملاقات تبدیل خواهد شد به تلفن و یا VVC اگر مناسب است. تماس 1-800-214-1306 برای اطلاعات بیشتر.

سازمان

>> تمام YMCA از هونولولو شاخه بسته خواهد شد در روز یکشنبه. امروز YMCA تصمیم خواهد گرفت که آیا به گسترش بسته به تمام شاخه های آن, همراه با روز تابستان اردوگاه YMCA خوراک بچه ها گرفتن و رفتن به سایت از طریق پنج شنبه.

>> خطوط هوایی هاوایی است لغو همه همسایه جزیره پرواز روز یکشنبه در علاوه بر این به انتخاب پروازهای امروز بین هونولولو مائوئی و جزیره هاوایی. شرکت هواپیمایی گفت: آن را به مهمانان ارائه انعطاف پذیری لازم برای تغییر پرواز و بدون هزینه. همه مسافران توصیه می شود برای نظارت بر وضعیت پرواز در HawaiianAirlines.com/flight-status.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>